Cum obțin acces la secțiunea RC?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Pentru a obține acces, trebuie să fiți un participant activ la forum. În secțiunea RC, publicăm cele mai valoroase lucrări. De exemplu, sinteza unui canabinoid legal (WoW!).
Cei mai activi utilizatori ai forumului vor avea dreptul de a trimite o invitație altcuiva.
Scrieți cererile pentru o invitație aici.
 
Last edited by a moderator:

Lilred

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 23, 2022
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Heis'n vă rugăm să trimiteți acces pentru a citi ar fi salvarea mine ani. Vă rog, domnule
 

Cypherdelic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Bună ziua, mi-ar plăcea să am acces la secțiunea RC. Sper să pot contribui la baza de cunoștințe de aici cu experiența mea.
 

krcs890

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 4, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Eu sunt het
Sunt aici în încercarea disperată de a încerca și de a învăța chimia pentru a putea sintetiza propriile mele cannabanoide sintetice. am fost smuls la stânga, la dreapta și la centru, încercând să obțin un produs consistent decent. am vizualizat tot conținutul feom a far de ceva timp, dar cred că este timpul să încep să mă angajez în acest forum informativ uimitor în creștere rapidă!!!
 

$DirtyRed$

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
mi-ar plăcea să am acces la secțiunea rc, am multe cunoștințe despre cannaboizi și mi-ar plăcea să aflu mai multe
 

cockysavage

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Aplic pentru a obține acces, îmi place foarte mult acest site și sper să învăț mai multe, mulțumesc foarte mult
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Doresc să candidez pentru a face parte din CR.
Sunt un chimist cu o vastă experiență, am, de asemenea, dezvoltări de autor privind sinteza canabinoizilor, pe care sunt gata să le împărtășesc.
Am competențe în sinteza diferitelor canabinoide.
De exemplu: FUB-JWH-018, 5F-MDMB-PINACA, 5F-CUMYL-PINAC, etc...
Experiența nu se limitează la canabinoizi.
Opianții, stimulentele și psihedelicele au fost, de asemenea, elaborate de ani de zile.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Bună ziua @HEISENBERG

Aș dori să solicit accesul la secțiunea RC.

Sunt activ pe forum. Am sintetizat cu succes amfetamine prin ruta NaBH4/CuCl2 și am publicat unele dintre progresele mele și am răspuns la întrebări.

În prezent sunt în discuție cu @G.Patton care mă ajută să sintetizez ICE prin d-metamfetamină.

De asemenea, sunt primul dvs. furnizor verificat de amfetamină.

Cu cele mai bune considerații
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Nu sunt prea util sau ocupat aici, dar am de gând să cer să fiu admis, deoarece cel mai rău este să spuneți nu!
 

smallworker

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Bună Heisenberg,
Am citit mult pe forum în ultimele 6 luni
De câteva ori am alte pseudonime.
Am o mulțime experenence cu producția de un ulei freebase (formic/forma way)
Și am o producție constantă cu al/hg și separarea d și l.

Pentru a avea acces la secțiunea rc aș fi fericit
Pot face reportaje foto de la producția mea separând d și l și produsul final dacă este neccerarry

Mulțumesc pentru ajutor
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
La naiba, am trecut prin istoricul postărilor tale @Hank Schrader și trebuie să ai un iq de 300 serios.

Mi-ar plăcea să am acces la ea, dar sunt aici pentru că am fost lovit de cancer la începutul anilor 20 și am devenit dependent de opiacee și sunt la sfârșitul anilor 20 acum și heroina și opioidele UE în general slabe nu fac nimic pentru mine, așa că, din păcate, trebuie să caut Rc sau altele :(
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Din câte am înțeles, este dificil să se obțină acces la secțiunea RC de aici. Probabil că cunoștințele mele nu contează.
În orice caz, vă mulțumesc pentru încrederea pe care o aveți în iq lvl-ul meu ;)
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Pentru dezvoltarea productivă a resursei și schimbul de cunoștințe, vă rog să-mi acordați acces la secțiunea RC.
Voi pregăti sintezele autorului cu o explicație completă, care vor fi postate în secțiunea RC.

Experiența mea profesională în industria și producția de medicamente este de peste 18 ani.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Producția dvs. este cu adevărat impresionantă. Vă voi oferi acces la RC cu prima dvs. vânzare finalizată cu succes pe forum.
 

leonQuez

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 10, 2022
Messages
8
Reaction score
16
Points
3
Bună ziua, domnule ı Sunt în creștere marijuanna, dar thc scăzut.. ım living turkey ı dont find cannabioid ı wanna make mysel but ı dont connect.. ı dont have money please help me in rc acces room ı am high school student ı wanna make money please
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Bună, nu știu dacă pot intra în secțiunea RC, dar sunt un membru activ, am postat 2 sinteze și am o mulțime de sinteze de împărtășit!
 
Top