Looking for a vendor Căutați relații de afaceri cu cetățeni polonezi

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Dragă comunitate BB,

Caut să stabilesc o relație de afaceri cu cetățeni polonezi.
Pentru a descrie ceea ce caut să fac:

Pentru a putea scala această afacere mai repede, ar fi necesar un parteneriat, care ar scădea, de asemenea, riscul pentru mine, motiv pentru care sunt dispus să încerc să lucrez la un parteneriat care s-ar încheia după ce acest proiect este terminat (1-3 luni).
Prima parte a afacerii este legală (achiziționarea produsului în Polonia), a doua parte a acesteia este ilegală (revânzarea produsului + expedierea acestuia în străinătate).

Există un sirop de codeină care se vinde OTC (OTC=Over The Counter produse care sunt vândute legal, fără prescripții medicale) în supermarketurile/farmaciile poloneze, caut persoane de încredere și dispuse să cumpere aceste produse în cantități mari (50-100 de sticle pe comandă) pentru a mi le expedia.

Procesul unei comenzi ar fi în felul următor:

1. Fac o comandă cu numărul exact de sticle necesare
2. Odată ce comanda a fost acceptată de la dumneavoastră, va fi stabilit termenul limită
3. O afacere pe BB va fi creată și plătită în BTC/XMR de la mine (escrow)
4. Bunurile vor fi expediate
5. Escrow va fi completat după sosirea bunurilor
6. Pregătirea pentru următoarea comandă (acest proces va fi repetat cât mai des posibil, timp de aprox. 1-3 luni)

Ce aș aștepta de la potențialii parteneri în acest sens:

- Fond financiar pentru a putea achiziționa comenzi (500EUR - 1.500EUR)
- Vrednic de încredere
- Să aibă 21 de ani sau mai mult
- Să fie familiarizați cu trimiterea de pachete (nu neapărat legate de droguri) la nivel internațional

Nu se vor face întâlniri offline în timpul parteneriatului, nu se va face schimb de contacte, comunicarea se va face doar prin BB sau cel puțin Jabber/Pidgin.

Îmi place acest forum și am întâlnit oameni interesanți aici, așa că m-am gândit să abordez acest lucru cu un post deschis.

Aștept cu nerăbdare feedback-ul dumneavoastră.

Cu sinceritate,

Koko
 

Usingme

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 3, 2023
Messages
0
Reaction score
0
Points
3
Deleted

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Nu înțeleg despre ce vorbiți aici.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
El se referă la "poponari", ceea ce este destul de adevărat.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Problema mea este că nu înțeleg propoziția pe care a scris-o :D
Mulțumesc pentru încercarea de a mă ajuta, dar tot nu înțeleg nimic :D
 

hexen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
29
Reaction score
7
Points
8
OMS cumpără codein numai în SUA.
Oamenii polonezi doresc mmc cmc acest lucru este real bun biznss nu codein hahaa
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Evident, nu știți nimic despre piețe.
Codeina este o afacere mare în Europa.

De asemenea, nu am spus niciodată să vindem asta polonezilor, vă rog să citiți din nou mesajul meu.
 
View previous replies…

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Cred că oamenii se referă la acest lucru ca la lean sau LEAN, este corect? Am fost întrebat de câteva ori dacă este ceva ce pot obține. Pur și simplu nu am aprofundat niciodată această latură a lucrurilor, așa că nu am o înțelegere. Am dreptate să cred că se referă la LEAN, totuși?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Da, aveți dreptate.

LEAN este băutura în sine pe care oamenii o amestecă, o amestecă cu o băutură răcoritoare (mai ales sprite sau fanta), bomboane (jolly ranchers din Marea Britanie de exemplu) și apoi un sirop de codeină cu un anumit tip de gust. Acest amestec de lucruri se numește lean, sizzurp sau alte denumiri :D
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Ahhhhh, bine, bine, înțeleg acum. Da, în Marea Britanie este foarte popular din ceea ce am văzut. Crazy ceea ce oamenii au pentru a obține buzz lor lol. Fiecare pentru propria lor cred!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Aveți dreptate, este foarte popular în grupele de vârstă 16-30 de ani în întreaga Europă și în SUA
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Da, omule, sunt de acord. O mulțime de europeni par să vrea codeină pentru un motiv oarecare. Nici măcar nu este un drog atât de bun, dar oamenii par să creadă că este un fel de opiat sigur sau orice altceva pentru că îl bei în loc să iei o pastilă. Atât de ciudat...
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Cred că majoritatea oamenilor ar fi șocați dacă ar ști ce iau de fapt
 

Zmitu33

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
3
Sunt de acord cu poloneza.
Ce sirop/produs specific vă interesează?
26 de ani
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Dope :) De fapt, este destul de simplu, este Thiocodin și este disponibil în multe locuri și nu este restricționat.

Îți voi trimite un DM, să vedem dacă putem rezolva ceva :)

Cincerly,

Koko
 

Lesternixon

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Caut persoane de încredere care sunt pregătite să cumpere un sirop de codeină în vrac (50-100 de sticle pe comandă) din supermarketuri și farmacii poloneze și să mi-l trimită prin poștă. OTC înseamnă Over The Counter, care se referă la medicamentele care sunt vândute legal fără prescripție medicală.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
De ce nu vă faceți propriul post și să rupeți frazele acestui tip chiar în secțiunea de comentarii a propriului său post, ce naiba...
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Bună idee @KokosDreams, am același lucru acum câteva zile. am nevoie de alte percutoare, dar în același mod. Se pare că în Polonia toate lucrurile bune sunt legale pentru a cumpăra 🤷‍♂️
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Adevărat! Dar m-am oprit cu acest proiect, deoarece produsul pe care îl căutam nu s-a vândut la fel de bine cum am anticipat, am găsit opțiuni mai bune în alte țări :)
 
View previous replies…

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Nu, sunt în amfetamină, metamfetamină, MDMA și iarbă. Și am câțiva cumpărători de opioide.
Dar codeină nu am, și într-adevăr nu vreau toți iubitorii de opioide. Dacă au o maimuță, sunt oribili...

Clienții sunt morții afacerii noastre, dar fără clienți nu avem o afacere. 😅
 
Top