Všetko v jednom vlákne pre konverziu etyl-metyl PMK glycidátu na PMK

mixxxman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
16
Reaction score
4
Points
3
Môže mi niekto vysvetliť rozdiel na molekule, keď je to prášok alebo vax ?
prečo je to tak, a keď sa pýtam priamo na nich...., nemajú skutočnú odpoveď.
ako chemik... naozaj musím všetkému rozumieť.

a ok, pmk glycidate bol zakázaný / ok pmk methyl glycidate je zakázaný / správne, aby bolo jasné, že máme len PMK ETHYL GLYCIDATE.

vie niekto, aký je rozdiel v premene ? alebo či táto nová skupina prináša niečo iné do výťažku na konci.
Som zvedavý na nejaké tipy a rôzne pohľady.

a mám pocit, že ten olej, ktorý máme na konci, je trochu mizerný..

Má niekto nejakú techniku, ako získať najlepší olej, veľmi číry a čistý, alebo na tom počas procesu nezáleží?
Ďakujem.
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
možno to z mojej strany môže vyznieť otravne alebo prehnane hlúpo, alebo je to možno voľnými definíciami, ktoré sa tu neustále hádžu. Keď vy hovoríte "ten, ktorý je v pevnom stave", znamená to CAS 13605-48-6 alebo 28578-16-7 v údajnej "práškovej" forme a existuje niečo také? Čo Číňania myslia pod pojmom prášok 28578-16-7? Je to môj noob predsudok, že ak je látka, má svoj cas, ak je z nej nejaká soľ, je to iný CAS.
Takže nakoniec by som chcel konečne vedieť, aký by bol najlepší postup pre CAS 13605-48-6? Ak je to postup, ktorý bol predtým opísaný a na ktorý sa odvoláva busta v Sydney, ako sa dá optimalizovať maximálny celkový objem v záplave ( pre 35 g sa v dokumente uvádza 600 ml záplavy, veľmi nepraktické a problematické)? A ako sa dá z postupu vynechať medený krok (pomocou hcl?).
ďakujem všetkým
 

mixxxman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
16
Reaction score
4
Points
3
a mimochodom, pretože... znie to práve teraz väčšina mdp2p z tohto nového pmk glycidátu to mi tmavý a nie veľmi jasný olej...
niektorí ľudia majú niekoľko tipov ?
Pretože by som chcel vedieť, čo je po konverzii najlepšie na extrakciu tohto ketónu.
aký druh rozpúšťadla môžem použiť na čistenie oleja?
Niekoľko metód, aby bol olej čírejší a čistejší? ( destilácia ? mraznička ? premývanie nasýteným nahco3 ?
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Prečo všetci chcete mať netmavý olej? o čo ide? ide o iný predprípravok, takže výsledok je iný... tmavočervený olej... cieľom je mať čistý a neznečistený olej, podľa descibed metódy (báza-kyselina) vákuová destilácia... výsledok je RÔZNY, nie rovnaký GLY ako predtým, chlapci... takže nie rovnaká farba...
 

PepitoPistol

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2022
Messages
10
Reaction score
4
Points
3
Vizuálna stránka látky je pre ňu charakteristická, ak je v nej nápadný rozdiel, môže to znamenať, že má vysoké množstvo kontaminantov. Vákuovo destilujete ketón? Alebo len odstránite vodu?
Čakám na nejaký PMK etyl gly...
 

Darkie1990

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 20, 2022
Messages
3
Reaction score
6
Points
3
Ako som čítal všetky témy o PMK-glycidáte s CAS: 28578-16-7, aby bolo jasné, že sa môže dodávať v prášku a v olejovej látke, ktorá môže stvrdnúť pri 33*C. Všetky uvedené metódy sa týkajú olejovej/voskovej látky.

Pokiaľ som mohol získať poznámky o postupe, napísal som to jasným jazykom, aby to ľudia mohli lepšie pochopiť (vrátane mňa). Mám niekoľko otázok týkajúcich sa týchto zlepšení a čo robiť, ak sa tak urobí.


Zlepšenie, ako sa dočítate na fóre:

Otázka týkajúca sa zlepšenia:
To zahrievame na 80*C alebo to udržiavame s NaOH pri 20*C. Pridávame PMK-gly-eth priamo pri 20*C alebo zahrievame viac?

