Syntéza amfetamínu z P2NP prostredníctvom Al/Hg (video)

s3v3n

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2022
Messages
38
Reaction score
11
Points
8
Pri pridávaní kyseliny na a, bolo by TO možné aj pri riedení kyseliny s väčším množstvom ipa? A na aké pH by som sa mal zamerať, keď používam kyselinu fosforečnú a chcem monobázickú Soľ? Ďakujem veľmi pekne
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
K získanej voľnej báze amfetamínu musíte pridať ekvimolárne množstvo kyseliny ortofosforečnej, aby ste získali monoamfetamínfosfát.
 

s3v3n

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2022
Messages
38
Reaction score
11
Points
8
áno, tomu rozumiem, ale ako zistím, koľko mám voľnej bázy, výťažnosť môže byť úplne iná
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Viete, že sa dá merať pomocou valca alebo váhy?
 

Oppenheimer

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 31, 2022
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
O svoju prvú syntézu sa pokúsim ešte tento mesiac. Som postgraduálny študent a mám prístup k laboratórnemu vybaveniu, v ktorom môžem v podstate robiť čokoľvek bez toho, aby som potreboval, aby mi to niekto podpísal. Budem sa len musieť uistiť, že potom všetko riadne dezinfikujem, ale to nie je problém. Teším sa, že sa tu s vami všetkými podelím o svoj pokrok.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Radi by sme videli vašu správu o syntéze, veľa šťastia.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Ďakujeme
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Závisí to len od vášho zdroja NaBH4, čoskoro budem testovať nového dodávateľa, ktorý ho bude ponúkať za 128 €/Kg, čo ho robí porovnateľným s cestou Al/Hg.

V priemyselnom meradle by sa prekurzory a chemikálie mohli objednať zo zahraničia (India, Čína, Pakistan), kde by sa s Al/Hg a cestou CuCL2/NaBH4 zlacnili natoľko, že by sa obe cesty mohli znížiť pod 300 €/l voľnej bázy (podľa mojich výpočtov)
 

GhostOfHiroshima

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 29, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Ahoj, som v tomto nováčik a niekto spomenul, že kyselina sírová sa dá nahradiť kyselinou fosforečnou. teraz mám niekoľko otázok: aká koncentrácia je potrebná? to, čo som našiel, je kyselina s 37 % (ale myslím, že to funguje len pre zubárov) a koncentrácia od 75 do 85 %. je to v poriadku na použitie a je postup presne taký istý, ako je uvedený vo videu? ďalej som mal rovnaké problémy s ostatnými zložkami: ľadovou kyselinou octovou, IPA a acetónom, aká koncentrácia je potrebná? môj odhad by bol, že čím čistejšia, tým lepšia, ale keďže som v tom úplne nový, myslel som si, že pýtať sa na to nie je chyba. a nakoniec, dusičnan ortuťnatý, ten je naozaj ťažké zohnať. nemohol som nájsť ani oldschoolové teplomery, aspoň tam, odkiaľ pochádzam. pozná niekto dodávateľov v európe?


vopred ďakujem
 

s3v3n

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2022
Messages
38
Reaction score
11
Points
8
Postup pre kyselinu fosforečnú je podobný, ale nemôžete na to použiť pH, musíte určiť móly voľnej bázy, ktorú máte, a dať rovnaké množstvo mólov kyseliny fosforečnej. Vyššia koncentrácia je dobrá, pretože fosforečnan amfetamínový je rozpustný vo vode a ak vypustíte rozpúšťadlá, časť vášho produktu sa stratí, ale naozaj to nie je veľa, ak máte 85 % kyseliny fosforečnej a môžete odparovať rozpúšťadlo, aby ste získali vyššie výťažky.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Ahoj, povedal by som, že nerobíte nič zlé, ak si vyberiete vyššie koncentrované zložky, najmä v prípade kyseliny sírovej.
Predpokladám, že nečisté zložky majú negatívny vplyv na výťažnosť a kvalitu konečného výrobku.

Pokiaľ ide o IPA, ľadovú kyselinu octovú a acetón, najlepšie urobíš, ak použiješ najvyššiu koncentráciu, akú nájdeš.

Pokiaľ ide o dusičnan ortuťnatý (II) - v súčasnosti ho určite nie je ľahké nájsť, ale mohol by som vám odporučiť predajcu z Ruska, ktorý ho predáva.
Zistil som však, že chlorid ortuťnatý (II) sa získava oveľa ľahšie, môžete ho získať v týchto obchodoch/predajcoch

@Constantylious777 pomerne drahý za 2 350EUR/Kg
Webové stránky: Organic Chemistry Poland 168EUR/Kg

Dúfam, že som vám mohol pomôcť
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Vitajte na stránke . :)
 

contol

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 24, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Bez spätného chladiča sa budeme zaoberať odparovaním alkoholu. Ak sa zrazenina zmení na kameň, pridajte do reakcie opäť čistý alkohol. Úplne uzavretý sud nie je vhodný, pretože sa budeme zaoberať silne rastúcim tlakom
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Musíte používať spätný chladič, ako je opísané vo vysvetlení spoločnosti HIGGS BOSSON pod týmto videom
 

meribel

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
18
Reaction score
14
Points
3
Dobrý deň, chlapci,

Ako urobiť acidobázickú extrakciu na voľnú bázu ? Môžem použiť toluén a separačný lievik ?

Kyselinu sírovú sa mi bohužiaľ nepodarilo zohnať, takže použijem kyselinu fosforečnú.
Mám len pridať kyselinu fosforečnú alebo ju zmiešať s acetónom ako pri kyseline sírovej?
Koľko kyseliny mám pridať napríklad na 10 ml voľnej bázy amfetamínu? Snažil som sa pochopiť g/mol, ale nedarí sa mi to.

Ďakujem za odpovede!!

Meribel.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Strana 81, žiadne riedenie, 85 % pridaných ako v ekvimolárnom množstve k voľnej báze. idk o toluéne.

https://ia600202.us.archive.org/34/items/Pharmaceutical_Manufacturing_Encyclopedia_Vols_12_2nd_Ed/Pharmaceutical_Manufacturing_Encyclopedia_Vols_12_2nd_Ed.pdf
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Dobrý deň. Nemôžete vykonávať A/B extrakciu na voľnej báze. Je možné ju vykonať len s amfetamínovými soľami. Návod si môžete prečítať na hlavnej stránke v časti Amfetamíny Purifikácia amfetamínu acidobázickou extrakciou

Áno, musíte vytvoriť roztok ako kyselina sírová s acetónom.

Aby sme zistili, koľko kyseliny potrebujete, vezmeme 10 ml amfobázy bez amfetamínu ako v príklade. 10 ml amfetamínovej bázy / 0,936 g/ml = 10,6838 g. Musíte spočítať množstvo molov: 10,6838 g /135,21 g/mola = 0,079 molu amfetamínu. Na výrobu monoamfetamínfosfátu musíte vziať rovnaké množstvo kyseliny ako amfetamínu.
Z toho vyplýva: 0,079 mólov * 97,994 g/mola = 7,743 g čistého H3PO4. V prípade, že máte 70% roztok kyseliny, musíte vziať (7,743 g * 100) / 70 = 11,06 ml 70% H3PO4.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Je tam (s. 82) jasne napísané, že roztok amfetamínu bol vyrobený s acetónom:
 
Top