Fabricarea și expedierea celor mai fine medicamente cu DIRECȚIE și MAGNITUDINE - Vector Laboratories

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
EȘANTIOANE GRATUITE - VĂ ROG SĂ CITIȚI URMĂTOARELE

La Vector Laboratories, înțelegem că încrederea este ceva ce trebuie câștigat prin faptul că nu ne încălcăm niciodată cuvântul cu privire la calitatea produsului nostru. Prin urmare, ne vom arăta aprecierea pentru această comunitate fantastică prin începerea lansării companiei noastre cu un cadou de câteva mostre gratuite din produsele noastre. Suntem dispuși să oferim noilor noștri clienți un gust al serviciului nostru impecabil pentru clienți și al satisfacției excelente a clienților noștri prin începerea unui giveaway din următoarele:

AMPHETAMINE SULFATE PASTE
(10 clienți selectați vor primi fiecare o mostră de 5G)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR EUROPEAN CUSTOMERS
(7 clienți selectați vor primi o mostră de 1G)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR USA CUSTOMERS
(7 clienți selectați vor primi o mostră de 1G)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cum mă pot înscrie în tombolă?

(Trebuie să citiți următoarele pentru a vă putea înscrie)


Există doar două cerințe simple pe care trebuie să le îndepliniți pentru a vă bucura de o mostră gratuită. Trebuie să fiți membru al acestui forum. Dacă bannerul profilului dvs. spune "membru nou", atunci nu sunteți eligibil pentru a primi o mostră, deoarece administratorul nu va trece recenzia dvs. asupra produsului nostru ca fiind valabilă. Acest lucru se datorează faptului că politica forumului privind eșantioanele gratuite prevede că eșantioanele pot fi oferite numai "membrilor" forumului.

Următoarea cerință pentru cadou este garanția că veți lăsa un comentariu cu privire la listarea produsului nostru în secțiunea de piață și pe firul pe care îl citiți acum. De asemenea, îi rog pe clienți să nu lase recenzii nicăieri altundeva pe forum în afară de piață și de fir (se pot face excepții dacă ne recomandați unui alt utilizator al forumului). Oricât de mult m-aș bucura de aprecierea dumneavoastră, nu doresc ca administrația acestui forum să fie deranjată ca urmare a spam-ului. Dacă nu este lăsată o recenzie după ce v-am dat o mostră, este posibil ca echipa noastră și alți furnizori să nu aleagă să vă dea mostre sau să facă afaceri cu dumneavoastră

Dacă îndepliniți aceste două cerințe, felicitări! Puteți primi o mostră! Pur și simplu comentează mai jos pe acest fir precizând ce produs ai dori să primești o mostră (ai dreptul la o singură mostră dintr-un singur produs) și noi înșine te vom DM. Nu este nevoie să ne trimiteți un mesaj după comentariul dvs. deoarece vă vom trimite noi mesajul pentru eșantionul dvs.
 
View previous replies…

Bennypo2

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hei, aș putea obține un eșantion gratuit de pulbere amph :) expediat în SUA
 

zil3

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 29, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
este posibil să obțineți o mostră gratuită de pastă de sulfat de amf expediat în croația
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
Este încă posibil să obțineți un eșantion? Sunt în Europa și las recenzii foarte oneste ale produselor vânzătorilor
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
70
Reaction score
24
Points
8
Bine, ascultați-mă... Am escaladat munți (bine, bine, poate doar scări), m-am luptat cu bestii feroce (aka termene limită) și am trecut printr-un deșert (mai degrabă o zi fără cafea), dar există un singur lucru care m-ar putea salva de toate acestea: **eșantionul tău gratuit de D-Meth.**

Ajută un erou în căutarea sa! Promit să le prețuiesc ca și cum ar fi făcute din aur, poate chiar să scriu un cântec despre ele (va fi un hit, crede-mă). Și hei, dacă eșantioanele sunt la fel de legendare cum cred eu că vor fi, cu siguranță mă voi întoarce să mai cumpăr. Să facem să se întâmple ceva magic! Locuiesc în Belgia BTW... 😉
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Tuturor persoanelor cu statut de "membru nou" care au solicitat mostre:

V-am înscris și persoanele vor fi selectate aleatoriu după ce utilizatorii cu statut de "membru" și "rezident" au fost selectați. Regula de eșantionare a forumului prevede că persoanele care primesc eșantioane trebuie să aibă statutul de "membru" și "rezident" :)
 
Last edited:

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Vechi timer aici mi-ar plăcea să revizuiască Meth dvs. piața este inundată cu 50/50 rahat las întotdeauna o revizuire completă orice întrebări vă rugăm să DM mine
 

StormManPan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 22, 2023
Messages
12
Reaction score
7
Points
3
Bună ziua, aș dori să analizez produsul (produsele) dumneavoastră.
 

Shaolin

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 10, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Pot primi o mostră gratuită?
Mulțumesc.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
15
Points
8
Va fi minunat să primesc câteva mostre de la dvs. ;)

Mult noroc pentru toți!

Rămâneți cu bine!

^_^
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
15
Points
8
Doar în cazul în care voi fi norocos --->> AMPHETAMINE SULFATE PASTE

.xoxo.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Dacă sunteți din Regatul Unit, puteți obține mostre gratuite de la mai mulți membri @Glitchy este unul dintre ei 🫡
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Salutări comunității,

Sper că aveți cu toții un weekend plăcut.

Mai avem câteva eșantioane de D-Meth, dar, recent, expedierile acestora au fost oprite ca urmare a faptului că partenerii noștri din Statele Unite au trebuit să se ocupe de unele probleme personale. Acestea vor reveni în următoarele câteva zile și vom începe să selectăm din nou persoanele care vor primi probe.

Vă mulțumesc foarte mult pentru răbdare și vă doresc tuturor un weekend odihnitor :)

Vector Laboratories
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Mă bucur să aud totul Voi reveni la normal în câteva zile Aștept cu nerăbdare produsele voastre
 

konsument88

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Apr 26, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Bună ziua Aș fi, de asemenea, interesat de un eșantion de amfetamină sub formă de pulbere și pastă, precum și de D-Meth. Amfetamina este necesară în mod regulat
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3
Bună ziua, interesat de testarea unora dintre probele dvs. - AMPH sau D-Meth. Întotdeauna postez recenzii, după cum puteți vedea. Merg să vă DM separat pentru o întrebare.
 

traktor666

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 28, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Vreau să încerc 90%+ AMPHETAMINE SULFATE POWDER (uscat). :)
 
Top