Všetko v jednom vlákne pre konverziu etyl-metyl PMK glycidátu na PMK

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Keďže sa zdá, že veľa ľudí (vrátane mňa) má problémy s konverziou/premenou tohto "nového" pmk glycidátu, myslím, že by sme mohli dať dokopy všetky v takto vytvorenom vlákne, aby sme zistili, či konečne získame 100 % funkčný recept na konverziu.

im po Alkali-hcl s NaHCO3 pranie so zlými výsledkami, hustá a špinavá tmavohnedá olivová látka.
ale mám veľmi nový spôsob , ktorý zverejním na konci tohto vlákna, znie to veľmi zaujímavo, ale najprv to, čo som skúsil a nepodarilo sa mi to:

1: dH2o s NAOH , a GLYCIDATE po dobu 1 hodiny pri 80º
2. Koncentrovaná HCL , myslím, že som jej použil veľa, nabudúce budem pridávať po kvapkách až do konca bublania/viditeľnej reakcie a merania PH-3
3. VODNÝ ROZTOK (možno by som mal pred roztopením urobiť 5 % premytie NAOH? )
4. premytie NAOH , ak je stále viditeľný vodný roztok, soľanka
5. 2 premytie vodou, kým voda v kontakte s organickou vrstvou nevykazuje neutrálne PH
a výsledok je, že husté špinavé sračky..... nejaký nápad? rady?


nová a sľubná konverzia, ktorú som dostal:

1. dať vosk a peroxid vodíka v pomere 1:8 (aká čistota HP? NEVIEM)
2. Zahrievajte, pomaly pridávajte kyselinu po kvapkách za stáleho miešania a kontroly hodnoty PH (žiadne ďalšie informácie, predpokladám, že až do dosiahnutia hodnoty 3 alebo tak)
3. po 2 hodinách reakcie sa reakčná kvapalina extrahuje roztokom hydroxidu sodného (predpokladám, že 5 %) a získa sa vodná fáza
4. do získanej vodnej fázy sa potom po kvapkách pridáva kyselina, aby sa upravila hodnota ph, až kým sa neobjaví olejovitá látka, a olejovitá látka sa extrahuje organickým rozpúšťadlom a potom sa odparí, aby sa získala

Znie to veľmi dobre, však? ale neviem, aké sú bezpečnostné rady pre zaobchádzanie s peroxidom vodíka vo vysokej koncentrácii, nikdy som ho nepoužil... nejaký návrh?
keďže nevedia, akú koncentráciu peroxidu vodíka by som mala použiť, predpokladám, že čím vyššiu... tu sa dá nájsť veľa ťažkých 70 %.

čo si o tom myslíte?

Mám len 100 gramov ETHYL GLYCIDATE, takže nemôžem stratiť viac skúšať všetko..... im skúšať tento synth ako osobné uspokojenie...
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
O akom CAS presne hovoríte?
Ďakujem.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Nepamätám si teraz, im nie je doma, ale nový, voskový etyl.metyl pmk glycidát, ten, ktorý robí problémy všetkým, ak tu nenájdeme riešenie
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Mám k dispozícii metódy pre CAS 28578.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8

Ide o olej alebo formu bieleho prášku, že?
problém nastáva s tou voskovou..ale mám prístup k bielej práškovej verzii, mohli by ste mi prosím poslať metódu? ill be very grateful with you.
tnx!
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Olej, mám metódy, ale ešte nie je urobený sám čakám na objednávku, akonáhle som radšej, aby sa im podeliť o výsledky so všetkými skúsenosťami na to.
Vďaka.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Zdá sa, že olej potrebuje len priame preskupenie s HCL, rovnako ako starý pmk Gly..... potom uvidíme, ako to pôjde, a prosím, nezabudnite sem písať..tnx mate!
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Informácie, ktoré mám, nie sú týmto spôsobom aktualizované.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Počul som, že pre tento nový gly bol recept len s etanolom, vodou a HCl?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Moja rada je zabudnúť na všetku literatúru synth posted, ktorá sa nerobí osobne, a počkať, že nájdeme najlepšiu metódu, keď dostaneme výrobok, pretože máme metódy na testovanie priamo od výrobcov. Vďaka.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8

