Súpravy na syntézu 5cl Čína

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
5c材料

①. Hlavná zložka, 1 kg
②. dmf, 2,5-3 litre (68-12-2)
③. Uhličitan draselný, 700 g (584-08-7)
④. 5-bróm-1-pentén, 514 g (1119-51-3)

Krok:
Do reakčnej banky pridajte ①②③, premiešajte, zahrejte na 60-70 stupňov,
Pomaly pridávajte ④, reagujte 2-3 hodiny, ochlaďte na izbovú teplotu.

Ako získať hotový produkt:
1. Reakčný roztok pridajte do ľadovej vody za stáleho miešania a pomaly ho pridávajte. Získaný prášok je hotový výrobok.

2. Reakčný roztok sa dvakrát extrahoval dichlórmetánom a vodou, zahustil sa do sucha, pridalo sa 1,5 kg etanolu, vložil sa do chladničky na 1 - 2 dni a získal sa kryštalický prášok, ktorý je hotovým produktom.

Prvý druh hotového výrobku nie je taký dobrý ako druhý druh.

zariadenie:
①. 50-litrový reaktor,
②. 20 litrová rotačná odparka,
③. mraznička,
④. Odsávací filter (odstredivka),
⑤. Extrakčné a kryštalizačné sudy 60 litrov, 4 kusy,
 

dirtred

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
sú rotačné odparky alebo destilátory ťažké na používanie
 

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2022
Messages
40
Reaction score
3
Points
8
Máte s týmto prekladom šťastie? Našli ste nejakého dodávateľa?
 

Taimo

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 13, 2022
Messages
7
Reaction score
9
Points
3

Attachments

  • NvBYngr6Fw.jpeg
    NvBYngr6Fw.jpeg
    331.7 KB · Views: 569

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
Súhlasím presne s tým, čo hovoríte. Domnievam sa, že mám prekurzor, o ktorom hovoríte, a zdá sa mi, že je rovnaký ako 5cl. Máte pravdu, že jeho reakciou s 5-bróm-1-penténom vzniká 5cl, ktorý sa nedá vykryštalizovať, a ja som uviedol, že som ten istý prekurzor zreagoval s 1-bróm-5-fluórpentánom a získal som silnejší produkt, a predpokladám, že je to 1971007-89-2, S-izomér (alebo možno racemická zmes, cas 1715016-75-3?). Po určitom testovaní som si mohol všimnúť zvýšený výťažok oboch pri sušení a čerstvo destilovanom DMF, čerstvo vysušenom uhličitane a prenášaní pod prúdom argónu. Nedokážem presne určiť o koľko, ale tradičný prístroj na analýzu noidov vypíše výsledky s nespochybniteľnými údajmi, ako napríklad "DUUUUUUDE I CANT MOVE", po ktorých nasleduje typický výpis prúdu pamäte, ktorý naznačuje minimálne nejaké 21,75 % zvýšenie výťažku*.
Ďalšia poznámka a otázka, vyzerá to tak, že ako predchodca chodí MDMB-5br-inaca, možno na obchádzanie predpisov. Vzhľadovo sa zdá byť odlišný, výrazne žltý. Počul o tom niekto alebo vie o tom niekto? Nejaký návrh praktického testu alebo metódy na určenie tejto prítomnosti Br? Praktickým myslím to, že v garáži vedľa sústruhu, kde by malo byť auto, nemáme FTIR, HPLC-MS, NMR alebo podobné prístroje.

* Tento dokument slúži len na zábavné účely, žiadne informácie by ste nemali brať vážne, pokiaľ nie ste idiot**.
** Ak ste idiot, neberte tento dokument vážne
 

BackstagePanther

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
10
Reaction score
8
Points
3
Dobrý deň, priateľ a ďakujem za vašu odpoveď a čas. Mám tento prekurzor. 5BR-INACA (ADB-INACA) a čakám na alkyhalogén, aby som mohol začať experimentovať. (Tak ťažké nájsť). Určite budem toto vlákno informovať o všetkých experimentoch a výsledkoch s týmto prekurzorom. Pripájam jeho nomenklatúru. Ale... Som trochu skeptický, čo sa týka toho atómu brómu v polohe 5 kruhu. Zahrievaním zmesi pri 70° - 75° C sa táto väzba medzi uhlíkom a brómom určite NEporuší. Mám teda malú predstavu, že hoci 5-bróm-1-fluórpentén, pentán alebo brómbután nahradí vodík spojený s dusíkom na kruhu, konečný produkt si zachová tento atóm brómu. Bez ohľadu na názov, ktorý by mohol byť napríklad 5BR-ADB-5FLUORO..(niečo), tento brómový atóm by mohol znížiť účinnosť. Predpokladám, že uvidíme. Mám aj tento prekurzor 5br inaca (alebo adb-incaca) z 2 rôznych šarží a mám prístup k NMR. Takže všetky prokurzory aj výsledný kryštál alebo pevná látka (ak sa mi to samozrejme podarí) budú podrobne vysvetlené buď tu alebo buď vo videu.
 

Attachments

  • 5WIFec1EC6.png
    5WIFec1EC6.png
    13.3 KB · Views: 342

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Práve som narazil na dodávateľa, ktorý mi chcel predať hlavný prekurzor 5cl a ostatné chemikálie, ale som trochu skeptický. Riziko podvodu je príliš veľké...!
 

sirmtr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 12, 2022
Messages
23
Reaction score
10
Points
8
áno, recept je pravdivý, ale aký konečný produkt vznikne reakciou? Vie niekto, či bol analyzovaný v laboratóriu?
 

sirmtr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 12, 2022
Messages
23
Reaction score
10
Points
8
Aká látka vznikne z uvedenej reakcie?
 

sirmtr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 12, 2022
Messages
23
Reaction score
10
Points
8
Vie niekto, aké látky vznikajú z uvedeného receptu a ich syntéza? analyzované v laboratóriu?


Pozná niekto chemický vzorec konečného produktu alebo názov?
 

sgbaker

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 9, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Túto syntézu som vyskúšal nedávno, hoci bol produkt aktívny, všimol som si, že po 5 hodinách miešania zostalo veľa surovín. Boli nezreagované? Neviem.
Ak boli, zdá sa, že by to ovplyvnilo účinnosť produktu.

Nejaké tipy, chlapci?
 

Mr.Ben

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 21, 2022
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
Deals
2
5cl Prekurzor ,správne?
 

ging6910

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 30, 2022
Messages
13
Reaction score
4
Points
3
Kúpil som si súpravu a mám olejový produkt, ktorý nemá pevné látky dos vie niekto, ako to dostať do hotového výrobku
 

Albert A

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 6, 2022
Messages
17
Reaction score
3
Points
3
Dobrý deň všetkým,
Zaujímalo by ma, či sa niekomu podarilo uvedenou jednoduchou syntézou získať z MDMB-INACA
konečný produkt MDMB-4en-PINACA ?
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Áno,
 

Albert A

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 6, 2022
Messages
17
Reaction score
3
Points
3
stačí prekurzor v DMF s 5-bróm-1-penténom a uhličitanom draselným zahrievať 3 hodiny pri 60-70 stupňoch, ako sa píše na začiatku vlákna, alebo sú potrebné ďalšie kroky pri syntéze?
 

Iris HeScam

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 7, 2023
Messages
28
Reaction score
18
Points
8
Deals
8
horúci predaj o celý súbor z nich, vitajte na dotaz!
 
Top