BK-MDMA SINTEZĂ METODĂ UȘOARĂ ȘI RAPIDĂ.

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Proces final de la 500 g de 2b3'4mp 390 g de cristale pure de cola brună de BK-MDMA.
 

Attachments

  • Ek1tclWuq0.jpg
    Ek1tclWuq0.jpg
    4.6 MB · Views: 557
  • 7ZfNqpW4Rj.jpg
    7ZfNqpW4Rj.jpg
    3.8 MB · Views: 542
  • gDbkU1xEoH.jpg
    gDbkU1xEoH.jpg
    4.6 MB · Views: 529
  • VA5UHKLByM.jpg
    VA5UHKLByM.jpg
    4.5 MB · Views: 538
  • 4BaWFLbngl.jpg
    4BaWFLbngl.jpg
    4.2 MB · Views: 524
  • 78epyjGXKZ.jpg
    78epyjGXKZ.jpg
    3.8 MB · Views: 496
  • cBFpW6X2m0.jpg
    cBFpW6X2m0.jpg
    5.4 MB · Views: 951
  • fv6YiZePMg.jpg
    fv6YiZePMg.jpg
    5.4 MB · Views: 942
  • tSW0P18hQs.jpg
    tSW0P18hQs.jpg
    4.2 MB · Views: 514
  • 79S1fiI62s.jpg
    79S1fiI62s.jpg
    4.4 MB · Views: 554
View previous replies…

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Ce ml apă acetonă și gram bo MDMA pulbere u utilizați pentru a face cristal și ce cameră temp u au ???
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
1g pulbere f la 1'5ml acet+1ml h2o
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Ce ml apă acetonă și gram bo MDMA pulbere u utilizați pentru a face cristal și ce cameră temp u au ???
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Am primit doar metilamină hcl.

Ar funcționa acest lucru, metilamină hcl dizolvată în apă, apoi basificată cu NaOH, apoi continuați cu reacția?
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Procedura a fost efectuată la scara 1/10.
Am sărit peste extracțiile cu acetat de etil din stratul apos (acetatul de etil încă se repopulează)
Imaginea pâlniei de separare, presupun că particulele albe sunt NaCl format ca produs secundar după liberarea metilaminei hcl cu hidroxid de sodiu
DCM nu a fost niciodată evaporat, deși a fost spălat cu apă de 3 ori, s-a trecut direct la adăugarea de HCl fără acetonă
Cristalele brute au cântărit în total 15 grame (fotografia reprezintă doar o parte din lichid, deoarece o parte din acesta a fost păstrată ca rezervă în cazul în care lipsa acetonei ar cauza probleme)
Cristalele brute au fost apoi zdrobite și recristalizate cu metanol, 1 oră RT apoi 2 ore congelator apoi filtrate.
A rezultat o pulbere albă, făcând mâine un test al punctului de topire pentru a exclude dacă este NaCl și pulberea este de la recristalizarea accelerată

Fqm4tsQEnu


91rwN8jnxL


TltbJVdYUC


B6x73GCYma
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Recristalizer final White producto un acetone cu metanol și h2o și a pus imaginea de cristale finale pentru a privi rezultatul de cristale finale dragi, dar arata frumos!!!
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Care este prețul angro pe kg de bk-MDMA (3,4-metilendioxi-N-metilcatinonă) pe piața europeană?
Și o astfel de substanță ar fi compatibilă cu kitul de testare a purității MDMA de unică folosință EZKITS?
Mulțumesc!
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
La fel ca mdma
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Nu ezkit pus galben
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Ce vrei să spui, prietene? EZ kits are un kit pentru verificarea purității MDMA, întrebarea mea era dacă acest kit poate fi utilizat și pentru verificarea purității BK MDMA.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Laptele meu :)
Despre zile obține cristal
 

Attachments

  • X9pUDvGKBy.jpeg
    X9pUDvGKBy.jpeg
    6.1 MB · Views: 528
  • fgDLEFsUzH.jpeg
    fgDLEFsUzH.jpeg
    6 MB · Views: 527

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
bună dragul meu frate... o întrebare... de ce degetul meu este atât de lăptos și gras... nu ar trebui să se formeze cristalele așa... cred că ceva nu este în regulă??. Vă rog să-mi împărtășiți dacă doriți rezultatul final în privat... și dacă vă pot ajuta cu altceva, voi fi încântat... asta arată că sunteți o persoană bună... să vorbim în privat dacă doriți. Vă pot ajuta mai mult și mai bine. . voi colabora cu tine și cu precursorul dacă mai este necesar.
 
View previous replies…

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Acum nu mulțumesc am precursor cât de mult vreau eu știu toți pașii și mai bine ca sinteza ta mult mai ușor și mai rapid. Și bk-ul meu este mult mai pur
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
aceste cuarțuri în care se fac loturi pentru a atinge puritatea maximă cu mai multe spălări ale bazei libere până când este complet transparentă folosind H2O și bicarbonat de sodiu.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
dar în faza de recristalizare nu a fost niciodată atât de gros în proces, sarea HCl s-a dizolvat întotdeauna perfect în acetonă și apă, lăsând-o complet transparentă și nu atât de groasă... poate recristalizați produsul în alt mod,... dar de ce este amestecul de recristalizare atât de gros și alb???...
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
bună dragul meu frate... o întrebare... de ce degetul meu este atât de lăptos și gras... nu ar trebui să se formeze cristalele așa... cred că ceva nu este în regulă??. Vă rog să-mi împărtășiți dacă doriți rezultatul final în privat... și dacă vă pot ajuta cu altceva, voi fi încântat... asta arată că sunteți o persoană bună... să vorbim în privat dacă doriți. Vă pot ajuta mai mult și mai bine. . voi colabora cu tine și cu precursorul dacă mai este necesar.
 
Top