Máte nejaké otázky?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Plánujeme zarobiť na reklame DNM a chemických činidiel.

So získaním finančných prostriedkov do nášho rozpočtu sa staneme ešte lepšími. Plánujeme vytvoriť:
- Chemické a farmakologické štúdie látok.
- Recenzie laboratórneho vybavenia.
- videonávody na syntézu látok.
- službu testovania činidiel (bude sa zaoberať nákupom a testovaním činidiel).
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Je pekné vidieť, že máte aspoň plán. Väčšina takýchto fór len existuje, aby neskôr zanikla bez finančných prostriedkov. Obzvlášť sa mi páči myšlienka testovania činidiel. Väčšina ľudí si nemôže kúpiť spektrometre a nevie si predstaviť, že by svoje vzorky poslali do verejného laboratória. Veď čo keby zistili, že sú to drogy, však?
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Svoje posielam do spoločnosti Solaris analytical.
Odvedie svoju prácu a stojí to len 40 dolárov. Ja len pošlem hotovosť a čo vy tušíte vzorku, je doladiť jeho špecifikáciu. Stačí mu napísať e-mail a spýtať sa, kam poslať vzorku. Po odoslaní pár mg ho len slušne požiadajte, aby vám prosím oznámil zistenia na váš email.. takže stačí email na korešpondenciu. Nič viac.
Nie som si istý, ako keby ocenil, že som ho tu dal na výbuch, ale jeho práca bola dobre odporúčaná pre jeho nedostatok zaujatosti. Je to jeho práca. Robí testovanie a pokiaľ viem, jediný spôsob, ako vás odmietnu, je, ak ste hlúpi. On Nesúdi a zdá sa, že je ochotný odpovedať na otázky. Pokiaľ ho nestaviate do radu. Oheň. Takže buďte úctiví a pamätajte na to, ľudia.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Domnievam sa, že to bol náš podvodník v rezidencii, tiež si myslím, že každý, koho tu podvedie a koho stretne, bude podobne zablokovaný, aby nemohol rozprávať o tom, ako ho podviedol
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Rád by som videl vlákno venované ot ec hnickým prekurzorom a rozpúšťadlám. Predtým som sa pozeral na tvrdidlá epoxidových živíc a viaceré z nich zneli ako prekurzory. Bolo by skvelé mať zoznam
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Vo svojich videách uvádzate, že máte licenciu na výrobu omamných látok a prekurzorov vo videách, ktoré uverejňujete. Čím presne sa živíte? Aký druh licencie máte? A prečo všetko robíte v takom veľkom rozsahu? (Nechápte ma zle, mám rád veľkorozmerný syntetizátor, len ma zaujíma, na čo ho, preboha, potrebujete toľko).
 

Agilent1100DAD

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
30
Reaction score
74
Points
18
Dobre, mám dve otázky týkajúce sa rybieho indolu rxn pre DMT oproti 5-meo-DMT. Jedna otázka týkajúca sa maskovaných aldehydov chránených ako dietylacetalové deriváty a druhá otázka týkajúca sa organického rozpúšťadla použitého na extrakciu voľnej zásady z kyslého aq. soln.

Otázka 1: sú chránené aldehydy použité v oboch indolových rnx rovnaké (DMT vs 5-meo-dmt)?

1. 5-MEO-DMT (táto informácia bola prevzatá z vlákna, ktoré vytvoril @William Dampier(http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...synthesis-of-5-meo-dmt-via-fischer-indole.11/)

V tomto rxn sa používa 4,4-dietoxy-N,N-dimetyl-bután-1-amín (číslo CAS: 1116-77-4 ) a 4-metoxyfenylhydrazín hydrochlorid

2. DMT (tieto informácie pochádzajú z vlákna, ktoré vytvoril @halohydrin (xmrhfasfg5suueegrnc4gsgyi2tyclcy5oz7f5drnrodmdtob6t2ioyd.onion/)

V tomto rxn sa používa (N,N-dimetylamino)butanal dietyl acetal (číslo CAS: 1116-77-4)

Teraz... sa zdá, akoby jediným rozdielom v týchto dvoch fisherových indoloch (DMT vs. 5-MEO-DMT) boli typy použitých fenylhydrazínov. Predpokladám teda, že číslo CAS: 1116-77-4 sa môže použiť pre oba? Myslím, že som práve odpovedal na svoju vlastnú otázku, ale potrebujem to len potvrdiť. Náhodne som si objednal blízkeho príbuzného čísla CAS: 1116-77-4, 4-(N,N-dimetylamino)butanal dimetyl acetal (CAS 19718-92-4).

