🔍 Najžiadanejšie!

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
View previous replies…

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Drsná cena za to, že ste podstúpili riziko objednania z Číny, inak je to dobrá spoločnosť s dobrým a komunikatívnym personálom!
 

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
V Poľsku môžem dostať methyloamine hcl 40% vo vode
2 bróm 4-metylopropiofenón
2 bróm 4-chlórpropiofenón
P2np
A ďalšie chemikálie, ak niekto potrebuje
 
View previous replies…

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Koľko kilogramov P2NP?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Ako na to
2000 litrov mesačne CAS 96-48-0. Mám j ej spôsob prepravy, ktorý funguje. Ak to dokážete, budete bohatí?
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇳🇱
Joined
Sep 3, 2023
Messages
67
Reaction score
24
Points
8
Mám dodávateľa v Indii!
Pošlite mi PM!
 

Attachments

  • 2H89PnGWTO.jpg
    2H89PnGWTO.jpg
    290.8 KB · Views: 202

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Viete
w niektoré z tých malých miest, ktoré predávajú GBL a zasielajú do USA?
 

YouTing

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
1,4-butandiol je v Číne úplne legálny (legálnosť môže súvisieť so širokou škálou priemyselných použití), čínski predajcovia majú dostatok komodity a nízke ceny, musíte si ho od čínskeho dodávateľa zamaskovať a urobiť jednoduchý prípravok v kuchyni, aby ste získali GBL
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Čo je syntetický noid? Myslíte HGH s kmeňovými bunkami . Mám tento náklad určený pre nemocnicu Kaiser je to špičkové, ale zbavte sa ich, ak viete o niekom, kto by ich chcel, dajte mi prosím vedieť, zaberá to veľa chladiaceho priestoru. Opravili mi rotátorovú manžetu a moji priatelia vlasy sa vrátili do pôvodnej farby, čo je kurva úžasné. Cítiš sa ako yohr neporaziteľný robiť 3 týždenný súbor Myslel som, že som bol 20 znova.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Dobrý deň,
Mám veľmi dobré skúsenosti s predajcom z Číny Hubei Amarvel Biotech Co,Ltd Bmk (Cas 5449-12-7) rýchle dodanie (stredná Európa), dobrá cena. Sú tam k dispozícii aj iné výrobky.
 

SkylineSalesCannaboids

Don't buy from me
Resident
Joined
May 11, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Nedávno ich zatvorili boli súčasťou dea's sting Spojené štáty ich oklamali, že idú učiť variť a zatkli ich na Fidži no vyhostili ich z Fidži a potom ich zatkli na Havajských ostrovoch verím, že si u nich určite neobjednávajte
 
View previous replies…

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Dobre, to je dobré vedieť, môžete mi povedať, ako to viete? Týka sa to aj iných dodávateľov?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Všade je veľa bdo, zdá sa, že ľudia si myslia, že bdo je legálne, ale je hneď nad GBL na zozname 1 s DEA. Takže ty, ale nie vďaka, nemám pre bdo žiadne využitie. Prečo Čína nepridá k GBL niečo, čo z nej technicky urobí inú chemickú látku, ale nijako ju neovplyvní, mohli by ju začať posielať znova s novým názvom a CAs # a byť na dobrej pôde stále legálne?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Používam redhim,com už viac ako päť rokov nachádza sa v rusku dobrý výber a doprava VIDÍM, že nie je ovplyvnená situáciou v regióne
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Pane váš hovoríte, že títo chlapci pošlú GBl do USA?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Môžem odporučiť Skyechem na wickr pre čínske chemikálie a perkurzory a organicchemistrypoland.pl (online obchod, stačí sa pozrieť). Ja neobjednávam v obchode, ale mailom, čo má rovnaký názov @proton.me. Ako vždy s Poliakmi, buďte veľmi úctiví a pridajte pár priateľských slov, ale inak veľmi stručne, ich angličtina je zvyčajne dosť obmedzená. Tiež radšej povedzte, že to potrebujete veľmi dobre zabalené a ponúknite, že za to zaplatíte pár € navyše. Čo je v poriadku, pretože ceny sú naozaj skvelé v špeciálnych pre rozpúšťadlá, ako napríklad metanol 2,20 € za liter.
S3, https://shop.es-drei.de - je tiež dobré miesto, nemecký dodávateľ chemikálií s výbornými cenami na veci ako Silica Gel, Kieselguhr, sušiace prostriedky a iné bežné veci a lacná doprava v rámci Nemecka.
V Nemecku je aj Aurelio.de - dodávateľ pre umelcov a reštaurátorov s veľmi dobrými cenami na rozpúšťadlá ako etyl acetát a acetón.
Všetci nemeckí dodávatelia potrebujú doklad o veku, povedzme foto občianskeho preukazu pre väčšinu vecí, o ktoré majú záujem. Navrhoval by som im to bez vyzvania poslať hneď, ako sa zaregistrujete v obchode, s niekoľkými priateľskými riadkami a všetko bude hladké.

Na sklo/laboratórne vybavenie, vrátane veľkých vecí: https://www.kleinanzeigen.de/pro/SecondLab - milí chlapci, najlepšie ceny, trochu pokecajte, dohodnite si stretnutie, zajazdite si do ich skladu a vyberte si, po čom vaše srdce túži, zaplaťte v hotovosti a hotovo. Čo by ste chceli viac?
Samozrejme, nikdy sa nepýtajte na lisy na tabletky. To je jediné naozaj problematické zariadenie a najlepšie je kúpiť ho z Číny ako náhradné diely a poslať ho rozobraté v niekoľkých zmiešaných zásielkach "Opravná súprava pre výrobnú jednotku 77545ATd-B" - chápete.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Dobrý deň, venujte čas pridaniu týchto stránok do adresára odkazov.
 
Top