Cum se prepară cocaină crack Сocaina

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1

Introducere

Crack-ul este un amestec de bază liberă și săruri de cocaină. Cocaina se obține din frunzele de coca prin extracție. Cocaina în sine este vândută sub formă de sare de clorhidrat. Cocaina poate conține unele impurități, cum ar fi levamisol, cafeină și așa mai departe. Ar trebui să o verificați (folosiți acest sfat), dacă doriți cocaină crack pură. În cazul pudrei de clorhidrat de cocaină poluată, o puteți purifica prin metoda, care a fost descrisă acolo. De asemenea, vă recomand să citiți subiectul meu despre produsele de piroliză ale crackului, pe care fumătorii de crack le obțin în timp ce fumează. Pentru a face crack din acesta, efectuăm următoarele proceduri.
index.php

Materiale necesare .

Praf de cocaină, linguriță, pahar de măsurat, tigaie, bicarbonat de sodiu.
Pyh4YwaDWZ

Procedură

1. Setoarnă aproximativ un 28 g de clorhidrat de cocaină în paharul de măsurare.
ZXasTDidEw
2. Seadaugă un bicarbonat uscat (bicarbonat de sodiu) până la pH = 8 (de obicei aproximativ 300 mg pentru 1 g de clorhidrat de cocaină).
3sOKRvoxHw
3. Umpleți cu aproximativ 3/4 cană de apă. Este de preferat o apă distilată fierbinte (70-80°С). Aproximativ 10 ml. apă pentru 1 g pulbere. Dacă nu se dizolvă bine (se întâmplă în prezența impurităților), adăugați 1 ml. de apă până se dizolvă complet.
ORF6dPBnaG
4. Se toarnă amestecul în tigaie.
M0cH3EfWAg
5. Amestecul va începe să facă bule. Luați un cuțit și aplatizați bulele.
OzrTsl0S1n
6. Continuați să aplatizați amestecul în timp ce îl gătiți.
XmnWT8uX6V
RthTxe4rJU
7. Continuați să o gătiți până când este albă solidă.
MZuKbt82CT
P4LMPUhqJl
8. Așezați forma solidă de cocaină pe filtrul de hârtie pentru mașina de cafea sau șervețel pentru a o scurge.
RId6BJP1gH
9. Așezați rocile crack în congelator timp de 15-20 de minute.
DwGnzFiQHk
10. Felicitări, ați reușit să produceți cocaină crack.
WmF5gpe8Et
Există un manual video de preparare a crack-ului la scară mică în linguriță.
 
Last edited:

grace

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
1
Este necesar să cocaina 100% pură sau pateada?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Ce înseamnă aceasta? Mai bine să folosești cocaină pură.
 

grace

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
1
Nu este cocaină pură, frate.

-28 g de clorhidrat de cocaină
-300 mg de bicarbonat de sodiu * 1 g de clorhidrat de cocaină = 8,4 g de bicarbonat de sodiu

câte grame de crack s-ar prepara cu acest syntecis frate? Ce se întâmplă dacă vreau să produc pe scară largă?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Aceasta este chimie, nu ora de matematică de la grădiniță, nu se adaugă pur și simplu materia. Aceasta este o reacție de neutralizare între un acid Lewis și o bază. Acidul eliberează un H+ și un Cl-, NaHC2 reacționează cu acesta producând CO2 și NaCl. În condiții perfecte, produsul pierde 10% din greutatea sa deoarece fiecare moleculă pierde un HCl. Greutatea molară;
C.hcl=336g
C. Bază=306g
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
M-ați întrebat: Este necesar să cocaină 100% pură sau pateada?
Eu v-am răspuns: Este mai bine să folosiți cocaină pură pentru gătit.

Ce nu este pur? Știu că crack-ul nu este pur. Ce vrei să spui?
Matematica ta nu este bună "frate"
300 mg + 1g = 1,3g
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Am auzit că o "piatră" de crack costă aproximativ 10-15 dolari. Câte grame de crack se consideră a fi o "piatră".
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
O piatră de 10 $ poate cântări 0,1 g. O piatră de 20 de dolari poate cântări 0,2 g. Există un tip la colț, pot să mă duc la el și să-i spun: "Hei, lasă-mă să iau o doză de 7 dolari" și pentru 7 dolari să iau cea mai mare doză pe care o pot lua din pipa lui.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
părerea mea; la acest preț este un pic de rock ;)
dar în țara mea, nici un dealer de rock, toată lumea folosește amoniac pentru a-l baza o casă
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Și, de asemenea, să presupunem că folosesc cocaină de nivel social care este pură în proporție de aproximativ 80%, nu va putea funcționa complet sau va putea totuși să facă unul dintre clienții mei să se simtă bine
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
De obicei, cocaina se "gătește" ( se evaporă/reacționează) până la 70 % sau cam așa ceva. Depinde cu ce este tăiată. Dacă este tăiată cu ceva alcalin, aveți nevoie de mai mult de 30% bicarbonat de sodiu. Prima dată când preparați o pungă nouă, după ce scoateți piatra din rm (apă), aruncați un vârf mare de cuțit de bicarbonat de sodiu în ea și aruncați-o. 30% bicarbonat de sodiu este un raport bun pentru 75% HCl de cocaină. Cocaina de calitate superioară va produce o pietricică suplimentară la a doua preparare.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
În general, dacă cocaina are o puritate de 70%, 1g de clorhidrat= 1g de crack folosind această metodă.

Dacă cocaina dumneavoastră este mai pură, veți obține mai mult înapoi. HCl cântărește cu 10% mai mult decât cocaina de bază greutatea suplimentară a crackului este bicarbonat de sodiu

Sfat: dacă începeți cu apă rece, după ce amestecați RM, o puteți decanta sau filtra. Cocaina HCl este liber solubilă, astfel încât orice nu s-a dizolvat este un adulterant. Îndepărtarea reziduurilor îl va face să reacționeze mai rapid și să folosească mai puțină căldură
 

LeiTruth

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 12, 2023
Messages
11
Reaction score
7
Points
3
Sfaturi pentru profesioniștii Literal Life!

Am de gând să-mi fac niște crack acum.
 

nkd23

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Nov 18, 2022
Messages
24
Reaction score
11
Points
3
Hm

Am citit 1g cocs și 0,25g natron în apă fierbinte și filtru
 

ZACARIASKLK123

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
@G.Patton Întrebare: Ați putea crea o secțiune referitoare la stimulente. De exemplu, pentru cocaină, metamfetamină, FENILPROPANOLAMINĂ, amfetamină și altele asemenea, ar putea fi toate împreună într-o singură secțiune.

În loc să fie în "altele" așa cum se întâmplă la unele subiecte despre cocaină.

Vă mulțumim.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Bună ziua. echipa BB Forum a decis să facă un set de secțiuni actuale atunci când site-ul a dezvoltat. Cererea dvs. presupune că ar trebui să reconstruim structura forumului. Nu o vom face, îmi pare rău.
 

darkweb420

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇴
Joined
Jul 15, 2023
Messages
2
Reaction score
5
Points
3
Tutorial bun 😀
 
Top