Karfentanyl, fentalogy a nitazíny v európskej kat egórii

magnesium_sulphate

Moderator in Lithuania section
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
19
Solutions
1
Reaction score
21
Points
3
Dobrý deň, milí členovia,

uskutočňujem svoje vlastné malé pozorovanie, z čistej zvedavosti o katinónoch s prímesou karfentanylu, fentalogu a nitazínu v európskej ponuke katinónov.

V priebehu posledných približne 12 mesiacov sa na miestny trh čoraz častejšie dostávajú katinóny (hlavne 3-CMC a v menšej miere 4-MMC) so značne veľkými stopami silných syntetických opioidov na uvedených typoch. Viem o troch prípadoch, keď traja mladí chlapci zomreli po šnupnutí 3-CMC, ktorý bol primiešaný karfentanylom (užívatelia boli mladí chlapci, veľmi chemicky naivní), a o mnohých predávkovaniach, ktoré boli vďaka Bohu s rýchlou reakciou záchranných služieb zvrátené nalaxónom. Prípady boli také vážne, že všetci títo ľudia, ktorí z Božej milosti prežili, museli byť hospitalizovaní niekoľko dní aj po podaní viac ako dvoch dávok nalaxónu. Chcel by som dodať, že bežní úmyselní užívatelia opioidov, ktorí sa tu veľmi často predávkujú, sa úspešne oživujú po jednom alebo dvoch hitoch nalaxónu (každý hit pozostáva z 1 mg/1 ml nalaxónu). Takže predpokladám, že množstvo týchto pridaných opioidov je strašne veľké. Toto nie sú nejaké vnútromestské, šialené feťácke strašidelné príbehy, toto je niečo, čoho som bol sám svedkom (všetky prípady, ktoré som spomenul, poznám z prvej ruky) a mal som možnosť hovoriť s odborníkom z oblasti medicíny, ktorý pracuje v oblasti znižovania škôd a je denne v kontakte s vysoko rizikovými užívateľmi.
Rád by som počul názor iných ľudí, ktorí o takýchto prípadoch vo svojej krajine počuli, možno to zažili na vlastnej koži alebo majú nejaké poznatky o tom, ako sa to vykonáva (šnurovanie). Katinóny, ktoré sú šnurované, sa nijako nelíšia vzhľadom, vôňou, chuťou ani iným objektívnym vzhľadom, čo znamená, že sú vo forme kryštálov. Urobil by som záver, že miestni díleri to robia sami, ak by bol produkt vo forme rozdrvených kryštálov, jemného prášku. Rekryštalizácia produktu nie je niečo, čoho by boli miestni drogoví díleri schopní. A nemám dôvod myslieť si, že by to čínski alebo indickí výrobcovia robili vo svojich laboratóriách - ale môžem sa mýliť; doteraz by ma nič z toho, že od týchto ľudí pochádza zvrátený nedostatok akejkoľvek humánnej etiky, neprekvapilo.

Môže mi niekto, kto má v tejto veci nejaké znalosti alebo viac rozumie, túto tému objasniť? Myslíte si, že šnurovanie katinónov vo forme kryštálov sa dá účinne vykonať možno priamo nastriekaním nejakého roztoku na kryštály? Alebo je pravdepodobnejšie, že šnurovanie sa vykonáva počas výroby a vo výrobných zariadeniach?
Akékoľvek priame skúsenosti so šnurovanými katinónmi budú tiež zaujímavé a poučné na prečítanie.

Ďakujem.
 

Morda

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Zdá sa zadrôtované, že dodávatelia sa snažia zabiť zákazníkov. (doslova nevedomosť o prítomnosti takejto látky je pre každého používateľa (ktorého myslenie je čistý mcat alebo akýkoľvek iný stim) dosť mŕtvy rozsudok. Pokiaľ sa nesnažia, aby ste boli závislí na opiátoch a aby ste bežali ako cr3ck hd.
iné vysvetlenie neexistuje.

tak trochu kontraproduktívne mať opiáty v takomto produkte.


Syntéza fentanylu a iných op. produktov sa zdá byť v týchto dňoch veľmi populárna, nečudoval by som sa, keby sa len veľmi neočistili, než uvaria niečo iné.
No zostaňte v bezpečí, testujte svoje hovno (sú k dispozícii testy OP.)
 
Top