Cum obțin acces la secțiunea RC?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Pentru a obține acces, trebuie să fiți un participant activ la forum. În secțiunea RC, publicăm cele mai valoroase lucrări. De exemplu, sinteza unui canabinoid legal (WoW!).
Cei mai activi utilizatori ai forumului vor avea dreptul de a trimite o invitație altcuiva.
Scrieți cererile pentru o invitație aici.
 
Last edited by a moderator:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
De asemenea, putem oferi acces la secțiunea RC utilizatorilor care sunt producători/chimiști/furnizori de reactivi/influențatori ai publicului țintă (suntem, de asemenea, dispuși să plătim pentru publicitatea noastră pe forum către aceștia).
În general, suntem deschiși la cooperare și în căutare de trafic pentru a atrage publicul țintă.
 

crackson

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 21, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
bună ziua să văd dacă pot obține acces la sesiunea RC aș vrea să învăț multe despre sinteze el este adesea activ pe forum și îmi place să mă informez despre sinteze 💥💉
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
;)

BB SOLUTION Ent.
HQ1 001
010101 BB
BLANCO HEAVEN

BB FORUM
online 0-01
101010 BBF
WORLD WIDE WEB,

Blanco Heaven, prezent

Referitor la: Cerere de acces RC

Stimate domnule Heisenberg,

Aș dori să aplic pentru poziția de membru RC Access.

Împărtășirea deschisă a motivațiilor mele aici nu ar fi cea mai inteligentă mișcare pentru moment, dar dacă este necesar, mi-ar plăcea să îmi clarific personal motivația și intențiile, așa că sunt deschis pentru acest lucru dacă este necesar.

Sunt încrezător că sunt un candidat puternic pentru opțiunile oferite și sunt încrezător că pot fi o valoare adăugată.

Presupunând că am reușit să vă ofer suficiente informații, aștept cu interes un răspuns.

Cu sinceritate,

SWIBB
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
View previous replies…

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
HI, secțiunea RC face parte din acest forum care conține sinteza substanțelor psihoactive neobișnuite în prezent mai mult de 20 dintre ele (cum ar fi canabinoidele sintetice și opiaceele ). va ajuta forumul dacă îl veți cumpăra, dar dacă v-ați petrecut timpul cu înțelepciune în acest forum, veți putea să îl accesați gratuit.

Secțiunea RC conține, de asemenea, detalii despre unele substanțe psihoactive neconfirmate.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
este o gamă largă... cheltuiți cu înțelepciune.... știți ce, lăsați-o așa cum este, nu am nevoie de ea. mulțumesc
 

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jan 4, 2023
Messages
34
Reaction score
17
Points
8
pot accesa secțiunea?
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
HI, secțiunea RC face parte din acest forum care conține sinteza substanțelor psihoactive neobișnuite în prezent mai mult de 20 dintre ele (cum ar fi canabinoidele sintetice și opiaceele ). va ajuta forumul dacă îl veți cumpăra, dar dacă v-ați petrecut timpul cu înțelepciune în acest forum, veți putea să îl accesați gratuit.

Secțiunea RC conține, de asemenea, detalii despre unele substanțe psihoactive neconfirmate.
 

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jan 4, 2023
Messages
34
Reaction score
17
Points
8
Nu am mulți bani acum, o pot obține gratuit?
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
da, cu siguranță îl primești dacă poți petrece suficient timp pe acest forum și îl vei primi gratuit. dacă nu ai bani, este în regulă și funcția este pentru a strânge niște bani pentru a ajuta la funcționarea forumului. :)

continuați(y)
 

catmando

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 15, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Bună ziua, pot obține acces la secțiunea RC, vă rog, am câteva contribuții valoroase pe care le pot aduce în ceea ce privește chimia cu microunde.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
HI, secțiunea RC face parte din acest forum care conține sinteza substanțelor psihoactive neobișnuite în prezent mai mult de 20 dintre ele (cum ar fi canabinoidele sintetice și opiaceele ). va ajuta forumul dacă îl veți cumpăra, dar dacă v-ați petrecut timpul cu înțelepciune în acest forum, veți putea să îl accesați gratuit.

