Syntéza amfetamínu z P2NP prostredníctvom Al/Hg (video)

danil1398

Don't buy from me
Member
Joined
May 2, 2022
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň, mám nejakú otázku:

1. Môže sa použiť hliník Red Bull?
2. Môže sa použiť hliník z hliníkových podnosov na mäso?
3. Keď sme sa pokúšali vyrobiť dusičnan ortuťnatý, došlo k reakcii, že ortuť sa roztopila a stala sa z nej čoraz čírejšia žltá kvapalina s intenzívnym zápachom - kde sme urobili chybu? Do hrnca sme pridali asi 1 g ortuti a potom sme pridali asi 3,5 ml 65 % kyseliny dusičnej. V reakcii sa objavila žltá pena, teplota sa nezvýšila. V súčasnosti máme takýto produkt a netušíme, ako získať kryštály. Mali by sme ho zahriať, prevariť a potom ochladiť?

Ďakujem za vaše odpovede
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
3. Nepotrebujete kryštál; dajte 10 ml kyseliny dusičnej s vaším 1 g ortuti; a použite 5 ml žltej kvapaliny pre váš hliník.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Roztok musíte zahriať na 60 stupňov, inak sa nevytvorí dusičnan ortuťnatý (II), a zabezpečiť vetrací otvor hnedý plyn, ktorý vzniká, je veľmi toxický.

Keďže mnohé konzervy v potravinárskom priemysle sú vyrobené z pocínovaného plechu, musíte si byť istí, že ide o hliník, potom by to mohlo fungovať.
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Spätná správa o solení bázy MDMA kyselinou sírovou.

Síran MDMA = poo

Založte ju a zasiahnite ju HCl. Nesnažte sa ísť sulfátovať s MDMA je to strata času. Možno fosfát, ale držte sa len HCl. Lol
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Je acetón alebo izobol náhradou dichlórmetánu?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Na aký účel?
Keď ide o vytriasanie amfetamínu z vodnej fázy, acetón a IPA sú pomerne zle kvalifikované. Namiesto nich môžete použiť petroléter.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Na pranie amfetamínu
 

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
29
Points
18
dve otázky

1. Môžem zmiešať 65 % NNO3 a Hg z teplomeru, aby som získal dusičnan ortuťnatý (II). Aké množstvo kyseliny musím zmiešať?

2. Príprava roztoku kyseliny sírovej v acetóne - je to citlivé na vodu? môj h2so4 má asi 50 % PH 1 a môj acetón nie je bezvodý, môžem ho použiť bez toho, aby som obetoval výťažok? alebo musím acetón vysušiť a koncentrovať H2SO4 na jeho azeotrop 98 %.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
1. Existuje niekoľko výrobných noriem pre klinické teplomery: V ruskom teplomere sa zvyčajne vyskytuje 1 až 1,5 g ortuti. V Európe 2 g. V súčasnosti existujú modely ruských teplomerov vyrobené podľa európskych noriem, takže môžu obsahovať aj 2 g.
---> Na jeden teplomer sa z 20 ml kyseliny dusičnej získa 3 až 4x 5 ml tekutého dusičnanu ortuťnatého. Čo je užitočné pre 3 až 4x12gr hliníka

2. potrebujete 96%+
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Na premývanie amfetamínu by som použil suchý a ľadový acetón a nie dichlórmetán, ktorý je určený na extrakciu vodnej fázy.
 

