Cum obțin acces la secțiunea RC?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Pentru a obține acces, trebuie să fiți un participant activ la forum. În secțiunea RC, publicăm cele mai valoroase lucrări. De exemplu, sinteza unui canabinoid legal (WoW!).
Cei mai activi utilizatori ai forumului vor avea dreptul de a trimite o invitație altcuiva.
Scrieți cererile pentru o invitație aici.
 
Last edited by a moderator:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
De asemenea, putem oferi acces la secțiunea RC utilizatorilor care sunt producători/chimiști/furnizori de reactivi/influențatori ai publicului țintă (suntem, de asemenea, dispuși să plătim pentru publicitatea noastră pe forum către aceștia).
În general, suntem deschiși la cooperare și în căutare de trafic pentru a atrage publicul țintă.
 

kızılkos

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Bună ziua prietenul meu, sunt onorat să vă cer o invitație pentru a vedea secțiunea minunată a acestui forum minunat
 

itsRude

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 9, 2022
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Bună ziua tuturor, sunt aici de mult timp, sunt un bun cititor, dar nu am contribuit încă la acest forum... îmi pare rău.
Dar mi-ar plăcea să văd secțiunea RC, dacă are sens. De asemenea, voi munci din greu pentru a contribui.
 

Skylinesales1983

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 26, 2022
Messages
21
Reaction score
7
Points
8
Pot să am acces la secțiunea rc, am fost destul de activ pe forumuri. im în proces de gătit și mi-ar plăcea ajutorul. Îmi place 😍 cannabinoide
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Bună ziua, chiar dacă utilizatorul meu este nou, am citit multă chimie bună pe aici și sunt încrezător că nivelul și experiența mea de chimie organică practică sunt de dorit aici, precum și faptul că sunt un biolog / biochimist prin B.Sc. Am făcut cercetări experimentale aplicate ale psihoactivelor pentru ultimul deceniu și jumătate cel puțin și am venit cu unii compuși noi, precum și metode de interes. Dorința mea de a împărtăși cunoștințe potențial periculoase mi se pare cea mai bună într-o zonă cu acces limitat. Ideea este că investițiile în laboratoare pierdute și reconstruite mă pun în situația în care nu este cel mai bine să investesc bani în accesul la secțiunea RC (indiferent cât de mult mi-aș dori acest lucru)... Aș prefera să investesc în produsele chimice la care visez sau în echipamente, cum ar fi repararea evaporatorului meu rotativ și construirea unui suport pentru reactoarele mele mari, care sunt vai de ele și nu au fost folosite niciodată. Întrebarea care rămâne este cum pot dovedi cel mai bine valoarea accesului meu?
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Mi se pare o prostie să trebuiască să plătesc 1 000 de dolari pentru a avea acces la ceva ce nici măcar nu-mi pot face o idee despre conținutul său.
Poate dacă aș putea vizualiza titlurile/descrierile subiectelor sau ceva de genul ăsta. Dar, deocamdată, pare a fi doar un aranjament pentru o dezamăgire.

Dacă ați putea face publicitate la ceea ce se află în secțiunea RC (adică: cel puțin să afișați titlurile subiectelor), atunci poate că ar merita să vă înscrieți. Dar 1 000 $ pentru a ști literalmente nimic despre asta este un pic de o înșelătorie (cu tot respectul)
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Secțiunea Research Chemicals este destul de costisitoare pentru noi.
Multe formule au fost sintetizate și testate experimental.
Pentru a identifica noi substanțe potențial active, petrecem mult timp căutând.
Cercetătorii care sunt pregătiți să își împărtășească experiența pot obține acces gratuit la secțiune, iar costul de 1.000 de dolari nu reprezintă nimic pentru dealeri. În același timp, o formulă poate aduce milioane de dolari în cazul utilizării cu succes a acestei substanțe.
De asemenea, ne este teamă să postăm titluri, astfel încât să nu existe o scurgere pe scară largă a datelor din secțiune, experți din multe țări analizează piața RC pentru a interzice astfel de substanțe în primul rând.
 
