Sinteza MDMA începând cu extracția piperinei (linkuri)

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
permiteți-mi să încep prin a vă spune că da, știu @WillD a creatun subiect minunat, dar aceste link-uri merg "mai în spate" și încep procesul mai devreme. sintetizatorul său începe cu MDP2P, care se află în penultimul/ultimul link de pe această listă. am vrut doar să precizez acest lucru pentru a nu fi considerate informații redundante :s


bucurați-vă!!! ^_^
 

Franziskadiecoole

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Jul 23, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Vă mulțumesc sinteza este localizată prin această cale cât ar costa producerea unui gram de MDMA
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Bună, folosesc Google Translate deoarece nu vorbesc germana. Mă bucur că firul meu ar putea ajuta. Sincer, nu sunt sigur care este costul de producție al unui gram de MDMA și, de asemenea, probabil că ați ajunge cu mai mult de un gram dacă urmați sinteza lui Will. Nu știu randamentul exact ... În răspunsuri, Will spune că va fi aproximativ sau puțin mai mică decât cantitatea PMK de 9 grame. Sunt destul de sigur că majoritatea substanțelor chimice și a echipamentelor pot fi achiziționate chiar de la BBgate. Echipamentul de laborator și substanțele chimice pot fi scumpe, dar dacă intenționați să vindeți MDMA, vă puteți recupera cu ușurință banii. Dacă puteți crește dimensiunea sintezei pentru a obține mai multă MDMA, vă rugăm să contactați PM Will pentru mai multe informații. ^_^ <3
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Nu trebuie să folosiți google translator pentru a citi forumul. Acum puteți alege limba în care doriți să vă fie afișat automat conținutul forumului.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
M3ChnTVAFq
YUtWp2gy0J
 

Waspamine

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 16, 2024
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Mulțumesc pentru mesaj!
 
Top