Instrucțiuni video.

mrdobolina

Don't buy from me
New Member
Joined
May 29, 2022
Messages
1
Reaction score
4
Points
3
wow! pentru sigur bun ol rp / i / e .. și totul (evident!) altceva.
 

Johnny_Hammersticks

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 8, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Cu siguranță acest lucru!!!!, precum și pregătirea RP din cutii de chibrituri, deoarece de acolo și-ar procura produsele majoritatea chimiștilor clandestini și ar fi cel mai economic mod de a obține cristale de I2 pur. ceea ce cred că mă duce la sugestia mea nect, pe care altcineva a sugerat-o deja: sinteza precursorilor cu ruta cea mai apropiată de ceea ce ar fi capabil să facă un chimist casnic obișnuit.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Cred că mulți ar beneficia de sinteza DOM (STP), DMT (din triptamină) sau DXM.
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Nah, PMK și BMK etil glicidat sau cele mai noi ar fi benefice pentru o mulțime de utilizatori de aici, atât de mulți oameni care au probleme cu conversia acestora și toate informațiile contradictorii din firele de discuție ar fi rezolvate prea
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
2C-B din nitrotiren folosind catalizatori NaBH4 și Cu sau Al și Cu
2C-E
Dmt din triptamină sau triptatol
DOB
STP
n, alfa DEPEA
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Oh și, desigur, MXE
 

PHD888

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
PMK glicidat de etil! Acest lucru este orice compus organic, au acizi grași. Aceasta necesită o temperatură de topire ridicată pentru a păstra acizii grași în formă lichidă. Acesta este un studiu pentru produsul farmaceutic, este cea mai bună calitate după ce este produsul finit. Vă rugăm să nu mai postați anunțuri sau întrebări fără sens. Dacă nu sunteți un BioTech sau o diplomă de doctorat în studiul industriei. Atunci s-ar putea să nu aveți noroc încercând să faceți MDMA, să purificați la o altă etapă ca cristalizarea, ați pierde și randamentul.
 

Attachments

  • 9aFdnPQwJV.jpeg
    9aFdnPQwJV.jpeg
    193 KB · Views: 263

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Bună ziua domnule profesor,

nu mă înțelegeți greșit, dar un astfel de mesaj încrezut nu pot rezista să răspund. Deci susțineți că doar entitățile bine educate cu diplomă universală sunt privilegiate să încerce să sintetizeze mdma.?

Sper că v-am înțeles greșit și că sunt doar un idiot impulsiv care nu merită nici măcar să încerce și să înceapă să experimenteze și ar trebui să fiu fericit că îmi pot cheltui banii câștigați pentru care am muncit din greu.
Dacă nu ... aș dori să spun ...

cine naiba te crezi? Și ce naiba ai produs, prietene? Asta e tot ce ai putut face? Și atât de fericit că simți nevoia să treci peste substanța ta de rahat și să spui lumii cum funcționează și cine poate face ce și cine nu?
Cred că nu ai nici cea mai mică idee care este ideea din spatele unei astfel de platforme ... asta pentru că îți petreci toată viața în camera ta studiind, mergând în linie și trăind o viață ipocrită teribilă.

Prietene, acum 3 luni știam doar h20 P și Au... acum sunt destul de sigur că am găsit o cale directă de la glicidat la cristalul de sticlă mdma. Probabil, ca toți oamenii cu cunoștințe de bază, nu mă vei crede. Este în regulă, pentru că nu-mi pasă.
Distracția pe care o primesc de la idioți ca voi este mult mai valoroasă decât banii ușori sau pretenția că sunt noul atotputernic sintetizator mdma...

din nou sper că sunt prea impulsiv, dar cumva cred că nu sunt...

Sper că te simți bine când începi să te masturbezi când te privești în oglindă 🪞

dezgustător 🤢 mod de gândire pe care îl ai bleh

ai grijă
 

Attachments

  • y1V9RvOhIb.jpeg
    y1V9RvOhIb.jpeg
    614.5 KB · Views: 273

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Ce naiba? Cred că te-ai rătăcit, amice. Biblioteca universității se află alături. Du-te și studiază-ți doctoratul și taci naibii din gură. Ține minte, e o bibliotecă... Nu vorbești într-o bibliotecă.

Nu, dar serios, dacă ești mai deștept decât noi toți aici, de ce nu faci asta singur? De ce ai mai citit postările astea dacă te descurci foarte bine și singur?

Lasă-mă să-ți spun un secret despre chimie. Nu este vorba atât de mult despre cărțile pe care le citești, cât despre experiența practică pe care o ai într-un laborator. Faptul că citești despre o procedură nu te face capabil să o execuți într-un mediu real. Eu neg prostiile astea. Un chimist clandestin care își finanțează propriul laborator poate cunoaște chimia mult mai bine pentru simplul motiv că a efectuat mult mai multe proceduri care ajută în mod activ la cunoaștere decât studenții la chimie care abia intră în laboratorul real (vorbesc din experiență).