Last edited by a moderator:
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Sunt un astfel de cercetător cu compuși noi care nu au fost niciodată testați și un număr teribil de proiecte care nici măcar nu au fost sintetizate încă... Îmi voi asuma timpul și activitatea necesare pentru a-mi testa valoarea.
 

curiousgeorge

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Așadar, această secțiune ar fi destinată mai degrabă chimiștilor și producătorilor actuali? Dacă oricare dintre substanțele menționate ar fi produse în masă, acestea ar fi pe această piață sau pe piața obișnuită Clearnet RC, corect?

Sunt curios cu privire la această secțiune. Nu m-ar deranja să plătesc 1 000 de dolari pentru a avea acces exclusiv la producătorii care scot RC-uri noi/legale, dar nu pare să fie aceasta secțiunea.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Mă doare să spun că nu am bani și că mi-am pierdut ultimul laborator de cercetare, dar am mari speranțe că anul acesta voi înființa unul nou. Am scris multe caiete cu proiecte moleculare și angajamentul meu pentru chimia pregătitoare, combinat cu cunoștințe peste medie de neuroștiințe chimice și psihofarmacologie (toate cu sprijin academic) pot fi de mare folos, dar din moment ce nu produc nimic și nu vând nimic, nu pot decât să pretind și să-mi dovedesc în orice moment valoarea de a mi se acorda acces la această secțiune, deoarece acesta este interesul meu central aici, în afară de predicarea învățării chimiei înainte de a încerca neglijent practicarea artelor întunecate, având banii în minte. Pe vremea când eram chimist clandestin activ, dădeam majoritatea lucrurilor pe gratis, iar filozofia mea era să le fac droguri pentru ca ele să fie droguri și să le arăt oamenilor ce înseamnă puritatea reală a materialelor (asta mi-a adus ceva probleme, dar mi-a și adus respect și un anumit grad de toleranță tacită și condiționată față de cercetările mele psihoactive din partea autorităților)
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Aș dori să intru în secțiunea RC, sunt aici de puțin timp, dar aș dori să intru dacă nu acum în viitor.
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Bună ziua, aș dori să primesc acces la secțiunea RC, dar să fiu sincer pentru mine este doar o lectură bună nu am fost cu adevărat activ în ultimele ~ 2 săptămâni, deoarece am fost ocupat, dar ori de câte ori am timp încerc întotdeauna să verific forumurile și să postez câteva răspunsuri și poate să încerc să ajut cu ceea ce pot, dar probabil că nu este încă mult.
 

Wendy DreamerScam

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2022
Messages
5
Reaction score
18
Points
8
Deals
24
Caut cu adevărat acces la secțiunea RC,, voi fi un participant activ și voi furniza cele mai bune materii prime și precursori pentru siguranța mondială
 

Grandthumb123

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
36
Reaction score
37
Points
18
Solicit accesul.
Bună ziua, sper să pot aduce un pic de cunoștințe acestui forum și îmi place să citesc și să învăț tot ceea ce acest forum are de oferit!
Vă mulțumesc!
 

HigherSense

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Știu că nu voi putea obține încă acces pentru că sunt nouă, dar aș dori să las un comentariu prin care să se știe că sunt interesată.
 

DrDealGood

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2022
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Heisenberg... într-adevăr, ceva este destinat doar cunoscătorilor.
Solicit acces la departamentul RC. Am săpat, am căutat și am căutat să aflu ce, de ce și cum, iar curiozitatea mea clandestină merge mult, mult, mult înapoi la Rhodium, apoi la Stup, apoi la Vespary și acum aici. Viața devine plictisitoare, apoi devine aglomerată, iar cercetarea este modul meu de a trece peste cotidian. Cardul meu de timp se verifică. Oricum, totul e bine, sunt aici pentru a rămâne, acces sau nu, voi fi membru pe viață.
 

peeve

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Știu că sunt nou, dar am o experiență enormă cu RC, știu ce efecte au și cum schimbările la nivelul moleculei ar schimba efectele. Am o mulțime de idei pentru medicamente noi (așa cum am menționat deja 2-metil,3,4-metilendioxi-pirovalerona, de exemplu)
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Mi-ar plăcea să obțin acces la secțiunea RC:)
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
dacă doriți să accesați secțiunea RC, fie trebuie să plătiți pentru aceasta, fie să petreceți suficient timp pe forum și să contribuiți cu o parte din cunoștințele sau serviciile dumneavoastră.
 
Top