Aveți întrebări?

eurodisneyspacestation

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Hei Hoe Sunt nou pe forum, dar nu la BB în general, altfel. Iubesc munca ta, dar cum pot fi util utilizator vă rog "Howdy doody face datoria yor?" lol ya mă înțelegi stea? M.L (multă dragoste) x
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Domnule
De ce sunt capabil să încarc o imagine aici, dar când încerc să încarc una pe listele de piață pentru a adăuga un articol, indiferent de dimensiunea pi este este respinsă ca fiind prea mare. Vă rog să mă ajutați cu acest lucru.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Creează-ți anunțul și trimite-mi un mesaj privat cu fotografiile și voi încerca să le încarc pentru tine
 

bbpablo

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Practic, am mai multe întrebări, dar le voi pune pe măsură ce trece timpul
Deci, am văzut pentru prima dată acest forum fiind anunțat pe DREAD și acum dread nu mai este. Cred că intenționați să înlocuiți dread și/sau să faceți ceva mai optimist decât DREAD,

Întrebarea mea este cum intenționați să mențineți acest forum în viață și în siguranță pentru toți utilizatorii, cu toată concentrarea și implicarea sa în modelul de afaceri legat de DNM, dar care funcționează pe clear-net ?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
site-ul clearnet este redirecționat prin TOR.
Iar dread este încă disponibil 24/7 prin i2p, la fel ca toate piețele mari
 

bbpablo

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
mă puteți ajuta cu oglinda potrivită pentru a accesa DREAD prin ip2?
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
știe cineva dacă videoclipurile de sinteză pvp de pe youtube vor fi mutate pe forum la un moment dat?mulțumesc.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
toate și chiar mai multe videoclipuri disponibile pe youtube sunt deja prezente pe acest forum pe partea stângă mergeți la secțiunea videoclipuri (media) și pe pagina 2 veți obține sinteza a-PVP.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Da, am fost conștient de faptul că thanku.the "pvp" videoclipuri care au fost adăugate recent la utube este ceea ce am fost wanting.I nu au un mijloc de descărcare și de ardere videoclipuri de la utube.that de ce am întrebat dacă acestea ar fi mutat aici la un moment dat.I poate descărca de pe această platformă.thanku!
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
vă rugăm să verificați clar că există un buton de descărcare sub fiecare videoclip [Notă: dimensiunea videoclipurilor este enormă (~475M) și viteza este lentă].
 

flux

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 26, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Mă bucur să vă cunosc! Mesajul meu despre prepararea nitratului de mercur din termometre face parte din categoria "otrăvuri"? Acc-ul meu a fost interzis pentru asta
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Bună ziua, domnule,

Mă întrebam doar făcând clic prin piață... Mă întreb și sper că este interpretat greșit, dar după cum văd pentru moment nu a fost făcut mai puțin de 5 oferte de ansamblu prin intermediul pieței? ........
Oamenii vând ceva prin intermediul pieței?

Mulțumesc!

BB
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
În prezent, există 10 oferte în faza activă. Ulterior, vom adăuga la statisticile publice ale forumului informații despre afacerile active și finalizate
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Bună ziua, sunt în SUA. Am comandat niște precursori din Europa la mijlocul lunii ianuarie. Furnizorul își face reclamă aici, în Listings. Am primit un număr de urmărire atunci când a fost expediat și am putut să-l urmăresc prin țara de origine. Pe 31 ianuarie, a arătat că era încă în țara de origine și nu pare să se fi mutat de atunci. Un nou mesaj în pagina de urmărire (USPS) despre 7 februarie spune:

Am fost anunțați că poșta de origine se pregătește să expedieze această trimitere.
și
Pre-expediere
Poșta de origine se pregătește de expediere

Acesta a spus acest lucru timp de 3 săptămâni. Mai are cineva această experiență? Este normal? Cât durează de obicei expedierea din Europa în SUA?

Vă mulțumim pentru răspunsuri!
 

bmkadbbsupplier

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
54
Reaction score
20
Points
8
Deals
1
Ce precursor ați achiziționat?De asemenea, furnizăm câteva condiții prealabile, noides bmk pmk etc.
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Pentru:
De bmkadbbsupplier
01 Mar
Adaugă un semn de carte
#156
plancklong, De obicei durează o săptămână pentru a ajunge prin DHL

Asta ar fi bine. Unde vă aflați?

Pentru:
De bmkadbbsupplier
01 Mar
Adaugă un semn de carte
#157
plancklong Ce precursor ați achiziționat? De asemenea, furnizăm unele condiții prealabile, noides bmk pmk etc.

2-bromo-4'-metilpropiofenonă, P2NP, benzaldehidă și metilamină 40% apoasă.
Aveți aceste produse?

Îmi pare rău că a trebuit să copiez și să lipesc, interfața nu mă lasă să răspund direct la răspunsurile dvs.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
bună ziua domnule..

uneori cant găsi subiecte sau metode uriașe postate atunci când, de exemplu, da în: 5MEO, DMT, BDO GBL, BDO la GBL, etc

7gSGBVbFcH
mulțumesc.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
există o limită conform căreia eticheta trebuie să aibă minim 4 litere.

trebuie să vă întoarceți la forum și apoi să încercați din nou. ar trebui să fie în regulă, există un interval de timp în timp ce tastați un răspuns sau creați un fir de discuție conexiunea se resetează singură trebuie să copiați mesajul și să refaceți și apoi să lipiți și să postați din nou. Am întrebat despre asta, dar cred că xenforo o va rezolva într-o actualizare viitoare în repo-ul lor php.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
Adăugați doar ceea ce doriți de la keywork, cum ar fi 5meo synthesis, 5meo effects, 5meo seller sau ceva de genul acesta
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
întotdeauna cred că va reduce rezultatele mele din cauza a fi tospecific și sau greșite etc.. nici un stres va gestiona presupun că mulțumesc!
 
Top