Kompletná syntéza MDMA zo sasafrasového oleja s Al/Hg

smokeyltda

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2022
Messages
10
Reaction score
6
Points
3
Na vykonanie oxidácie, ktorá kyselina je lepšia na poskytnutie vyššieho výťažku, mravčia alebo octová?
 

Hungtuan

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Kyselina mravčia je naj...!
 

Camilo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
16
Reaction score
2
Points
3
Môže to fungovať pri syntéze MDA z M.D.fenylacetónu?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
View previous replies…

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
Hm, táto drobnosť je pre mňa úplnou novinkou. Na druhej strane sa zdá, že strýko Fester sa občas ponára do úrovne fanúšikovskej literatúry chinacat, takže kto vie. Máte snáď DL k tej knihe?

V poslednom čase ma veľmi zaujímajú rozdiely medzi MDMA a MDA.
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Ak si pozriete, kedy bola MDA prvýkrát vyhlásená za nezákonnú, a skutočnosť, že MDMA bola populárna až približne desať rokov po tom, potom sa to zdá byť trochu zrejmé.
 

agapitolopez

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň , je možné získať safrol Pre Piper auritium a , iné rozpúšťadlo Pre náhradu nitroetánu
 

DarkMarlboro

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 12, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Áno, je možné, že môžete získať veľmi čistý safrol vo forme piper a. Oil, ale musíte ho prečistiť a destilovať, pomocou 28 % kyseliny octovej a obilného liehu, ide o to, aby ste oddelili eugenol od oleja a ostatných zlúčenín, namiesto nitroetánu použite nitrometán, túto chemikáliu nájdete 50/50 metanol nitrometán vo vzorci 1 plynová plechovka
 

tinaprochem

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 3, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Profesionálne, podrobné video pokyny(y)
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Dobrý deň, nie je to naše video. Je zo štúdia Hamilton's Pharmacopeia. Toto video bolo z YT odstránené ako naše.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Môj priateľ, kedy plánujete urobiť video o chemickej syntéze MDP2P z PMK etylglycidátu a o chemickej syntéze MDMA z MDP2P? veľa používateľov tohto fóra potrebuje tieto syntézy, som ochotný ekonomicky spolupracovať.
Ďakujem!!
 

Maya

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 18, 2022
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň, ak by som mal mpk alebo 2-prepanon,
Z akýchkoľvek krokov môžem začať.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
93
Points
28
Dobrý deň, ďakujem, že ste ma nasmerovali na správnu tému Patton. Takže ak mám MeNH2 rozpustený v MeOH podľa vášho generátora, potom stačí do tohto MeOH primiešať olej MDP2P a túto zmes pridať do amalgámu AlHg? Je potrebné, aby v tejto reakcii vôbec nebola voda (úplne suchá)? Celkom sa mi páči príprava amalgámu pri syntéze P2NP na amfetamín, pretože sa z neho opláchne všetka prebytočná HgCl2 s vodou, môže sa dokonca niekoľkokrát premyť (ako sa odporúča vo videu), ale pri tomto generovaní amalgámu sa nedá zbaviť všetkej vody. Bol by to pri tejto ceste problém? (Bolo by teda malé množstvo vody problematické pri redukčnej am inácii MDP2P?)
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
93
Points
28
Dobrý deň, takže si myslíte, že je to rozumné vylepšenie procesu (príprava amalgámu najprv vo vode, potom jeho aspoň jedno premytie a až potom pridanie zmesi metanol-MeNH2-MDP2P do mierne vlhkého amalgámu), alebo je to úplne zbytočné. Nepáči sa mi predstava, že počas vytvárania môjho výrobku bude plávať množstvo ortuťovej soli, aj keď viem, že sa neskôr odstráni a nie je žiadna alebo len malá pravdepodobnosť, že konečný výrobok bude kontaminovaný HgCl2. Pridalo by to ďalšiu úroveň bezpečnosti, alebo len prácu navyše?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Myslím, že to nie je nevyhnutné. V skutočnosti tento postup nie je príliš náročný a nevyžaduje si veľa úsilia.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Kde kúpite sasafrasový olej?
 

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
Ak ešte nie ste súčasťou siete, vo všeobecnosti sa odporúča, aby ste si ju preložili sami, pretože kôra je o niečo menej sledovaná.
 

Glocker

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 15, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Žijem v Argentíne je ľahké získať sasafrasový olej.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Pred niekoľkými týždňami som sledoval spravodajstvo o vandalizme v parku. Po niekoľkých sekundách som si uvedomil, že celý park za tým chlapíkom obývajú mladé stromčeky Sassafras. Všetky boli asi meter vysoké a zdalo sa, že boli vysadené v rovnakom čase. Prišlo mi to celkom vtipné, pretože buď ich vysadilo mesto, alebo niekto park využíva ako farmu na MDMA. 😏

V skutočnosti na juhovýchode USA rastie všade. Používa sa v množstve prírodných liečiv a je príchuťou pre koreňové pivo. Indiáni ju používali aj na liečebné účely.
 
Top