BK-MDMA SINTEZĂ METODĂ UȘOARĂ ȘI RAPIDĂ.

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Soluția pentru separarea bazei stratului apos în cuburi este simplă, pur și simplu se utilizează pungi ermetice de 5 litri și se toarnă cubul direct în pungă și se așteaptă separarea fazelor, după ce s-au separat fazele, punga a fost închisă și așezată astfel încât una dintre laturi să fie înclinată, luând forma unei pâlnii de separare, apoi vârful este tăiat cu foarfeca, permițând unui jet fin să iasă și puteți separa cu ușurință straturile
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Feebasse i have on top :)
 

Attachments

  • XJqYo6lL0j.jpeg
    XJqYo6lL0j.jpeg
    4.6 MB · Views: 369
  • aQz2IZCMmi.jpeg
    aQz2IZCMmi.jpeg
    4.4 MB · Views: 414

wavyUK

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Vă rog să mă contactați prin pm
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
În 2 zile am făcut-o:)
 

Attachments

  • 8UVL6mX9Zp.jpeg
    8UVL6mX9Zp.jpeg
    6.8 MB · Views: 553
  • D04jdYBx7y.jpeg
    D04jdYBx7y.jpeg
    6.5 MB · Views: 501
  • S5NkQYRi6a.jpeg
    S5NkQYRi6a.jpeg
    4.9 MB · Views: 217

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Arată foarte bine frate!!...
dar din culoarea bazei tale libere intuiesc că este MMC, corect altfel baza liberă mdmc ar trebui să fie de culoarea Coca-Cola când este murdară și albă după o spălare cu H2O și bicarbonat de sodiu. La fel, felicitări și mă bucur că instrucțiunile mele au servit pentru succesul tău. binecuvântări frate!!!.
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
314 gr bkmdma recristalizat folosind 99% alcool izopropilic din 400 gr bkmdma inițial, total 52190 utilizat: 750g. Randament acceptabil pentru mine.

Voi încerca din nou recristalizarea cu 1,5 ml apă și 1 ml alcool izopropilic pentru fiecare 1 gr bkmdma, am adăugat accidental prea mult HCl inițial acum înțeapă la ingerare, s-ar putea adăuga bicarbonat de sodiu la amestec pentru a neutraliza excesul de HCl dacă a 2-a recristalizare nu funcționează.

@Acidosis, ești un zeu


ZxJLoENM3q
 
Last edited:
View previous replies…

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Pot să știu de unde ați cumpărat precursorul 2-Bromo-3',4'-(metilendioxi)propiofenonă și ce culoare și formă a ajuns la dumneavoastră?
și de unde ați cumpărat metilamina 40% soluție apoasă (CAS: 74-89-5)?
Vă mulțumesc!!!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
dar nu ar trebui să aibă mâncărime după recristalizare, l-aș recristaliza din nou în h2o distilată și un amestec de metanol și acetonă în următoarea proporție: pentru fiecare gram de produs adăugați 1 ml de metanol și 1 ml de acetonă și 50cl de h20, în total 2 '5ml de lichid pentru fiecare gram de pulbere, dizolvați bine amestecul până nu mai sunt cocoloașe de pulbere la foc mic și puneți-l în recipient și nu-l mișcați deloc pe parcursul a 4 zile pentru ca cristalele să se formeze bine, dacă mișcați puțin recipientul nu se va cristaliza cum ar trebui. binecuvântări frate
 

PokemonGO

Don't buy from me
New Member
Joined
May 15, 2023
Messages
12
Reaction score
7
Points
3
Dacă doriți ca pe dcm să încălziți la 40°C LA 2H, OBȚINEȚI 810G POWDER✓
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Precursorul catinonei metilone (CAS
52190-28-0) este 2-Bromo-3',4'-(metilendioxi)propiofenona? Pot să știu ce formulă are? Majoritatea furnizorilor chinezi o vând sub formă de pulbere și mici pietre maro, dar am citit în literatura de specialitate că este o pulbere cristalină albă.
Metilamina (CAS: 74-89-5) ar putea îndeplini aceeași funcție ca metilamina (soluție apoasă 40%)?
acidul clorhidric (CAS:
7647-01-0) ar trebui să fie de 36% sau ar putea fi utilizat și în proporție de 37%?
De ce nu se utilizează căldură sau echipamente de laborator în această sinteză chimică? Sunt surprins
Și în ceea ce privește siguranța personală, ce haine ar trebui să port pentru a evita inhalarea gazelor toxice și pentru a preveni pătrunderea substanțelor chimice în piele și provocarea arsurilor...?
vă mulțumesc!!! :)
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
aveți dreptate, toate îndoielile sunt așa cum afirmați, precursorul trebuie să fie o pulbere cristalină de culoare maro foarte închis, cu referire la metilamină oricare din cele 2 forme își va face treaba perfect, pur și simplu dacă folosiți metilamină HCL trebuie să meargă dizolvată în apă cu sodă caustică, hcl pentru a semna sarea la 35-36% este perfect... binecuvântări pentru antrax... c.d.s!!!
 
View previous replies…

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
de ce râdeți? Întreb pentru că nu știu ce culoare are, iar 99% dintre furnizorii chinezi de produse chimice îmi trimit o fotografie ca aceasta.
 

PokemonGO

Don't buy from me
New Member
Joined
May 15, 2023
Messages
12
Reaction score
7
Points
3
Deoarece este murdar, de asemenea, vinde 2b4m forma India același Brown pulbere murdar
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
dar este de fapt CAS-ul original, nu? doar că are impurități și de aceea culoarea maro, ce culoare și textură are în stare pură?
Problema este că toți furnizorii de produse chimice îl vând în aceeași culoare (maro) și textură (prăfuit și cu pietricele). Nu am văzut niciun furnizor care să o vândă cu o culoare diferită.
vă mulțumesc!!! ;)
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Acest lucru este foarte întunecat, dar este posibil China au lot cu această culoare, vă atașez o imagen normal.
 

Attachments

  • CEcJbOT5ax.jpg
    CEcJbOT5ax.jpg
    359.4 KB · Views: 167

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Antrax am în săptămâna viitoare cas 52910-28-0 cu o calitate puternică gata pentru Europa ... orice cred că contactați-mă
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
ar trebui să aibă aceeași culoare? sau ce culoare ar trebui să aibă în stare pură
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Nu fac plăți în avans, numai plăți sigure prin asigurarea comerțului alibaba sau paypal
sinteza BK-MDMA pe care ați împărtășit-o în forum de unde ați obținut-o?
pentru că am văzut că ați comentat o altă sinteză chimică a metilonei pe care un alt utilizator a împărtășit-o
 

PokemonGO

Don't buy from me
New Member
Joined
May 15, 2023
Messages
12
Reaction score
7
Points
3
Este mult mai bun modul făcut bk mdma și mult mai pur ca el arată
 

Wacd75

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 14, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Am primit același precursor, funcționează cu acesta
 
Top