Syntéza amfetamínu z P2NP prostredníctvom Al/Hg (video)

Madeinkorea

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Skúšal niekto metódu amalgámu Al/Hg v malých množstvách?
skúšal som to s rovnakým pomerom, ale 10-krát menej od všetkého a dostal som zelenkastú/sivú zrazeninu okamžite po naliatí roztoku p2np na amalgám
Neviete, čo sa mohlo stať?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Vaša príručka mi veľmi pomohla!
Keď sa mi podarilo nájsť spoľahlivého dodávateľa dusičnanu ortuťnatého (II), som pripravený vyraziť!

Ďakujem veľmi pekne za vašu prácu!!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Ste si istí kvalitou P2NP? Prekryštalizovali ste tento prekurzor a skontrolovali teplotu topenia?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Moje peniaze sú na nie dobrú amalgamáciu
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1

Madeinkorea

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
3

P2NP som získal od dodávateľa inzerovaného tu na fóre s dobrými recenziami, takže by som povedal, že kvalita je dobrá, v blízkej budúcnosti budem rekryštalizovať a skontrolujem teplotu topenia.
 

Madeinkorea

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Myslím, že mal na mysli, že amalgámácia nebola dostatočne dobrá pre reakciu.
Čo môže byť pravda, zatiaľ som to nedokázal pribiť, komplikácie sa stali v minulosti s amalgamáciou. Keď som to skúšal naposledy, fólia začala po opláchnutí praskať a dymiť, ale tentoraz nereagovala tak agresívne, možno to bol ten problém.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
áno, presne to som mal na mysli, ďakujem.
ďalšou záludnou vecou, s ktorou majú niektorí ľudia problém, je pridanie príliš malého množstva solí na mlgm, protichodne, čím menej pridáte, tým viac to bude pri premývaní peniť a bublať (čím si budete MYSlieť, že je to dobre mlgmované). chcete, aby bublanie bolo trochu opatrné (bez peny) so všeobecným sivením roztoku a aby vaše lesklé bois plávalo na povrchu. keď 80-90 % percent vypláva nahor, pokračujte ako zvyčajne. rešpektujte postup, odvážte soli, 1:1 (s rozumom).
a nezabudnite sa baviť
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Odporúčam to urobiť v každom prípade (zmerať každú novú šaržu dodávateľa), ak chcete mať istotu pri svojej syntéze.
 

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Dobrý deň, nevie niekto o nejakom európskom dodávateľovi dusičnanu ortuťnatého, chloridu ortuťnatého alebo kyseliny dusičnej? Pred týždňom som kúpil kyselinu dusičnú od dodávateľa uvedeného v tomto vlákne http://www.aurelio-online.com/.
ale neviem, či mi ju pošlú.
Ďakujem!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Onyxmet 10/10 od ceny cez služby až po všetko, vyzdvihnite si síru, keď už ste v tom, je lacná.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Dobrý deň. Radi by sme od vás získali spätnú väzbu na tohto dodávateľa. Prosím, podeľte sa s nami o výsledok vášho obchodu.
 

danil1398

Don't buy from me
Member
Joined
May 2, 2022
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
Opäť všetkých pozdravujeme, máme niekoľko otázok týkajúcich sa syntézy