TerminusEst

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
Chcel by som vedieť niečo o obnove rozpúšťadiel v tejto konkrétnej reakcii, naozaj len kvôli zníženiu nákladov a zníženiu svojej stopy.
Pokiaľ tomu rozumiem, konečnú vrstvu tvorí (z hľadiska rozpúšťadiel) IPA a potom sa pridá kyselina sírová v acetóne, čo znamená, že po neutralizácii roztoku a zachytení amfetamínu by mi mala zostať zmes acetónu, IPA a čohokoľvek, na čo sa hydroxid sodný a kyselina sírová neutralizujú.
Acetón má bod varu 56 C a IPA 82 C, takže je možné a vhodné získať rozpúšťadlá destiláciou?
Nemám frakcionačnú kolónu, takže by to asi znamenalo, že získaný acetón je kontaminovaný IPA a IPA by obsahovala trochu acetónu, aké by to malo dôsledky pre ich opätovné použitie? Akú čistotu musím dosiahnuť, aby boli opätovne použiteľné ako rozpúšťadlá?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Tiež obnovujem čo najviac rozpúšťadiel, ale vždy oddelene acetón a izopropanol. Nepoužívam tiež acetón s kyselinou sírovou, ale ani izopropanol. Nie je možné úplne zabrániť miešaniu. Vykonávam destiláciu a používam kolónu naplnenú malými sklenenými trubičkami, aby som získal čo najväčší povrch. Považujem za dôležité vysušiť rozpúšťadlá, pretože voda v rozpúšťadlách znižuje výťažok. Existuje viacero možností, medzitým som si dokonca sám zostavil prístroj na regeneráciu rozpúšťadiel, pretože ho používam opakovane, väčšinou po niekoľkých syntézach.

Existuje aj téma, kde som sa k tomu už niekoľkokrát vyjadril.
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/solvents-recovery.937/
 

TerminusEst

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
Mohol by som teda acetón nahradiť väčším množstvom IPA, ktorý po použití vydestilujem a použijem postup opísaný v bode 1) v časti Vlákno na obnovu rozpúšťadiel ?
Bolo by to skvelé, pretože by to obnovenie rozpúšťadiel bolo oveľa jednoduchšie, keďže by ste museli myslieť len na IPA.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Áno, môžete. Ale acetón sa používa aj na neskoršie premytie síranu, ale môžete ho získať rovnako. Destilujte a vysušte. Nezabudnite tiež, že izopropanol tvorí s vodou azeotropickú zmes.
 

danil1398

Don't buy from me
Member
Joined
May 2, 2022
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
Ďakujem za doterajšie odpovede, pomohli. Podarilo sa nám to až od tretieho pokusu, výťažnosť 70 %. Vzhľad, štruktúra, farba a práca sú perfektné, len zápach acetónu mi strašne vadí, mám ešte niekoľko otázok:

1. Čo ak dám namiesto 5ml viac dusičnanu ortuťnatého, povedzme 7ml, čo sa stane?
2. Môžem nakoniec použiť 50ml ISO (izopropylalkohol) + 2ml kyseliny sírovej namiesto 50ml acetónu + 2ml kyseliny sírovej? Pýtam sa na to preto, lebo acetón je agresívny a zanecháva ostrý zápach a v niektorých receptoch, t. j. syntézach som videl, že sa používa ISO namiesto acetónu
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Reakcia sa môže začať rýchlejšie a exotermickejšie.
Potom budete musieť odpariť alkohol, pretože amfetamín nekryštalizuje ani v mrazničke. Je potrebný acetón a po úplnom vysušení acetón nemá žiadny zápach. Možno váš acetón nie je čistý.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Sry, prvýkrát som o tom počul, použil som IPA na všetky svoje syntézy a funguje to. Na vyzrážanie síranu môžete použiť aj metanol alebo etanol.
Prečo by to nemalo fungovať, žiadam o vysvetlenie!?
Je možné, že acetón je najlepšie rozpúšťadlo na zrážanie, ale že nefunguje s IPA atď.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Pri veľkom množstve alkoholu je prášok slabo kryštalizovaný. Amfetamín sa v studenom acetóne takmer nerozpúšťa (na rozdiel od alkoholu) a aj pri bežnom pridávaní acetónu do alkoholu prášok vykryštalizuje za niekoľko sekúnd. Netreba ľudí dezinformovať.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Pre amalgámovú reakciu je však alkohol určite najlepšou voľbou. Nie však na kryštalizáciu, ak je jeho objem veľký na množstvo bázy amfetamínu.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
V karte bezpečnostných údajov amfetamín sulfátu sa uvádza, že je zle rozpustný v etanole 96 %, potom by to malo platiť aj pre izopropanol a metanol, nie?
Tieto informácie ma teraz mätú, pretože v praxi sa množstvo sulfátu vyzráža aj v IPA.
 
Top