Cum obțin acces la secțiunea RC?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Pentru a obține acces, trebuie să fiți un participant activ la forum. În secțiunea RC, publicăm cele mai valoroase lucrări. De exemplu, sinteza unui canabinoid legal (WoW!).
Cei mai activi utilizatori ai forumului vor avea dreptul de a trimite o invitație altcuiva.
Scrieți cererile pentru o invitație aici.
 
Last edited by a moderator:

Doxi999

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2022
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Bună ziua,
Aș dori să am acces la "secțiunea RC", evident înregistrarea mea nu este veche de 1 lună, dar sunt aici de la începutul acestui forum în modul invitat ( Cred că am fost prea leneș pentru a crea un cont ). Sunt dispus să împărtășesc toate cunoștințele mele acestei comunități
 

cantgetitright

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 23, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Bună ziua. Am vrut doar să spun înalt și să mă prezint. CGIR la dispoziția dvs. Sunt un veteran al războiului împotriva drogurilor. așa cum sunt majoritatea dintre noi aici, îmi imaginez. Am experiență cu sinteze, extracții, purificare, achiziții, cultivare etc. Dacă pot ajuta pe cineva, nu ezitați să întrebați. într-o zi voi avea acces la rc și voi putea într-adevăr să strălucesc. să aveți o zi bună voi toți.
 

x9Ev3nTh0riz0n9x

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Bună seara tuturor. Puteți să-mi spuneți Walt. Am crescut învățând cum să fac reduceri de pseudo într-o reducere Birch (modificată folosind Li în loc de Na). Mi-ar plăcea să învăț unele dintre cele mai noi metode existente și aș dori să solicit acces la produse chimice de cercetare. Mă bucur să văd un site ca acesta, aștept cu nerăbdare să învăț multe!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Vă rugăm să citiți mai sus, am vorbit de multe ori despre condițiile de acces la RC. Nu îl puteți accesa încă, dar totul este în mâinile dvs.
 

x9Ev3nTh0riz0n9x

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Trebuie să spun că sunt intrigat de acest lucru. Este foarte binevenit să ai un personal atât de interesat de calitate. Bine ați venit, domnule. Este o plăcere să vă cunosc. Mă consider cel mult un novice, dar sper că pot contribui și ajuta pe cineva. Referitor la "publicul țintă", cine este acesta, dacă pot să întreb? Sau, mai degrabă, care este declarația dvs. de misiune în ceea ce privește acest site?
 

holamen

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 4, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
Hei, sper că voi primi un acces la secțiunea rc pentru că eu sunt tipul care nu poate atașa fișiere la posturi, dar în aceste lucruri rlly importante, cum ar fi producerea de vânzare știu ce este de făcut
 

caos420

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 2, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
nu am prea multe cunoștințe și sunt nou pe aici, dar încep acum în această afacere și voi contribui cu experiența mea în curând, ar fi foarte util pentru a obține acces la această secțiune
 

Lamorak

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Ei bine, am căutat informații aici timp de 2 zile mai mult sau mai puțin, dar abia mi-am creat contul, sper ca într-un viitor să intru în secțiunea RC, cu acest mesaj, trimit salutul meu de bun venit
 

LittleFlame

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Bună ziua,

Solicit acces la secțiunea RC și mă angajez să mă implic în viața forumului și să aduc cunoștințele mele celor care ar putea avea nevoie de ele.
Sunt foarte fericit că am găsit acest forum, pare să fie exact ceea ce căutam de ceva timp. S-ar putea să rămân aici pentru mult timp.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Rămâneți alături de noi contribuind la forum. Și apoi veți primi o invitație la RC.(y)
Vă scrie.
 

Nefa

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Bună ziua, am venit aici de la dread, am fost un vânzător activ în țara mea până acum... am un timp greu cu chimia, dar am citit unele dintre forumurile dvs. despre a face unele de noids și într-adevăr a primit interesul meu. dacă sunt acceptat voi încerca și să fie util cu comunitatea în cazul în care experimentele mele reușesc
 

MethSpawner

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 13, 2022
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Salutări!
Sunt interesat să învăț meșteșugul fabricării canabinoidelor sintetice .aplic pentru a obține acces. sper să fiu un participant activ al acestui forum și să contribui cât de mult pot și este în cunoștințele mele.
 

chazchaz

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Abia aștept să învăț mai multe și să dau înapoi comunității
 

PossumKid

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 17, 2022
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Uau! Sper să reușesc.
De asemenea, am câteva sintetizatoare bune pe care doresc să le fac și poate mă puteți ajuta cu toții!
Reacția Sandmeyer a GABA la GHB este următorul meu proiect. Mă gândeam să o încerc și pe fenibut.
Extracția Voacaginei și a dimerilor acesteia din scoarța Voa. A. și apoi conversia în ibogaină pare surprinzător de ușoară.
Fermentarea rădăcinii de kava cu mucegaiul Aspergillus oryzae este un alt lucru la care lucrez de ceva vreme. Aceasta transformă amidonul în zaharuri, care ar putea fi apoi transformate în etanol prin fermentație dublă. Prima cel puțin face lucrurile mai gustoase, deși ideea principală din spatele procesului este că am observat o diferență în efectele subiective, ceea ce cred că sugerează bioconversia kavalactonelor și a altora.
Oh, da. Canabinoizi de casă din uleiurile tale de gătit de zi cu zi.

Odată ce îmi voi strânge fondurile și îmi voi permite să încep niște proiecte, voi fi sigur că voi posta niște lucruri!
 
Top