Reactor chimic discontinuu

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
mulțumesc 👍 nu am încercat încă, doar în capul meu. dar simt că nu va fi o problemă. știi cu cine experimentez, el este chimist. când vor sosi instrumentele și vom găti ceva delicios, vreau să stau acolo ca cineva care știe ce face, ce face, ce întreabă... dar mai întâi va fi cu siguranță un pas mic. Voi face un videoclip și o descriere a primei încercări și îl voi încărca
 

runforestrun

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 5, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hei, fraților, acest cazan reactor este bun pentru procesul de producție a adb-b. Am precursorul și alte ingrediente
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Patton, unele dintre reactoarele discontinue enumerate aici sunt bune pentru utilizarea catalizatorilor din metale prețioase?

Știu că reactoarele parr sunt utilizate în mod obișnuit pentru reacții sub presiune, dar mă întreb dacă acestea vor fi bune.
 

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
34
Points
18
Bună G.Patton.

Mă gândesc să cumpăr un reactor de sticlă cu un singur strat, deoarece este mai ușor de controlat temperatura punând silicon pe lot. În plus față de reactor este necesar să cumpăr o pompă de vid și un răcitor de apă, da?

Pentru un reactor de sticlă cu manta, care este dispozitivul de control al temperaturii pentru răcire și încălzire? Nu înțeleg funcționarea ''schimbătorului de căldură'' din mesajul dumneavoastră.

Va multumesc.
 

humax

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 8, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Points
1
Interesant. Vă mulțumesc pentru cunoștințele pe care le furnizați pe acest forum. Sunt recunoscător pentru că am dat peste acest loc.

Mulțumesc.
 

Que!

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Apreciez acest lucru, este foarte util
 
Top