Súpravy na syntézu 5cl Čína

zarathustra

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 3, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Môže

(2-brómoetyl)benzén CAS: 103-63-9 použiť namiesto 5-bróm-1-penténu ?

 

zarathustra

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 3, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Do u znamená, že

2-brómoetyl)benzén CAS: 103-63-9

sa tiež môže použiť, ale bude o niečo slabší? Alebo oveľa slabší? Ďakujem.
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8

Nikto nevie, odhadujem, že 10 až 50 % účinnosti materskej zlúčeniny. Skúste nájsť pôvodnú prácu o derivátoch 5Cl, možno sa testoval fenyl etyl derivát.
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Potvrdí niekto, že je to hlavný ingridient?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Áno, ale budete mať nízku účinnosť látky.
 

khundongdong

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Takže s týmto 4 materiálmi/prísadami.
Táto metóda by fungovala na výrobu 5cladb?
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
Myslím si, že toto je hlavná zložka cas# 946343-59-5, ktorú je potrebné overiť u odborníkov.
 

BackstagePanther

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
10
Reaction score
8
Points
3
Dobrý deň, po veľkej nehode sme opäť späť. Pri premýšľaní o nákupe, aby som vyskúšala presne túto cestu/recept , ma zaujímalo, či by 5-bromo-1-fluoropentán (cas č. 407-97-6) mohol nahradiť 5-bromo-1-pentén (cas 1119-51-3). Ty vopred za odpoveď.
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
i wpuld povedať ge
gettovanie chemických látok na výrobu jwh18 a ur144 je oveľa jednoduchšie.
 

BackstagePanther

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
10
Reaction score
8
Points
3
Ale , sú tie jwh18 a ur144 účinnejšie ako 6cl-adb-a alebo dokonca 5cl-adb-a ?
 

BackstagePanther

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
10
Reaction score
8
Points
3

Presne tak, podľa mojich 7-8 ročných skúseností bol kráľom 5F-SGT-151. Super náročná syntéza. 5F-ADB a 5F-MDMB-2201 boli o niečo nižšie, ale stále super silné. A z noidov, ktoré sa dostali na trh minulý rok, je najsilnejší 6cl-adb-a a potom 5cl-adb-a. Napriek tomu obaja nie sú ako kráľ 5F-SGT-151 (5F-CUMYL-PEGACLONE). Pre tradičného 10-ročného fajčiara noidov je tento ADB-Butinaca, ktorý teraz všetci predávajú, veľmi veľmi slabý a má nízku potenciu a nevráti sa poň , ako by sa vrátil po 6cl-adb-a. Musíte zdvojnásobiť množstvo aplikácie butinaca na svoje "prostriedky", aby ste získali polovicu účinkov 6cl-adb-a. V súčasnosti sa snažíme nájsť tento prekurzor cas. 1971007-89-2 - IUPAC - Metyl (S)-2-(1H-indazol-3-karboxamido)-3,3-dimetylbutanoát, aby sme vyskúšali súčasný recept tamad , buď s 1-bromo-5-penténom (pravdepodobne výsledkom bude 5cl-adb-a), alebo s 1-bromo-5-fluórpentánom (pravdepodobne výsledkom bude niečo silnejšie). Všetky zložky zháňame v tuzemsku (EÚ), ale z nejakého dôvodu, zatiaľ čo aj fluoropentán má normálnu cenu (drahý ako molekula, ale normálna, myslím, že je to "mastná kvapalina"), pentén je super drahý. Práve nás opäť podviedli pri vyššie opísanom prekurzore. A kým sme si objednali niektoré materiály v tuzemsku, začali sme opäť hľadať prekurzor. A ospravedlňujem sa, ak porušujem pravidlá o "získavaní zdrojov" , ale som tak frustrovaná...
 

BackstagePanther

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
10
Reaction score
8
Points
3
Urobil som chybu v cas, mal som na mysli položku číslo 27248 v cayman
 

Lordseeds

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 19, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
öncelikle bu hizmetlerden çok teşekkür ederim.
Zozbieral som všetky položky. Ale nemohol som nájsť hlavnú zložku. Je v poriadku, ak túto zložku anny použijem ako indol? alebo potrebujem nejaké ďalšie informácie o hlavnom článku. Majú hlavné predmety číslo casu?
 

BackstagePanther

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
10
Reaction score
8
Points
3
Nenašiel som žiadne casové čísla pre žiadny z prekurzorov. Dokonca sa zdá, že niektorí Číňania, ktorí predávajú celú súpravu alebo samotný prekurzor, sú maloobchodníci a nedajú vám ani IUPAC. Alebo , ani to nevedia. V clearnete caymanchem je výrobok/položka 27248
 
Top