Máte nejaké otázky?

ralralro

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 10, 2022
Messages
9
Reaction score
4
Points
1
HI!
Mám nejaké tabletky.
zložka : pseudoefedrín, hydrát triprolidínhydrochloridu

Chcem sa naučiť, ako extrahovať iba pseudoefedrín
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Hej, ako môžeme posielať súkromné správy, nevidím žiadne tlačidlá pre PM.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
položte kurzor myši na názov a začnite konverzáciu

2KBrZjgMtd


alebo kliknite na logo písmena vpravo hore; a začnite novú konverzáciu
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Skúmal som a na mnohých miestach sa uvádza, že mocenská forma GBL alebo 96-48-0 nie je možná. GHB áno, ale nie GBL, napriek tomu to Čína propaguje. Je to možné alebo nie, údajne majú zverejnený postup, ale ak áno, nenašiel som ho? Pomôže mi niekto s istým zdrojom alebo človek, ktorý mi vie ukradnúť veci z východnej Európy ? Vydelali by veľa peňazí.
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
1) Čo je to "lepkavé" vlákno?
2) Existuje tu vlákno alebo príspevok, ktorý podrobne opisuje, ako úspešne získať chemikálie inzerované prostredníctvom predajcov na tejto stránke? Objednal som si u jedného z nich, zaplatil som peniaze a tovar som nikdy nevidel. Dokonca som požiadal o sledovacie číslo a na moju otázku nebolo nikdy odpovedané.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Tu je príklad takýchto tém (vždy prevyšujú všetky ostatné):
PtBuziIVEG

Od koho ste si objednali? Do výpisu pridávame len overených predajcov, ale ak už nie sú, odstránime ich z výpisu. Vždy môžete využiť službu úschovy. Je pravda, že nie všetci predajcovia sú zastúpení na fóre, takže to nie je vždy možné.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Pane, mohli by ste mi povedať, či existuje rozpúšťadlo alebo iná chemikália, ktorá vyzerá dostatočne ako GBL, aby som ju mohol poslať takto označenú a aby obstála v situácii, keď sa na ňu niekto pozrie alebo ju zacíti. snažím sa ju poslať z východnej Európy, za čo by som ju mohol zamaskovať. Akékoľvek nápady by som veľmi ocenil.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Myslíte si, že tento dievčenský nápad o premene Gabby na GBL je realizovateľný vo veľkom meradle. Bude to vôbec fungovať? 3. Bol som oslovený s ponukami desikovaného GBLa mal som dojem, že to nie je možné ani s GBL, V neposlednom rade verím, že nový chlapík v skupine Neon47 je Tom chemical. Čítali ste moju ponuku na vytvorenie veľkého množstva finančných prostriedkov na nejaký GBL. Myslel som, že by ste mohli urobiť 2 plné sudy a pošleme loďou?
 

SD850IS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2021
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Som tu nová... Môžete mi povedať, kde nájdem amylbromid, zo syntetického videa sa zdá, že je to kvapalina.
Usilovne som hľadal, ale zdá sa, že ho nemôžem nájsť. Vašu pomoc naozaj ocením. Som v Spojených štátoch.
 

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
29
Points
18
HEISENBERG

Ako ste našli/naverbovali odborníkov? Myslím tým, že je prekvapujúce, aké majú znalosti. Ako ich udržíte v angažovanosti, aby odpovedali na základné otázky a kŕmili lžičkou ľudí, ktorí za to nič nedávajú?
 

systemd

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 25, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Dobrý deň,

Som si celkom istý, že bol zoznam spoľahlivého obchodu, kde sa dá kúpiť finálny produkt ako 3mmc, 4mmc a kanabinoid ako 5cl-cladba.
Ale už nemôžem nájsť tieto obchody.
Môže mi niekto pomôcť?
 

sizofrexx

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2022
Messages
14
Reaction score
10
Points
3
Chcem získať prístup do sekcie RC Som na fóre aktívny už dlhší čas vďaka
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Metylový reťazec ma núti k rozpakom.
Získali ste ho niekde zo zdroja?
 

csigger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 12, 2022
Messages
16
Reaction score
8
Points
3
Niekto to tu predáva. Ak sa dá konzumovať sama, kúpil by som si ju.
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Práve som si prezeral nové chemické látky, ktoré tam sú.
Je ich už viac ako hŕstka.
Sú zvýraznené červeným tučným písmom, ak sa chcete vybičovať.
Ani som nevedel, že tolazolín existuje!
Tolazolín
Tolazolín je neselektívny kompetitívny antagonista α-adrenergných receptorov. Je to vazodilatátor, ktorý sa používa na liečbu kŕčov periférnych ciev. Úspešne sa používa aj ako antidotum na zvrátenie závažnej periférnej vazokonstrikcie, ktorá môže nastať v dôsledku predávkovania niektorými liekmi s agonistami 5-HT2A, ako sú 25I-NBOMe, DOB a Bromodragonfly. Najčastejšie sa však používa vo veterinárnej medicíne na zvrátenie sedácie vyvolanej xylazínom.
 
Top