Fabricarea și expedierea celor mai fine medicamente cu DIRECȚIE și MAGNITUDINE - Vector Laboratories

grauerElephant

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 21, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Îmi dați o mostră, vă rog?
 

retailer

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 30, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Poți să-mi dm , eu sunt în Bosnia și Herțegovina. Caut calitatea merchendice ca coca pentru săraci , și amp doar jumătate sau kg întreg.
Asta înseamnă să împachetați tot ce aveți Bosnia și Herțegovina , Sarajevo 71000 , Fedex , door to door . Grbavicka 126 . Destinatarul Sanela Horman.
Dextro cel mai folositor
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
52
Reaction score
43
Points
18
Deals
20
EȘANTIOANE GRATUITE - VĂ ROG SĂ CITIȚI URMĂTOARELE

La Vector Laboratories, înțelegem că încrederea este ceva ce trebuie câștigat prin faptul că nu ne încălcăm niciodată cuvântul cu privire la calitatea produsului nostru. Prin urmare, ne vom arăta aprecierea pentru această comunitate fantastică prin începerea lansării companiei noastre cu un cadou de câteva mostre gratuite din produsele noastre. Suntem dispuși să oferim noilor noștri clienți un gust al serviciului nostru impecabil pentru clienți și al satisfacției excelente a clienților noștri prin începerea unui giveaway din următoarele:

AMPHETAMINE SULFATE PASTE
(10 clienți selectați vor primi fiecare o mostră de 5G)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR EUROPEAN CUSTOMERS
(7 clienți selectați vor primi o mostră de 1G)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR USA CUSTOMERS
(7 clienți selectați vor primi o mostră de 1G)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cum mă pot înscrie în tombolă?

(Trebuie să citiți următoarele pentru a vă putea înscrie)


Există doar două cerințe simple pe care trebuie să le îndepliniți pentru a vă bucura de o mostră gratuită. Trebuie să fiți membru al acestui forum. Dacă bannerul profilului dvs. spune "membru nou", atunci nu sunteți eligibil pentru a primi o mostră, deoarece administratorul nu va trece recenzia dvs. asupra produsului nostru ca fiind valabilă. Acest lucru se datorează faptului că politica forumului privind eșantioanele gratuite prevede că eșantioanele pot fi oferite numai "membrilor" forumului.

Următoarea cerință pentru cadou este garanția că veți lăsa un comentariu cu privire la listarea produsului nostru în secțiunea de piață și pe firul pe care îl citiți acum. De asemenea, îi rog pe clienți să nu lase recenzii nicăieri altundeva pe forum în afară de piață și de fir (se pot face excepții dacă ne recomandați unui alt utilizator al forumului). Oricât de mult m-aș bucura de aprecierea dumneavoastră, nu doresc ca administrația acestui forum să fie deranjată ca urmare a spam-ului. Dacă nu este lăsată o recenzie după ce v-am dat o mostră, este posibil ca echipa noastră și alți furnizori să nu aleagă să vă dea mostre sau să facă afaceri cu dumneavoastră

Dacă îndepliniți aceste două cerințe, felicitări! Puteți primi o mostră! Pur și simplu comentează mai jos pe acest fir precizând ce produs ai dori să primești o mostră (ai dreptul la o singură mostră dintr-un singur produs) și noi înșine te vom DM. Nu este nevoie să ne trimiteți un mesaj după comentariul dvs. deoarece vă vom trimite noi mesajul pentru eșantionul dvs.
 
View previous replies…

riska2fly

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 9, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Aș dori să încerc d-metamfetamina pentru SUA!!
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
52
Reaction score
43
Points
18
Deals
20
Tuturor persoanelor cu statut de "membru nou" care au solicitat mostre:

V-am înscris și persoanele vor fi selectate aleatoriu după ce utilizatorii cu statut de "membru" și "rezident" au fost selectați. Regula de eșantionare a forumului prevede că persoanele care primesc eșantioane trebuie să aibă statutul de "membru" și "rezident" :)
 
Last edited:
View previous replies…

CatmandMU

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 2, 2024
Messages
5
Reaction score
7
Points
3
Dacă sunteți încă interesat de un sampler din SUA pentru a vă revizui dmeth mă consider un cunoscător al tuturor lucrurilor care "merg repede".

curios cum se compară cu o bună și veche pseudo reductio.
 

jojoe21

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Sep 4, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Bună ziua, aș dori să primesc o mostră de metamfetamină pentru a o încerca
 

ruen

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
17
Reaction score
8
Points
3
Caut un furnizor de încredere pe termen lung, vă rog să-mi trimiteți un eșantion de metamfetamină
 

punxpunx

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 1, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Efectuați livrări în Taiwan?
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
52
Reaction score
43
Points
18
Deals
20
Din păcate nu, tindem să evităm expedierile către Asia de Est prin intermediul serviciilor poștale ca urmare a vămilor stricte.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
52
Reaction score
26
Points
18
teste rn, voi posta recenzia până la sfârșitul săptămânii!
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
52
Reaction score
43
Points
18
Deals
20
Vă mulțumim!

Aș aprecia foarte mult un comentariu privind lista noastră de amfetamine la:

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/showcase/90-amphetamine-paste-sulfate-powder-form-available.1592/
 

durpamb

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 12, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Mi-ar plăcea să încerc un eșantion. Metamfetamina sau speed, dar dacă ar trebui să aleg, aș alege meth :)
 

jeffersonel

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Apr 21, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hei, foarte tare faci asta. Mi-ar plăcea o mostră din dextro-metamfetamina ta. Mulțumesc! Și eu aștept cu nerăbdare să fac afaceri cu tine prea.
 

jeffersonel

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Apr 21, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Fără sfârșit. Nu mi-am dat seama că era încă un membru nou. Sunt pe aici de ceva timp, dar nu am fost un participant frecvent. Greșeala mea.
 

zil3

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 29, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Va fi minunat să primim câteva mostre de la dvs. ;) --->> AMPHETAMINE SULFATE PASTE LOOKING GOOD
 
Top