Všetko v jednom vlákne pre konverziu etyl-metyl PMK glycidátu na PMK

Gofast

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Rovnaký problém mám aj s voskom. Po zmydelnení a reakcii s HCI vychádza pekný svetlohnedo sfarbený olej. Po jeho ochladení na izbovú teplotu sa zmení na tmavohnedý, takmer čierny a hustý.

Má niekto k tomu nejaké pripomienky?
 

Bennyboy88

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Vyskúšajte si to s č.
 

Gofast

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Už ste to vyskúšali? Aký bol váš výťažok?
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
je potrebný posledný krok, vákuová destilácia na oddelenie nečistôt/vody v hnedom lepidle, ktoré spomínate
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
a áno.... ten 1 krok preskupením s HCL neplatí pri tom vosku, treba predtým (ako sa dočítate v tomto príspevku a v iných) NaoH 5% s dH2o , potom hcl, potom soľanka alebo ešte lepšie neutralizovať s Nahc03 a potom vákuová destilácia.
 

HCL

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 6, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Má niekto skutočnú otestovanú metódu, ktorá funguje s vysokým výťažkom? Hovoríme o cas 28578-16-7
 

Gofast

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Ďakujeme za odpoveď. Možno som sa vyjadril nejasne, ale chcel som povedať, že som to urobil v 2 krokoch. Najskôr naoh (a nechal som ho odstáť aspoň jednu hodinu) a potom reakcia s HCL. Po pridaní HCL sa to rozdelilo na dve vrstvy.

Pri starých práškoch som ich nikdy nedestiloval a mohol som ho vždy použiť olej úplne v poriadku.

Zlepšujú sa vaše výsledky s uvedenými metódami?
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
v skutočnosti je problém, keď porovnávame so starou pmk , pretože keď získame tú čudnú organickú vrstvu, myslíme si, že všetko zlyhalo, potom nepokračujeme ďalej, ale ako som vedel, všetci, ktorí postupovali metódou báza/kyselina, museli destilovať... rád by som poznal výsledky, ak niekto postupuje podľa metódy s peroxidom vodíka, ktorú som uverejnil v mojom otvorenom príspevku, pretože sa zdá, že bude oveľa dokonalejšia a jasnejšia, ale ja nie som ochotný manipulovať s peroxidom vodíka na viac ako 70% bez digestora PRO... mám extrakčný prístroj , ale.. nebudem riskovať, každopádne táto metóda mi bola zaslaná z veľkej formy výrobcu veci, nie prepredajcov..takže by to mala byť najlepšia z najlepších možností.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
No... po niekoľkých neúspechoch si myslím, že som to konečne dokázal... výsledkom sú čisté oleje, žiadne špinavé veci... už žiadny medový vzhľad, ale s veľkým rozdielom, ak to porovnáme s metyl pmk, výsledná farba je hnedo-tmavo červený olej, s intenzívnou vôňou sasafrasu, ktorý si zachováva stav pri izbovej teplote a nikdy nezmrzne, kľúčom je VaCUUM DISTILLATION, netreba veľa destilovať, vody v produkte po destilácii je len trochu.
Ak to urobíte, čoskoro uvidíte, že reakcia sa skončila... žiadna voda už neprejde cez kondenzátor a nastane len reflux oleja. ak nájdem pohodlnú metódu, ako to urobiť, nahrám sem fotky.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
KhlNo9tDQV


Fórum je bezpečné :)
 

Gofast

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
No... po niekoľkých neúspechoch si myslím, že som to konečne dokázal... výsledkom sú čisté oleje, žiadne špinavé veci... už žiadny medový vzhľad, ale s veľkým rozdielom, ak to porovnáme s metyl pmk, výsledná farba je hnedo-tmavo červený olej, s intenzívnou vôňou sasafrasu, ktorý si zachováva stav pri izbovej teplote a nikdy nezmrzne, kľúčom je VaCUUM DISTILLATION, netreba veľa destilovať, vody v produkte po destilácii je len trochu.
 