Partea care mă enervează nu este faptul că numiți un produs prost, ci faptul că numiți oamenii pentru că nu au studiat chimia. Știți că chimia este o știință a naturii. Oricine poate deveni chimist fie că înțelege legile și le aplică corect în practică.

Nu i-am spus mamei tale că nu poate avea copii pentru că nu este suficient de inteligentă pentru a face acest lucru "în mod corespunzător".

Cea mai bună parte este că nici măcar nu sunt un "abandonat" ca un individ bazat pe ego, așa cum ai numi-o tu, dar totuși tu care joci cartea eroului îmi sună super arogant din anumite motive... 🤩
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Sunt probabil ultimul care a observat că phd este de fapt nume de utilizator.

Chimia clandestină este ca Redneck Engineering. Ei trebuie să DIY totul, astfel încât să înțeleagă cum funcționează lucrurile. Ei au o înțelegere mai profundă a echipamentelor și un grad tulburător de încredere în vasele de bucătărie refolosite, cleme și bandă adezivă. Majoritatea precursorilor de care au nevoie sunt la fel de ilegali ca și produsele lor finale, așa că trebuie să sintetizeze proprii reactivi din ceea ce este disponibil legal. Pentru a face acest lucru, este nevoie de o înțelegere profundă a modului de manipulare a structurilor organice și de multă creativitate în metodele lor.

Este ca diferența dintre a fi profesor de biologie la o universitate și a fi un cercetător care lucrează într-un cort în mijlocul pădurii amazoniene.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Și cu povestea ta despre glicidat ... din greșeală, furnizorul meu mi-a trimis pmk în loc de eșantion bmk ... asta s-a întâmplat acum 3 luni, de aceea am început să fac toată această aventură de la zero!
Ceara devine solidă foarte repede în comparație cu glicidatul bmk care rămâne lichid ... prima dată am folosit un tăietor electric de metale pentru a eviscera ambalajul și a desface ceara ... doar dacă îți păstrezi calmul, ceea ce este dificil pentru mine, ideea va veni. Așa că puneți sticla în apă fierbinte sau în cuptorul cu microunde înainte de a începe să gătiți și aveți nevoie de ea în formă lichidă..

vă mulțumesc foarte mult
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
În prezent, editam un videoclip privind obținerea fenilacetonei din glicidat BMK.

În laborator, elaborăm opțiunile optime pentru reducerea fenilacetonei, cea mai bună modalitate va fi filmată pentru un clip video.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Ar fi minunat să furnizați un videoclip despre sinteza P2P din benzaldehidă
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Videoclipurile sunt cu adevărat ceva care face forumul BB mult mai inovator în comparație cu forumurile existente în trecut. Obișnuiam să privim imaginile cu rezoluție mică ca pe ceva cool. Apoi au apărut videoclipurile BB și nu numai că au un format diferit, dar nu lipsesc nici din punct de vedere al calității.

Este clar că optimizarea stochiometriei a fost făcută înainte de filmarea videoclipurilor. Sincer, sunt surprins că forumul este încă în picioare până în ziua de azi. Este clar că echipa are mare grijă de el.

Este amuzant cum YouTube a început să șteargă videoclipurile, așa că ați trecut la videoclipuri scurte care fac trimitere la forumul real 😆. Partea amuzantă sunt titlurile pe care, literalmente, doar persoanele care știu ce caută le-ar putea căuta vreodată :cool:
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Sincer, sunt surprins că youtube a avut nevoie de atâta timp pentru a o face. Cred că asigurarea faptului că tot conținutul lor se aliniază cu gândirea oficială aprobată de guvern necesită multă muncă.

Cu toată seriozitatea, totuși, cred că este o decizie interesantă. Există alții cu videoclipuri cu privire la fabricarea de droguri, explozivi și alte chestii, dar cele pe care le-am văzut explică modul de a face lucruri, ei nu o fac de fapt. Este un fel de Monty Python "how to do doggy style"; ai voie să o explici la televizor, dar nu ai voie să o arăți la televizor.

Cum rămâne cu postarea la Rumble? Ei se promovează ca fiind alternativa la cenzura youtube.
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Avem canale pe toate site-urile alternative de găzduire video. Dar nu am auzit de Rumble, hai să o facem.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Amuzant, am cumpărat o carte Uncle Fester de la un tip de pe Etsy, care mi-a indicat unul dintre videoclipurile de pe YouTube și așa am descoperit BBGate. (A fost dragoste la prima vedere 💕)
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Frumos mod de a descoperi un forum atât de uimitor!
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
🧑‍🏫 😛Profesore ... hahaha ...
 
Last edited:
Top