Cum obțin acces la secțiunea RC?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Pentru a obține acces, trebuie să fiți un participant activ la forum. În secțiunea RC, publicăm cele mai valoroase lucrări. De exemplu, sinteza unui canabinoid legal (WoW!).
Cei mai activi utilizatori ai forumului vor avea dreptul de a trimite o invitație altcuiva.
Scrieți cererile pentru o invitație aici.
 
Last edited by a moderator:

Zalooper

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 1, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Į poate că am doar câteva synth-uri la activ, būt RC's iš my faorite topic! Cum pot Į să mă dovedesc?
 

L3thmode

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 5, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Bună ziua Aș dori să am acces la secțiunea rc. Știu că sunt nou, dar sunt dispus să mă dovedesc și să contribui la această platformă . Sunt în afaceri cu canabinoizi și aș dori să învăț mai multe despre sinteză. Aș dori, de asemenea, să învăț și să ajut oamenii din acest forum. Simt că acest loc se simte ca acasă !!! 🫡
 

Spraypourmagicnotfound

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2023
Messages
30
Reaction score
8
Points
8
Bună ziua Aș dori să am acces la secțiunea rc. Știu că sunt nou, dar sunt dispus să mă dovedesc și să contribui la această platformă
 

longinfornow

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 8, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
Mi-ar plăcea să primesc acces citit la secțiunea RC, nu sunt un chimist prin orice mijloace, așa că nu am putut contribui prea mult.
@HEISENBERG
 

myrten0l

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 1, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
mi-ar plăcea, de asemenea, să primesc acces.... am multă experiență cu RC juridice, în special cu noide. Cu sediul în Europa.
 

efanefan

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Aplic pentru a obține acces. sper să fiu un participant activ al acestui forum și să contribui cât de mult pot și este în cunoștințele mele. am studiat sistematic chimia organică și aș fi fericit să vorbesc cu dvs.🙏
 

osmanik

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Vreau să fac parte din secțiunea rc Sunt nou Sunt aici pentru a învăța totul despre noids
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Bună ziua ce pot găsi în secțiunea rc în afară de sinteza canabinoizilor?
 

osmanik

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Aș dori să aplic pentru grupul rc pentru a afla mai multe canibinoide mulțumesc u
 

osmanik

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Nu sunt eu cel care trebuie să întreb, eu încerc să intru și euoo
 

stephenhoux

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Aș dori, de asemenea, acces la secțiunea RC. Am început să postez și să devin un membru activ și mi-ar plăcea să fiu mai implicat.
 

Hardaz80

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 31, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
3
Nu am început de mult să folosesc acest site. Nu m-aș aștepta să fiu acceptat încă în această secțiune, ceea ce este în regulă pentru mine. Știu că într-o zi curând voi fi, deoarece trăiesc învățând și acesta este site-ul pentru asta. Apreciez mult.
 

infochem

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 2, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Aplic pentru a obține acces. sper să fiu un participant activ al acestui forum și să contribui cât de mult pot și este în cunoștințele mele.
Acum sunt un membru nou, dar în fiecare zi sunt aici și citesc toate mesajele noi.. Au newsletter telegramă permanentă de la bogate, de asemenea😁
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Bună ziua domnule Aș dori să solicit acces la secțiunea rc
 
Top