BK4 (2b4m) obsahujúci 4-metylpropihenón

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Ako predajca nemôžem opísať ''zlé body'', ktoré ste urobili, pretože to bude robiť vašu anonymitu atď. zlé, ako aj ostatné - nie som tu, aby som viedol vojnu so svojimi klientmi, drahý - vidím, že sa cítite tak zle kvôli peniazom, ktoré ste ''stratili'', že celý čas hovoríte o vrátení peňazí - nenútil som vás kúpiť tak veľké množstvo - úschova je akceptovaná a žiadne problémy sa nestali s obchodmi so mnou, pretože existuje. Už nebudem reagovať na vaše texty, ale teraz vidím, že veľa ľudí mi napísalo a povedalo niektoré veci. Nazývanie ma ''hnusný'' od začiatku ukázalo, aký ste človek a vaše správanie teraz tiež - 99,9% mojich klientov je spokojných a dostal niekedy reship, ak mal problémy s reciving produktu atď, ale nikdy sa správal nepríjemne, aj keď sme sa nedohodli na body. Ďakujem Vám za Váš názor - je lepšie, že bude viditeľný pre všetkých - z mojej strany Vám už nebudem odpovedať. Ostatným ľuďom - ďakujem, že ste súčasťou môjho obchodu atď! Šťastné a veselé sviatky!!!
ČOSKORO BUDÚ PRIDANÉ NOVÉ CHEMIKÁLIE - HORÚCE PRODUKTY
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Najjednoduchšie je od problémov utiecť alebo ich hodiť na hlavu niekoho iného. Skvelý predajca lol
 
Top