Cum ați auzit de noi? Este important pentru noi.

kaoticneurotic

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 6, 2021
Messages
3
Reaction score
4
Points
1

TheHusky

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 21, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
V-am găsit pe Youtube în timp ce căutam o nouă sinteză de încercat. Unul dintre cele mai profesioniste videoclipuri de chimie pe care le-am găsit până acum. Vă mulțumesc pentru că vă împărtășiți munca!
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Bună prietene, căutam informații despre arhivele Rhodium,science madness și reddit cred, apoi am văzut logo-ul BB de câteva ori înainte de a-mi da seama că este probabil unde ar trebui să merg, iar acum sunt un nou abonat. Mulțumesc în avans!
 

Brennos

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 4, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Un tip a postat link-ul dvs. în LeLoupBlanc, un forum francez, și mă bucur că a făcut-o, acesta este un forum frumos și sunt foarte încântat să citesc toate firele și răspunsurile! :)
 

m03

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 16, 2022
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Ehh inițial prin DarkNetLive înainte de revamp, au fost un lurker, dar în cele din urmă a făcut un cont lol. De asemenea, a văzut unele vorbesc despre tine pe TheeHive subreddit la un moment dat.
 

victorplum

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 20, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Bună, nou aici, am găsit anunțul pe Dread acum câteva luni.

Nu văd niciun fir de reguli, dar am folosit suficiente forumuri ca să știu pe cont propriu cum să folosesc bunul simț + am citit semnătura lui Heisemberg (pe care aș fi socotit-o deja drept bun simț). Ne mai citim, pace :)
 

hustla

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 20, 2022
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Căutam niște preparate de bază ale unei substanțe chimice pe care nu mi-o amintesc acum și era doar youtube. Și apoi yt mi-a recomandat un videoclip al canalului bb.expert și poof - iată-mă.
 

Nacho

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 24, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Video YouTube. Îmi place aici. Ați făcut un mare serviciu umanității și tuturor celor care prețuiesc adevărata libertate. Bună treabă și vă mulțumesc!!
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Cred că am văzut mențiuni despre BB undeva pe alte forumuri, dar de obicei rămân la ceea ce știu. Apoi ați apărut pe darkfail sau ceva asemănător? Mi-a luat încă câteva săptămâni să deschid site-ul, totuși, cred că cineva a postat despre un sintetizator și a făcut un link către aici. De fapt, regret că am dormit pe acest site, dar cu atât de multe escrocherii pe darknet nu poți fi niciodată prea atent.
 
Top