Otázka 2: Rozpúšťadlá používané na extrakciu tryptamínu
Z postupu 5-meo-dmt ,

"13. Suspenzia sa extrahovala 2-MeTHF (3x1,45 l, 10,0 obj.); po každej extrakcii sa vrstvy nechali 15 min usadiť, spodná alkalická vrstva vody sa oddelila do bubna a horná organická vrstva sa zozbierala.
14. Spodná vodná vrstva sa zlikvidovala a spojené organické vrstvy 2-MeTHF sa preniesli do 20 L banky.
15. Roztok sa skoncentroval vo vákuu na olejovitý jantárový zvyšok.
16. Zvyšná voda sa odstránila azeotropicky opätovným rozpustením zvyšku s čerstvým 2-MeTHF (1,45 l, 10 obj.) a opakovaním koncentračného kroku.
17. Tento olejovitý zvyšok sa sušil na rotačnej odparke vo vákuu (10-20 mbar) počas 1 h pri 40-45 *C, čím sa získalo 117,68 g (64,9 % teoretický výťažok) surovej 5-MeO-DMT freebázy."

Z postupu pre DMT:


"9. Suspenzia sa extrahuje 3*1,45 l 2-Me-THF, ktorý môže byť nahradený izopropylacetátom alebo DCM.
10, Organické vrstvy ar spojené a rozpúšťadlo sa odstráni destiláciou. Zostávajúci olejový zvyšok sa znovu rozpustí v rozpúšťadle a rekoncentruje (na odstránenie azeotropu vody)."

Môže sa táto istá substitúcia použiť na extrakciu 5-meo-dmt voľnej bázy a existujú rozpúšťadlá, ktoré sa môžu použiť (viem, že niektoré rozpúšťadlá môžu skutočne tvoriť nežiaduce medziprodukty).

-Nechcem použiť 2-me-thf, pretože je drahý (hoci som ho použil na extrakciu 5-meo-dmt freebázy, ale skončil som s hustým olejom, ktorý keď sa odparil, bol to určite 5-meo-dmt
-Skúsil som použiť izopropylacetát na voľnú bázu DMT, ale pre lásku božiu, jeho odparovanie trvá celú večnosť! Nechal som ho vo vákuovej rúre pri 30-40 mbarr 24 hodín a 75 % sa ho odparilo. Dokonca som ho dal na 3 hodiny do roto vapu pri tlaku 1MPa a teplote 40C... trochu sa odparil. Potom som si povedal, že na to kašlem a zvýšil som teplotu vodného kúpeľa na 86 C a stále sa neodparil!!

Niektoré riešenia:

extrahovať DMT freebase v roztoku izopropylacetátu (za predpokladu, že som neodparil zvyšok DMT freebase lol) DCM z roztoku izoporpyl acetátu) s DCM. Musel by som porovnať rozdeľovacie koeficienty s oboma rozpúšťadlami vzhľadom na DMT

Začni odznova a na extrakciu použi DCM.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Áno, to isté.
Skúšali ste len THF? Neskúšal som, len myšlienky.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
odpusťte mi, že to nesúvisí s fórom, ale zaujímalo by ma toto. kto alebo čo stojí za tým, že videá sú na youtube nedostupné? netýka sa to videí bb, ale všimol som si, že iné chemické kanály, ktoré používam na učenie, majú nedostupné videá. je to spôsobené hláseniami divákov? alebo samotným adminom youtube? thanku....
 

JIW_LWB

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Dobrý deň, 👋... aké je Ph PMK ... nie glycidátu, ale bežného PMK.
vďaka ✌️
 

Panda

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Ako čo najefektívnejšie znížiť rýchlosť (amfetamín) a ako čo najbezpečnejšie prepravovať v tuzemsku a do zahraničia?
 

Thomas

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 18, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Dobrý deň. Na úvod vám veľmi pekne ďakujem za vašu prácu. Mohli by ste vysvetliť výrobu 3cmc?
. Mám reagencie:
2b3ch
m40%
dcm
Vopred ďakujem za pomoc a s pozdravom
 

BadBoy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Nie je to rovnaké ako mmc u made
 
View previous replies…

Thomas

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 18, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Zrejme to jednoducho nie je rovnaké. Veľa som čítal na tomto fóre a sú na to rôzne názory
 

BadBoy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Vyrobené u uvidíte nielen u pokusov.
Im dostať ako to mesiac ísť.
I was no hard made but i'm finish chemisty school and for me is much more Simple made like people how never work with chemicals
 

Attachments

  • 35zd0PpvTH.jpeg
    35zd0PpvTH.jpeg
    770.5 KB · Views: 309
  • ySCB4v26Dp.jpeg
    ySCB4v26Dp.jpeg
    721.3 KB · Views: 313

Thomas

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 18, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
😁Rešpektujte. Vyzerá veľmi pekne. Mohli by ste mi dať nejaké tipy? Ak môžete napísať na PM
 

Thomas

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 18, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
😁Rešpektujte. Vyzerá veľmi pekne. Mohli by ste mi dať nejaké tipy? Ak môžete napísať na PM
 

Problem child

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 3, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Môžete mi prosím povedať, ako vyrobiť kryštály mdma moon rock
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Štúdium na fóre. Ak do toho vložíte trochu úsilia, pravdepodobne nájdete riešenie svojej otázky.
 

Problem child

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 3, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Dobre, je mi ľúto, že sa neviem orientovať na tejto stránke, ale budem sa snažiť, ďakujem
 
Top