Secțiunea RC conține, de asemenea, detalii despre unele substanțe psihoactive neconfirmate.
 

Stars

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 2, 2023
Messages
0
Reaction score
1
Points
3
Deleted

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
HI, secțiunea RC face parte din acest forum care conține sinteza substanțelor psihoactive neobișnuite în prezent mai mult de 20 dintre ele (cum ar fi canabinoidele sintetice și opiaceele ). va ajuta forumul dacă îl veți cumpăra, dar dacă v-ați petrecut timpul cu înțelepciune în acest forum, veți putea să îl accesați gratuit.

Secțiunea RC conține, de asemenea, detalii despre unele substanțe psihoactive neconfirmate.
 

Sponge Bob

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Pot obține acces la secțiunea RC??
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
HI, secțiunea RC face parte din acest forum care conține sinteza substanțelor psihoactive neobișnuite în prezent mai mult de 20 dintre ele (cum ar fi canabinoidele sintetice și opiaceele ). va ajuta forumul dacă îl veți cumpăra, dar dacă v-ați petrecut timpul cu înțelepciune în acest forum, veți putea să îl accesați gratuit.

Secțiunea RC conține, de asemenea, detalii despre unele substanțe psihoactive neconfirmate.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Pot avea acces? Mă îndoiesc că aș avea multe de contribuit acolo, dar am nevoie de fructul interzis pentru a-mi satisface curiozitatea

De asemenea, am în prezent 164 de mesaje, ceea ce este mult pentru acest forum
 

Aleffine

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jan 14, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Mi-ar plăcea să am acces la o lectură!Pot primi o invitație? Mulțumesc!
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Da, aș dori să am acces la secțiunea RC.

Sper că postările mele sunt suficiente.
 

crystalgrahams

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 20, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Abia încep să diger masa de informații disponibile aici și nu voi minți, mi-ar plăcea să continui în această secțiune în viitor. Am de gând să fiu longhand scris atât de multe procese! Vă mulțumim pentru acest serviciu.
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Căutarea accesului la forumul RC pentru a contribui la dezvoltarea scenei RC pentru RC-urile neobișnuite / de nișă / non-publice și sprijinirea în continuare a persoanelor sau a grupurilor mici de farmacologi / chimiști - crearea de sinergii și conectarea oamenilor.

Opioide:
- Clasa Spirodecanone a lui Janssen în 2023
- Dextromoramidă: De ce analogul chinezesc a fost un eșec, FAQ, noi frontiere cu încrucișări cu metadonă
- Compuși înrudiți cu Phenazocine new frontiers
- Analogi neexplorați ai ketobemidonei și ai buprenorfinei
- Vânătoare de comori: Cele 4'000 de analogi de petidină cercetați încă în mâini greșite

Farmacie de epocă:
- Lupul de pe Wallstreet: Sunt într-adevăr toți analogii de metacualonă cercetați până acum?
- Epoca de aur a barbituricelor cu acțiune scurtă: Analogi netoxici, nemutageni, neprogramate

Stims & Co:
- 3,4-EtilenPyroValeron și 3,4-EtMC retrospectiv și prospectiv
- Analogii Modafinil ar putea merita o soartă mai bună

Dissos:
- MXE: a pierdut într-adevăr Podiumul în 2022?

& mai mult.
 

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
Bună ziua,

Aș dori să am acces la această subsecțiune din Breaking Bad cu intenția de a-mi putea răspândi cercetările și experiențele alături de experimentele mele cu RC-uri,
am folosit personal peste 40 de tipuri de astfel de substanțe chimice și am acumulat ore întregi de informații atât despre chimia organică, cât și despre reducerea daunelor, așa cum este vizibil pe profilul meu
Contribu rar, dar atunci când o fac sunt informații utile, bine scrise și cercetate.
 
Top