Cum ați auzit de noi? Este important pentru noi.

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Pentru prima dată v-am găsit pe un indice Darknet, cred că a fost darknet.live, apoi am pierdut link-ul și acum câteva zile furnizorul meu de laborator de la ASAP Market m-a trimis aici pentru a-mi face temele de chimie înainte de a începe producția.
 

Sbalscr

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Am mai folosit acest site în trecut, dar am fost inițial direcționat aici de un utilizator Reddit
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
nou pe un forum, mi-am petrecut ultimele trei zile analizând breaking bad video de sinteză a-pvp, acum sunt aici, ar fi trebuit să fiu aici cu ani în urmă, este o poveste reală.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Două persoane pe care nu le cunosc m-au invitat peste 2 zile, de pe reddit, unde particip la subredacțiile chimie și medicamente.
 

KlintoL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
pe youtube, din toate locurile :D
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Din păcate, canalul nostru de youtube este pe punctul de a se închide, unele videoclipuri au fost deja șterse.
 

KlintoL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Da, într-adevăr, am observat că sinteza amfetaminei din amalgamul p2np + al a dispărut :(

bine, este youtube până la urmă:')
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Pregătim câteva metode de sinteză cu adevărat revoluționare. Să sperăm că vom avea timp să le publicăm pe canal înainte ca acesta să se închidă.
 

m1000

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Navigând pe browserul Tor, căutând linkuri care erau încă vii. În cele din urmă m-au condus la acest loc.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Mi-a fost arătată de un prieten de încredere, pe care am contribuit oarecum la educarea în ceea ce privește artele întunecate preparative.
 

lokozombo

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 20, 2023
Messages
11
Reaction score
4
Points
3
Când au dispărut filmele youtube, am început să descarc toate cunoștințele de oriunde. Când caut ceva ce vreau să cunosc mai bine, am întotdeauna mai mult la sfârșit. Cred că asta a fost pe vk.com
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Da, mulțumesc pentru comentariu. asta e ceea ce învăț să fac. să obțin informații în timp ce sunt disponibile și să le salvez.
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Am auzit de videoclipurile tale YT absolut incredibile. A fost destul de ironic, pentru că încercam să sintetizez 4-FA folosind metoda de reducere NaBH4 și aveam dificultăți.
Apoi ați postat videoclipul, în câteva zile. A fost ca un semn de la zeii omnipotenți ai narcoticelor! lol.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Împărtășiți-vă experiența cu privire la sinteza 4-fa. Aceasta este o substanță interesantă care se obține cel mai ușor din euforicele de tip amfetaminic.
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Sincer, nu simt nimic diferit față de amfetamina obișnuită pe care am făcut-o. Am sentimentul că poate este din cauză că este un amestec racemic. Tocmai am primit niște acid D-(-)-Tartaric și voi încerca rezoluția optică pentru a vedea dacă izomerul D-4-FA produce euforie.

De asemenea, m-am gândit că poate am fost doar eu cel care nu a simțit nicio euforie de la ea, așa că am trimis-o unui prieten care are mai multă experiență în amfetamine și a spus că nici el nu a simțit nimic.

Nu sunt sigur ce am greșit, dacă am greșit cu ceva, pentru că am reacția obișnuită la amfetamină.

P.S. Toți reactivii pe care i-am folosit pentru a obține 4F-P2NP erau de calitate ACS și am recristalizat 4F-P2NP de mai multe ori. Prin urmare, mă îndoiesc că a fost asta.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
4-fa provoacă euforie atunci când este administrată pe cale orală la o doză de 200mg+
 

adiggels

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 23, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
mai întâi am văzut videoclipurile tale yt care sunt absolut cele mai bune și atât de utile, așa că am început să fac niște săpături și am dat peste forumuri, așa că mă bucur că am făcut-o!
 
Top