Máte nejaké otázky?

fibinachi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
rozmýšľal som, či by nebolo užitočné vytvoriť lepiace vlákno týkajúce sa odkazov na iné webové stránky súvisiace s drogami, najmä ak na svojich stránkach krížovo propagujete svoje fórum(hneď mi napadá bluelight a erowid)

tiež by som rád videl podsekciu vyhradenú pre hodnotenie predajcov na tomto mieste. Ak začnete zaraďovať reklamu na trhy Darknetu, bolo by užitočné aj miesto na ich recenziu.
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8
Ach nie, čo sa stalo?
Tento štýl sa mi nepáči, môžem ho zmeniť?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Prečo sa vám to nepáči? Je to celkom pohodlné, vec zvyku.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Dobrý deň, Heisenberg, mohli by ste mi oznámiť, aké bezpečnostné systémy má toto fórum? myslím tým, že uchováva protokoly IP atď.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Vypli sme protokolovanie IP. Okrem toho môžete používať doménu onion prostredníctvom prehliadača tor, môžete bezpečne nahrávať obrázky, pretože automaticky odstraňujeme všetky metadáta. Všetky správy v súkromných správach sa uchovávajú len 30 dní. Môžete používať šifrované chaty, na našich serveroch sa neukladajú ani žiadne dešifrovacie kľúče, akonáhle potvrdíte, že ste ich uložili.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
A áno, fórum funguje dobre aj bez JS. Nevidím však dôvod, prečo by ste sa mali JS v 2k22 obávať.
 
Last edited by a moderator:

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
OK, pane , to je dôležitá informácia... Aj tak budem naďalej vypínať JS haha.... čím viac bezpečnosti, tým lepšie..
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
To je z vašej strany dobrý krok, ale ste aj hostitelia fóra alebo len prevádzkovatelia, ktorí si ho prenajali, či server beží vo virtuálnom počítači alebo ako samostatné zariadenie.
Na pozadí možno nelogujete žiadne údaje, ale samotný hoster tak môže urobiť a pokiaľ viem, všetky servery bežiace ako virtuálny stroj sa dajú plne logovať. Vlastne by som sa do toho ani nemal miešať, myslím, že viete, čo robíte.
Aj v roku 2022 sa stále používa veľa javascriptov na čítanie údajov z prehliadača, na tzv. fingerprinting, ktorý vás sleduje na sieti. Keďže tu nie je potrebné načítavať žiadne javascripty tretích strán, treba plne dôverovať softvéru fóra a jeho prevádzkovateľom, že sa takéto údaje nečítajú na opätovné zapnutie javascriptov.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Na riešenie problému sieťového odtlačku prsta musíte na prácu používať samostatné zariadenie. Napríklad ja mám samostatný počítač a prístupový bod na internet, aby som mohol ísť tor.
Ak pracujete v oblasti drog, nie je ťažké kúpiť si notebook.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Dobre, ale to nerieši problém s odtlačkami prstov, budete identifikovaní aj s týmto notebookom a môžete byť určení ako vždy ten istý jedinečný používateľ. Takto sa dá vytvoriť aj profil, ktorý nemusí vyústiť do záveru o vašej skutočnej osobe, pretože ste stále anonymný, ale môžu sledovať odtlačok prsta a hľadať chyby, ktoré robíte, aby vás potom možno odhalili. Ak vypnutie javascriptu spôsobí, že vás nebude možné vystopovať, pretože 10 000 notebookov a počítačov má rovnaký odtlačok prsta torprojektu, je to veľký rozdiel. Potom vás nemožno vystopovať. Dúfam, že som sa vyjadril dobre.
Ale je to škoda :(
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Povolený JavaScript nie je nebezpečný len na temnom webe, ale kdekoľvek.
JavaScript sa dá použiť na deanonymizáciu používateľov prostredníctvom exploitov a malvéru.
Z tohto dôvodu sa odporúča mať JavaScript vypnutý, ak je pre vás dôležitá anonymita a bezpečnosť.
To isté platí aj pre Flash a v menšej miere dokonca aj pre CSS... hoci vypnutie CSS by pravdepodobne rozbilo takmer každú webovú stránku.

tiež stránka už nefunguje, ak je javascript vypnutý.
Nemôžete čítať súkromné správy a tiež nemôžete sledovať videá .
Toto je vážny bezpečnostný problém
NIKDY NEPOUŽÍVAJTE JAVA, AK VYTVÁRATE NIEČO PRIVÁTNE, PROTOŽE TO NIE JE PRIVÁTNE, KEDY TO POUŽÍVATE
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Jediné, čo na našej stránke nefunguje bez javascriptu, je sledovanie videí, inak sa dajú používať všetky funkcie.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Ak máte čas, môžete mi poslať súkromnú správu plz ?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Pri všetkom, čo bolo dnes povedané, chcem zdôrazniť, že chápeme, že väčšina publika má záujem pracovať bez JS. Preto sa budeme snažiť urobiť všetko pre to, aby bolo používanie stránky bez JS čo najproduktívnejšie. Musíte však pochopiť, že keď balansujete medzi prácou s JS a bez neho, balansujete medzi minulosťou a prítomnosťou.
 
Top