Gofast

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
K tomu vám srdečne blahoželáme! Mohli by ste sa podeliť o presný recept a použité kroky?
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8

Určite!

Po prvé, ospravedlňujem sa za svoju angličtinu, viem, že niekedy môže byť "divná"..

Takže som skúšal rôzne množstvá pri metóde bázy a kyseliny, kým som nenašiel správne.
KĽÚČOM JE VACUUM DISTILÁCIA, píšem o Capital, pretože som videl, že (to isté sa stalo aj mne na začiatku) po tom, čo sme urobili bázickú kyselinu, keď sme videli výsledok (špinavý a extrémne hustý mizerný med), mysleli sme si, že niečo nie je v poriadku, potom sme nepokračovali... ale tu je kľúč.
PRE 50 GR VOSKU (použil som nízku stupnicu, pretože mám len malé množstvo vosku)

1. Dajte 50 gr vosku a 70 ml dH2O a 12 gr lúhu , pomaly zvyšujte teplotu na 80º C , keď sa dosiahne 80º, miešajte to jednu hodinu.

2. Pridajte do zmesi 32,5 gr HCL 65% a miešajte ešte 1 hodinu pri teplote 80ºC.

3. vložte do sep. lievika , odstráňte vrstvu vody a pridajte primerané množstvo dH2o s 5% hydrogenuhličitanom sodným (alebo len urobte nasýtený roztok) a urobte typickú operáciu v sep. lieviku a nechajte 30 minút odstáť

4. ešte 2 x zopakujte premývanie nasýteným roztokom, vždy zlikvidujte vodu a 1 x len premývanie vodou.
( ak sa objaví emulzia, skúste premyť soľným roztokom)...

5. Vákuová destilácia, kým neodíde všetka voda (len malé množstvo, ktoré spôsobuje problémy) a mohla by sa vykonať v rotovape.
a....

VOILA! máte požadovaný produkt, len s inou farbou, ako má starý glycidový gaves... výsledkom bude tmavý červenohnedý olej.
 

justlooking88

Don't buy from me
New Member
Joined
May 14, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Môže mi niekto vysvetliť rozdiel medzi týmito 2 číslami cas týkajúcimi sa pmk. zdá sa, že jedno je pmk etylglycidát a druhé pmk metylglycidát , ktoré sa považuje za staré, ktoré sa ľahko konvertuje, a ktoré je to nové, s ktorým majú všetci problém? Akákoľvek pomoc by bola úžasná 🙏

13605-48-6 pmk metylglycidát

vs

28578-16-7 pmk etylglycidát
 
Last edited:

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18

Ahoj @Fring, chcel by som vedieť aj presné číslo CAS etyl-metylglycidátu pre tento kľúčový prekurzor MDMA, syntézu PMK(MDP2P)
@G.Patton @William Dampier
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
nestrácaj čas človeče , ver mi, že Číňania VŠETCI predávajú formu ETHY METHYL, keďže etyl je zakázaný, nehrajú sa na to, keď je niečo zakázané..môžu sey čo chcú, ale všetko je to etyl, možno ani nevedia... uvedom si, že drvivá väčšina z nich o tom nič nevie, len to predávajú.
 

mixxxman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
16
Reaction score
4
Points
3
len otázka mimochodom môže mi niekto vysvetliť rozdiel medzi práškom a voskom ?
pretože s chemickým myslením veľmi nerozumiem rozdielu týchto 2 foriem.
Čo presne sa mení, bod tuhnutia nie je rovnaký, jedna forma je skôr ako "soľ" a druhá má inú štruktúru, ale rovnakú molekulu?
všetky tieto detaily ma mätú a naozaj im nerozumiem.
a tiež, či všetky tieto druhy prekurzorov potrebujú rovnakú premenu, aby sa stali ketónmi.
Ďakujem za vaše informácie
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Vďaka za tento zápis! chápem to správne, že máte na mysli 35% HCl ?
 
Top