Cum obțin acces la secțiunea RC?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Pentru a obține acces, trebuie să fiți un participant activ la forum. În secțiunea RC, publicăm cele mai valoroase lucrări. De exemplu, sinteza unui canabinoid legal (WoW!).
Cei mai activi utilizatori ai forumului vor avea dreptul de a trimite o invitație altcuiva.
Scrieți cererile pentru o invitație aici.
 
Last edited by a moderator:

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Pot să confirm că au sinteză pentru canabinoizii care nu sunt pe bază de indol, ceea ce i-ar face legali în Germania, Elveția, care au legi împotriva grupurilor de substanțe - potențial legali în orice țară cu o "lege împotriva substanțelor", prin urmare acești canabinoizi sunt probabil legali în întreaga lume
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Nu. În SUA, Drug Analogues Control Act (1986?) prevede că dacă merge ca o rață, vorbește ca o rață, este un izomer al unei rațe, este un ester al unei rațe, sau este proclamat a fi oricare dintre acestea, sau este prezentat ca având un efect similar cu oricare dintre acestea... atunci este o rață. O rață ilegală. Aceasta înseamnă că, prin simpla menționare a ceva de genul "acesta este un canabinoid și vă va droga", substanța devine ilegală. Legile privind analogii sunt atât de largi și deschise interpretării (sau abuzului) încât există substanțe chimice la care nu s-a gândit încă și care sunt deja, tehnic, ilegale în temeiul acestor legi. Există și alte țări, în afară de SUA, care au legi privind analogii.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Aș dori să solicit acces la această secțiune. Am cunoștințe aprofundate și multe opinii, așa că cred că aș fi de folos acolo. Bine, mulțumesc.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Mă interesează cum se acordă accesul unei persoane la secțiunea RC? M-am gândit la asta de când am observat că nu se dă pur și simplu, așa cum se dă un cont.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Am Alpha-PiHP.
Trebuie să obțin acces la secțiunea RC înainte de a începe să mănânc fețe.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Sunt suficient de activ pentru a obține acces la secțiunea RC?
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Mă calific pentru comisia RC? Acolo am cea mai mare parte din experiență și cred că aș avea mai multe de oferit acolo
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Aș dori să obțin acces la secțiunea RC
 

th3pri3st

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Mi-ar plăcea să mi se acorde acces la secțiunea RC, astfel încât să pot dobândi mai multe cunoștințe despre canabanoidele sintetice. Mi-ar plăcea să devin în cele din urmă un vânzător la scară mică
 

mynameisunkown

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
5
Reaction score
6
Points
3
Vreau să mă alătur, furnizorul meu de canabinoide a fost arestat, a mers într-o gaură de iepure pentru a pune din nou mâna pe produs :)
 

micheldctor

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 4, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
bună seara, aș dori să am acces la rc, de când v-am descoperit viața mea s-a schimbat... salutări
 

Plantguy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 22, 2023
Messages
14
Reaction score
0
Points
1
Bună acest site este minunat am fost pe ea pentru un timp și a pierdut contul meu vechi nu mai există nu am ajuns să vizualizați pagina rc Sper să primesc o invitație!!!
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
43
Points
18
Deals
1
Bună. Aș dori să am acces la secțiunea rc. Sunt dispus să contribui cum pot. De asemenea, pot contribui prin adăugarea de conținut despre alte aspecte ale afacerilor, dacă este necesar.
 

opioidman

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 30, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Aș dori să am acces la secțiunea RC, am informații despre noile opioide RC care vor apărea luna viitoare . Am, de asemenea, o experiență profundă în jocul RC opioide. Im 40/centrale europe
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Pot avea deja acces? Sunt aici de ceva timp și am un număr rezonabil de mesaje decente
 
Top