Druhý recept, ktorý som zverejnil, pochádza priamo z laboratória výrobcu , v skutočnosti znie veľmi logicky a sľubne, ale prvá metóda 8alkali-kyselina), ktorú všetci poznáme, pochádza z receptu jedného zo zákazníkov môjho predajcu... každopádne... nefungovala... a viac PRO metóda, ktorú som netestoval kvôli ťažkému získaniu vysokého % peroxidu vodíka... takže som na začiatku..... uvidíme, ako to pôjde s vami, kamarát, teším sa na to.
veľa šťastia
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
toto je logika a všeobecná reakcia pre estery a keby ten údajný "glycidát" bol len to, že by nám to všetkým fungovalo... ale je na ňom niečo čudné... bohvie, čo pridali, aby sa vyhli právnym problémom.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Práve som sa rozhodol otvoriť nové vlákno kvôli tomuto zmätku s cestou syntézy PMK-etylglycidátu, ale už ste to urobili

ZRIEKNUTIE SA ZODPOVEDNOSTI: VŠETKY NAPÍSANÉ INFORMÁCIE SÚ MOJÍM OSOBNÝM ZHROMAŽĎOVANÍM INFORMÁCIÍ, TIETO SÚ ZVEREJNENÉ LEN PRE JEDNODUCHÉ ODKAZOVANIE

Ako začínajúci chemik verím, že mnohí ľudia by sa dostali do zmätku ako ja, takže by som len narazil na všetko, čo som našiel na tomto fóre a informácie, ktoré som mohol, pretože som v súčasnosti neuskutočnil experiment, len zhromažďovanie informácií, ďalšie úpravy sa môžu konať

CAS 28578-16-7, všetci profesionáli hovoria o, neobťažujte názov (PMK-Ethyl Glycidate / BMK-Methyl / Ethyl-Methyl PMK / glycidyl ester)

Tu je odkaz @Jack uvedený vo väčšine vlákien pre konečnú syntézu MDMA

Prekurzor prekurzora bol veľmi zjednodušený @William Dampier

Ak nemôžete získať priamo CAS 28578-16-7, postupujte podľa kroku @William Dampier s prípravkami
- Etoxid sodný CAS 141-52-6
- Piperonal CAS 120-57-0,
- etyl-bromopropionát CAS 30365-54-9
- atď.

CAS 28578-16-7 môže byť v rôznom stave a farbe (Pmk/BMK olej/PMK biely prášok)

domnieval som sa, že tieto kroky slúžia na výrobu MDMA, hoci existujú rôzne názvy MDMA, ako napríklad 3,4-metyléndioxymetamfetamín

a potom chemické symboly
CAS 20320-59-6
CAS 5413-05-8
CAS 236117-38-7
CAS 28578-16-7

Zistil som, že všetky tieto látky sú podobné metamfetamínu, podľa mňa by všetky mohli byť aj prekurzormi metamfetamínu, len nám chýbajú vedomosti a skúsenosti. Credits to @Jack, @William Dampier, @DocX and @G.Patton, study basic chem and ELI5 to google
 
Last edited:

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
problémom je, že dokument o zabavených veciach v austrálii atď, ktorý som už študoval, je pre metyl-pmk, (starý ľahko prestaviteľný) nie skutočný etyl-metyl form....
v skutočnosti austrálske zariadenie postupovalo podľa starého receptu, ktorý sa objavuje aj v strike total synthesis atď... ktorý sa nemôže použiť v novej forme...
im pravdu @William Dampier?
 

Bennyboy88

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Metóda bola poskytnutá pre ten, ktorý je pevný pri izbovej teplote

1:1:1 P:etonal:dh20 zahrievajte pri 60c počas 1 hod.
2 HCL zahrievajte 3,5 hod. Pri 75c

Približne 60%

Myslím, že môže dôjsť k zlepšeniu.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Áno, presne toto som mal na mysli
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8

tie by mohli fungovať pre tú istú CAS, ale vo forme oleja alebo prášku, bežnejší vosk potrebuje 2 kroky, najprv alkalický kyselinu.... a samozrejme vákuovú destiláciu.
 

Bennyboy88

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Môže tam ešte niekto ponúknuť metódu alebo vstup pre vyššiu percentuálnu návratnosť.
 

Bennyboy88

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Mám na mysli to, že je vo forme oleja pri teplote nad 33c a pri izbovej teplote sa začne meniť na niečo ako suchý med. To je to, čo u myslíte tým voskom. Thx
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
potom nepostupujte podľa receptu, ktorý ste komentovali, nebude to fungovať.... pre vosk, ktorý spomínate, musíte 2 alkalicko-kyselinové čistenie, ale aj keď to viem, nemám dobré výsledky... stále na tom pracujem, mením teploty, kvantitu hcl atď. a videl som zmeny, ale stále zlé...
 
Top