Izomerizácia kanabidiolu (CBD) na psychoaktívne kanabinoidy

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
GqYXjsEBI7


Varil som CBD a omylom som do zmesi pridal NAoh, myslím, že izomerizácia sa zastavila. Vytvorili sa 2 vrstvy, môže mi niekto povedať, čo sa vytvorilo? Je to dobrý spôsob extrakcie THC extraktu?

Používam metanol a HCL
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Dobrý deň, v akej fáze ste pridali NaOH?

Odpoveď môže poskytnúť analýza HPLC.
 

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Po 2 hodinách izomerizácie vznikol olej, ktorý však nepríjemne zapácha a neviem, ako ho vyčistiť.
 

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Pri pridávaní Naoh sa obe fázy oddelili a myslím, že reakcia sa zastavila. Pokúšal som sa ju vymyť mnohými spôsobmi, ale nemôžem sa zbaviť toho nepríjemného zápachu.
 

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Čo je lepšie kyselina octová alebo kyselina chlorovodíková? Zostal mi olej s nechutným zápachom, ktorý mám vyčistiť alebo extrahovať čistý cbd loas z metanolu
 

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Keď pridávam vodu nasýtenú NAOH ako protiváhu kyseliny, nemôžem ju celú odstrániť, a ak pridám príliš veľa vody, horná fáza sa zmení na čiernu. Ako môžem vykonať extrakciu? Ako môžem odstrániť zápach kyseliny? Skúšala som to čistiť destilovanou vodou, ale nefungovalo to.

Potrebujem s tým pomôcť, prosím

Aké PH mám nechať THC? Môžem na čistenie THC použiť bután alebo toluén?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Metódy využívajúce katalytické množstvá kyselín sa presadili lepšie ako v tejto téme. S pTSA 10% mol v DCM (delta-8) alebo s HCl 0,05% v etanole (delta-9)
 
Top