Looking for a vendor Căutați relații de afaceri cu cetățeni polonezi

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Dragă comunitate BB,

Caut să stabilesc o relație de afaceri cu cetățeni polonezi.
Pentru a descrie ceea ce caut să fac:

Pentru a putea scala această afacere mai repede, ar fi necesar un parteneriat, care ar scădea, de asemenea, riscul pentru mine, motiv pentru care sunt dispus să încerc să lucrez la un parteneriat care s-ar încheia după ce acest proiect este terminat (1-3 luni).
Prima parte a afacerii este legală (achiziționarea produsului în Polonia), a doua parte a acesteia este ilegală (revânzarea produsului + expedierea acestuia în străinătate).

Există un sirop de codeină care se vinde OTC (OTC=Over The Counter produse care sunt vândute legal, fără prescripții medicale) în supermarketurile/farmaciile poloneze, caut persoane de încredere și dispuse să cumpere aceste produse în cantități mari (50-100 de sticle pe comandă) pentru a mi le expedia.

Procesul unei comenzi ar fi în felul următor:

1. Fac o comandă cu numărul exact de sticle necesare
2. Odată ce comanda a fost acceptată de la dumneavoastră, va fi stabilit termenul limită
3. O afacere pe BB va fi creată și plătită în BTC/XMR de la mine (escrow)
4. Bunurile vor fi expediate
5. Escrow va fi completat după sosirea bunurilor
6. Pregătirea pentru următoarea comandă (acest proces va fi repetat cât mai des posibil, timp de aprox. 1-3 luni)

Ce aș aștepta de la potențialii parteneri în acest sens:

- Fond financiar pentru a putea achiziționa comenzi (500EUR - 1.500EUR)
- Vrednic de încredere
- Să aibă 21 de ani sau mai mult
- Să fie familiarizați cu trimiterea de pachete (nu neapărat legate de droguri) la nivel internațional

Nu se vor face întâlniri offline în timpul parteneriatului, nu se va face schimb de contacte, comunicarea se va face doar prin BB sau cel puțin Jabber/Pidgin.

Îmi place acest forum și am întâlnit oameni interesanți aici, așa că m-am gândit să abordez acest lucru cu un post deschis.

Aștept cu nerăbdare feedback-ul dumneavoastră.

Cu sinceritate,

Koko
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Bună idee @KokosDreams, am același lucru acum câteva zile. am nevoie de alte percutoare, dar în același mod. Se pare că în Polonia toate lucrurile bune sunt legale pentru a cumpăra 🤷‍♂️
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Adevărat! Dar m-am oprit cu acest proiect, deoarece produsul pe care îl căutam nu s-a vândut la fel de bine cum am anticipat, am găsit opțiuni mai bune în alte țări :)
 
View previous replies…

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Aștept trimiterea testului. Pentru că am găsit un furnizor. Dacă văd codein vă pot spune.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Nu, sunt în amfetamină, metamfetamină, MDMA și iarbă. Și am câțiva cumpărători de opioide.
Dar codeină nu am, și într-adevăr nu vreau toți iubitorii de opioide. Dacă au o maimuță, sunt oribili...

Clienții sunt morții afacerii noastre, dar fără clienți nu avem o afacere. 😅
 
Top