Eșantioane gratuite de la BB Forum pentru toată lumea!

itnomnuso%^

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 20, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Sunt curios 🤔 Încerc să văd dacă curiozitatea l-a ucis pe Kat
 
View previous replies…

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Ce ar trebui să însemne asta? Este o înscenare, iar planul este ca oamenii să aibă probleme și să fie interzise semințele de Khat în întreaga lume! Huh? HUH?!?! Și fără produse chimice de cercetare?!
 

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Hei Dude vă rugăm să nu uitați despre mine 25 posturi ajunge în curând, eu sunt activ aici de învățare în fiecare zi lucruri noi și va fi niciodată se termină. Bb poarta reguli! Dacă aveți unele eșantion peste vă rugăm să trimiteți, voi face un răspuns pentru tine. Cred că am cumpăra de când mult timp de tine. cercetare chimice fir și e-bike. 5 ani pe pagina dvs. cel mai bun furnizor rc în UE! Kind Regards.
 

Dopedomain

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 20, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Cred că sunteți Walter White 😜, și vreau să vă verific mostra de produs pentru că sunt un mare fan al serialului Breaking Bad.❤️
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Suntem deja în contact cu dvs. :)
 

krka2y2

Don't buy from me
Member
Language
🇵🇱
Joined
Aug 10, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Bună ziua!
cum mă pot înscrie?
cum pot obține o mostră gratuită?
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Este probabil o capcană și nu există eșantioane gratuite de produse chimice de cercetare. Unul dintre oameni spune că vor ucide Khat! Nu există 2-FMA și 4F-MPH.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Scuze, despre ce vorbești 😨?
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Cel care mănâncă rahat este cel care postează rahat lol deci nvm :D
 

qTb2

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 25, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Bună ziua, Dacă este posibil și dacă oferta este încă valabilă, aș dori, de asemenea, să particip și aș fi foarte fericit să testez un eșantion.
 

thelifeofriley

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
May 9, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
vă rugăm și vă mulțumim!
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
deja în contact cu tine frate :)
 

luia

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 5, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Promoția mai este valabilă?:)
 

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Abia aștept să o testez. Un utilizator de aici înseamnă că statutul meu ar trebui să fie knewn ca Tester :ROFLMAO:.
 

xirmsx12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 20, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
Experiență de raportare aici. Nu am poze, îmi pare rău că mi s-a stricat camera de pe telefon. Am fost un pic nerăbdător și am crezut că este prea frumos să fie adevărat la început, deoarece a durat un minut pentru Glitchy pentru a obține prins cu totul, dar după așteptare lumina a strălucit prin. Sunt un utilizator foarte experimentat de cathinone, la naiba, am făcut și eu câteva, dar nu am avut niciodată plăcerea de a încerca mefedrona. Exemplarul a avut nevoie de aproximativ 8 zile pentru a ajunge în SUA. Odată ce a ajuns, a trebuit să încerc. Am cântărit 0,22 g și am topit-o în 1,5 ml de apă și am optat pentru plugging în loc să folosesc un ac prima dată. A durat un bun 15 min pentru a obține complet merge, dar la naiba fierbinte este o mulțime ca MDMA, dar un pic mai puțin empatic pentru lipsa unui cuvânt mai bun. Ca referință, am 31 de ani, nu mai sunt dependent de heroină, crack și orice altceva am putut obține, în special catinone, de aproximativ un an și jumătate, după ce am consumat droguri grele timp de 13 ani. Acum mă descurc bine, cu momente de distracție ocazionale. Aceasta a fost una dintre cele mai bune experiențe pe care le-am avut cu orice drog, deci asta spune multe. Prietena mea nu a făcut-o, dar chiar i-a plăcut, dacă înțelegeți ce vreau să spun ;). Voi împărtăși acest site cu prietenii și voi continua să mă aventurez aici. Prietenul meu a încercat și el și s-a aprins.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
În cele din urmă, amicul a primit eșantionul ☺️ Îmi amintesc că ați postat întrebând despre asta, când va ajunge, problemele fetelor bla bla etc, mă bucur că se întâmplă acest lucru
Și toate bucurat 🍀
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Mulțumesc pentru recenzie frate <333
 
Top