🔍 Najžiadanejšie!

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
View previous replies…

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
363
Reaction score
177
Points
43
Objednali ste si odtiaľto?
 

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
V Poľsku môžem dostať methyloamine hcl 40% vo vode
2 bróm 4-metylopropiofenón
2 bróm 4-chlórpropiofenón
P2np
A ďalšie chemikálie, ak niekto potrebuje
 
View previous replies…

jacks

Don't buy from me
New Member
Joined
May 3, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň, mám záujem
 

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Hello Constantylious a Nitrochems sú podľa môjho názoru originálni a spoľahliví dodávatelia! Rozdiel je v tom, že Nitrochems je o niečo lacnejší, ale balenie je tiež jasne označené nálepkou spoločnosti, ktorá jasne uvádza obsah!
 

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Doručenie zásielky od spoločnosti Nietrochems je pritom seriózne a nenápadné bez akéhokoľvek navonok viditeľného odkazu na obsah alebo odosielateľa!!!
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Mohli by ste prípadne zvládnuť zasielanie 2000 litrov GBL mesačne a poslať mi ho. Mám živnostenský list, ktorý je s tým spojený, ale rád by som ho dostával ako niečo iné, prípadne s pridaním potravinárskeho farbiva, aby som sa uistil, že to nie je vnímané ako GBL. Bol by som vám navždy zaviazaný a sľúbil by som, že vám v blízkej budúcnosti postavím sochu?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Všade je veľa bdo, zdá sa, že ľudia si myslia, že bdo je legálne, ale je hneď nad GBL na zozname 1 s DEA. Takže ty, ale nie vďaka, nemám pre bdo žiadne využitie. Prečo Čína nepridá k GBL niečo, čo z nej technicky urobí inú chemickú látku, ale nijako ju neovplyvní, mohli by ju začať posielať znova s novým názvom a CAs # a byť na dobrej pôde stále legálne?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Je mi ľúto, že váš v škandinávii, ale musel by mi objednať 1,4 z Číny? Nie je to veľmi základná chemická látka. V Škandinávii sa nevyrába žiadne rozpúšťadlo v Škandinávii?
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Vie niekto o predajcovi, ktorý má NABH4?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Dobrý deň , pozrite si moje ponuky, odosielanie v pondelok/utorok budúci týždeň.
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Dobrý deň, ďakujem! ak sa môžem opýtať, odkiaľ posielate? Je preprava do NL primerane bezpečná?
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Mám zdroj, ktorý predáva každý prášok steroidov, fľaštičky a tablety, predávajú PMK, BDO, helional a BMK (netestoval som prekurzory, ale pre roidy sú myslím najväčším predajcom, veľa zdrojov od nich nakupuje a sú veľmi lacné)

[email protected](Qingdao Sigma Chemical Co., Ltd)
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Dobrý deň, je to len e-mailová adresa alebo existuje aj webová stránka? Objednávali ste si u nich skutočne tovar? Ak áno, bolo by zaujímavé vedieť, aké dobré je ich utajenie a doprava? vďaka
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
https://www.sigmachemical.com.cn/ ;)
som si objednal 10g turinabol a 10g clomid, všetko perfektné, stealth bol ok, kvalita je top, ale ak u chcete mať nejakú spätnú väzbu, choďte na rx meso US / FR alebo eroids ;) nájdete veľa spätnej väzby bro ;)

Predávajú aj pilulky ans ampulky

Ale ak u chcete kúpiť roids priamo , máte goldenlabs.org, catcafe.is, pharmoz-labs, europharmma, driada medical, steroidify, basicstero.ws ... záleží na tom, kde žijete
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Bloom tech Čína kráľ 100% dostanete to, čo ste si objednali nie rezané sračky čo robia iní čínski predajcovia je kúpiť od bloomtech rezané produkty a potom ich predať vám, keď tam kúpite kúpiť tonu a hodiť do 200ml ak p2p z bmk glycidate do vreciek tam wtf budete robiť, keď dostanete produkt nič oni za svoje peniaze budete musieť spáchať sladké alebo ísť ďalej, ale za peniaze to ide len držať hore, pretože toto okno je príležitosti sa čoskoro uzavrie ako Americanis vyvíja tlak na čínu, aby to všetko zastaviť, pretože je to spustené kúpiť čínskej vlády pre slush fondy a ro.znečistiť svet fentanylom a prekurzormi pervitínu.
Alex Vivi predáva vám to, čo je na výrobku označené, žiadne škrty z okrádania ľudí
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Môj sused platí najvyššiu cenu za
4m-propriofenón
2b-4m-valerofenón
Fenylmagnéziumbromid a iné grignaridy
Dimetokaín HCl
Mnohé ďalšie chemikálie,
ale musia byť dodávané len z tuzemska, Us-2-Us. Nič z Číny alebo Poľska. Nič cez colnicu. Niekto odvážny by to mohol dovážať po kilogramoch, rozobrať a ďalej predávať s obrovským ziskom.
Práve na tejto stránke sú inzeráty na 125 USD/kg d-kaín HCl z Číny, môj sused by zaplatil desaťnásobok.
 
Top