Krok 2: pridanie kyseliny:

Ak došlo k zlepšeniu v kroku s NaOH a pridávame kyselinu chlorovodíkovú, zvýšime teplotu na 80*C? alebo ju ponecháme pri 20-21*C? ak ju ponecháme pri 20-21*C, pokračujeme opäť 12 hodín alebo pridáme tento krok počas prvých 12 hodín?

Krok 3 separácie:


Krok 4 vákuová destilácia:
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
no...neskúšala som zmydelňovanie pri izbovej teplote 12 hodín, ale určite to urobím, pretože tmavohnedá farba v tejto premene sa objavuje po zmydelňovaní pri 80c..možno to môže vyriešiť...o ďalších výhodách neviem....

čo sa týka prídavku kyseliny, to je iný postup, áno, určite by ste mali dať na 80
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
No...chyba je tu preto, že niektorí ľudia si myslia, že si môžu kúpiť starý CAS , ale to nie je správne, jediná dostupná forma je vosková, existujú 2 prezentácie tohto , ale je to len spôsob, akým to výrobca dokončuje..jeden je viac žltý vosk a druhý je viac biely prášok, ale akonáhle tieto dosiahnu 30ªc, roztopia sa...je to tá istá molekula, verte mi.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
Rovnaké produkty, rovnaký postup...
záležitosť zlepšenia farby... no... možno existuje, ale IMO všetky nové MDMA budú tmavšie ako predtým, uvidíte... nový MDP2P je ten istý materiál, ale s tmavšou farbou, potom bude MDMA tmavší... len trochu , moje výsledky vyzerali ako stará neumytá "coca-cola"... je jedno, koľkokrát to umyjete, zachová si to tú farbu
 

moneyboy888

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 10, 2022
Messages
8
Reaction score
2
Points
3


bro môžete mi poslať metódy oleja, thx
 

moneyboy888

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 10, 2022
Messages
8
Reaction score
2
Points
3

pane , už mám pmk olej
aký ďalší krok môžem urobiť?
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Nie som tu odborník, obráťte sa na @G.Patton @William Dampier, sú to odborníci na tomto fóre a sú veľmi nápomocní

a prosím, uistite sa, že vaše PMK cas no. je správne pred pokračovaním akýchkoľvek krokov, tu je niekoľko užitočných odkazov, ktoré by ste mohli potrebovať:

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/synthesis-of-3-4-methylendioxybenzylmethylketone-from-piperonal-glycide-ester-route-small-scale.24/

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/synthesis-of-mdma-from-piperonylmethylketone-pmk-with-formamide-and-lah.49/

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/need-help-with-pmk-ethyl-glycidate-to-mdma-synthesis.682/
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28
Skutočne niekto úspešne vyrába hotové mdma z tohto nového pmk etylglycidátu?

Alebo majú všetci len problémy s konverziou a nedokážu správne vykryštalizovať hotový produkt?

Prečo nie sú k dispozícii žiadne aktualizácie pre správny spôsob konverzie PMK ETHYL GLYCIDATE?
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
čítajte lepšie, brat, správny prevod jeho už zverejnený, a áno, mám krásne kryštály , veľmi malé rozmery, ale to nebude mať vplyv.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
Nemôžem sa dočkať, až uvidím video!!!
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28
Môže niekto, prosím, napísať prepočet pre 1 kg pmk etylglycidátu?
Ale len tí, ktorí konverziu vyskúšali a majú skúsenosti, prosím, nepíšte copy paste, ak si nie ste istí, že to funguje
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Kúpila som od Číňanov v novembri a decembri 2021 niekoľko kíl toho, o čom mi povedali, že je to CAS 13605-48-6. Nedodali žiadne inštrukcie. Takže to, čo som pochopil od BenyBoya, by som mal urobiť ako je uvedené nižšie:

Metóda bola poskytnutá pre ten, ktorý je pevný pri izbovej teplote (môj je biely prášok)

1:1:1 PMK prášok CAS 13605-48-6 :etanol : dh20 - zahrievajte pri 60c počas 1 hod.
2. Pridať HCL zahrievať 3,5 hod. Pri 75c (koľko HCL?) - vie niekto poradiť?

Pýtam sa, lebo je možnosť, že mám starý materiál, ktorý dodajú koncom roka 2021. Ak to nie je možné a mám 28578-16-7, tak to urobím tak, ako to bolo v tomto príspevku.

Je nejaká šanca zistiť rozdiel medzi 13605-48-6 a 28578-16-7, keď je vo forme bieleho prášku?

Ďakujem
 
Top