1. Je možné, aby sa P2NP pokazil alebo stratil svoju vlastnosť?
2. Ako rozpoznať poškodený P2NP?
3. Ako a za akých podmienok uchovávate P2NP? Mal by byť v chlade?
4. Počas syntézy v prvom kroku Al Amalgám. Pracovali sme podľa návodu a 4 krát sa amalgamácia nepodarila. Keď sme pridali "Our Made Living Nitrate", reakcia bola príliš rýchla, už za desať minút sa vytvorili bubliny, tmavá kvapalina a všetok hliník vystúpil na povrch a rozhodli sme sa posúdiť amalgáciu a bolo tam veľmi málo iných hliníkov, máme dojem, že sa počas amalgácie roztavil. A keď sme pridali roztok pripraveného P2NP, reakcia chýbala a nebola žiadna. Čo sa pokazilo?
5. Pred uvedenou neúspešnou syntézou sme mali jednu, ktorá mala skvelý priebeh, ale na konci, pri pridávaní roztoku kaustickej sódy, sme dostali príliš veľa amfetamínovej bázy, asi 100 ml, pričom pri predchádzajúcich postupoch sme dostali podobnú syntézu ako na videu. Uvedomili sme si, že niečo nie je v poriadku, a pridali sme aj kyselinu sírovú, ale nereagovala.
6. Môže sa v poslednom kroku použiť namiesto acetónu izopropylalkohol s kyselinou sírovou? Alebo to bol výlučne acetón?
7. Pri jednej príležitosti sme mali nezvyčajne veľký výťažok, keď sme získali približne 3x viac pasty. Máme na mysli mokrú pastu po vytlačení cez tkaninu. Čo mohlo byť príčinou?

P2np stál dlho, pretože sme sa nemohli dostať k ortuti, takže pochybujeme, že sa nám P2NP pokazil, preto sme položili týchto niekoľko otázok.

Inak sme dovtedy mali tucet úspešných syntéz.

Za odpovede vopred ďakujem :)
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
1.Áno, na vzduchu a pri teplote nad 8C
2.Tmavšia farba, rekryštalizoval by som, aj keby sa to len trochu viac oranžovo sfarbilo. chcete to kanárikovo žlté.
3.V mrazničke, vzduchotesne, vydrží hodne dlho, ak je čistý.
4.Prečítajte si môj príspevok tesne vyššie, chcete, aby bublalo ako na výstrahe, žiadna pena, žiadna veľmi zjavná reakcia. ak váš ortuťový amalagam prudko amalgamuje, je to buď príliš málo, alebo príliš veľa. vážili ste to? prečítajte si pattonovo vlákno o separácii izomérov, je to dobrý zdroj informácií aj pre syntézu.
5.idk
6.Áno, funguje to bez problémov.
7.Môže sa vyzrážať rôzne v závislosti od rozpúšťadla, konk. zrážacieho roztoku, teploty materského roztoku a zrážacieho roztoku, konk. voľnej bázy v ipe. nie je v tom rozdiel. nepoužívajte látkové, dvojvrstvové kávové filtre, ak nie je v ponuke kvalitný papier,

páči sa mi to a prihlásim sa
 

Heartburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
18
Reaction score
13
Points
3
Takže som odobral 5 mg vzorky v 1 ml metanolu, ale nie celá vzorka sa chcela rozpustiť. Po 10 min. pretrepávania sa roztok prefiltroval cez 7mikrónový injekčný filter. Vykonaná analýza GCMS ukázala, že hlavný pík bol náš požadovaný. Ostatné zlúčeniny rozpustené vo vzorke boli: P2NP, 2-fenyl-metylaziridín, 2-metyl-3-fenyl-aziridín a najmenej zastúpený bol benzylmetylketoxím, suma vedľajších produktov menej ako 0,2 % plochy píku (rozpúšťadlo sa neberie do rovnice). Ďalších 100 mg vzorky sa spálilo v laboratórnej peci, pričom zostalo 16 mg prachu nerozpustného v metanole. Ďalej bol prach testovaný s MgCl2 v amónnom pufri, so zrážaním na sklíčku, takže som si istý, že ide o nejakú fosforečnanovú anorganickú soľ. Môj výťažok v príspevku č. 437 by teda mal byť 6,05 g namiesto 7,2.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Okrem príspevku @UWe9o12jkied91d si môžete pozrieť aj bod topenia. Tento test vám jasne odpovie na otázku o čistote vášho p2np.
 

Diva

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 21, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Ak viete, povedzte mi, prosím
 

Diva

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 21, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Vďaka za toto video
Chcem vedieť, či je k dispozícii P2NP a vo videu sa o jeho použití nezmienil
Vďaka ☺️
 
Top