Question Používa ešte niekto na nákup liekov online odlišné aplikácie/nástroje?

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Pýtate sa na priateľstvo! :)

Už nejaký čas som mimo... kedysi som na trhoch kupoval malé množstvá metamfetamínu, koksu, heroínu, metadonu, zénov a iných syntetických opisov, ale bez srandy, čo sa to stalo? sotva nejaký poriadny trh ešte stojí a tiež len XMR, čo je trochu nepríjemné. je to veľmi od veci a neviem si predstaviť, že by normálni ľudia naozaj používali TOR alebo trhy na drogy veľa stále... odkedy sú všetky podvody, je pre normálnych ľudí ťažké figurovať v XMR atď

či sa naozaj presunuli na teleegram?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Zdá sa, že je toho veľa, čo viem. Ak však dokážete venovať niekoľko hodín výskumu, budete to mať zvládnuté. (Nevie niekto, či máme na bb bibliu darknetu? Ak áno, mohli by ste na ňu dať odkaz?) Ja vám tiež rád pomôžem. Máš problémy so získavaním xmr? Nájsť svoju drogu podľa vlastného výberu? Dajte mi vedieť, človeče.

Tiež viem, že telegram má predajcov, ale to miesto môže byť také podvodné bez akéhokoľvek skutočného spôsobu, ako overiť predajcu
 
  • Like
Reactions: vis

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Keď sa chvíľu budete obzerať, zachytíte červené vlajky, ktoré sú pre 95 % tamojších podvodníkov mŕtvym varovaním. Jednoduchých vecí, ako napríklad, že vám predajca pošle správu ako prvý, sa nedotýkajte. Každý, kto sa vás snaží urýchliť tým, že si vymyslí nejaký dôvod, prečo musíte zaplatiť TERAZ, to je podvod. Do pekla, ak sú ochotní urobiť samotnú transakciu cez telegram, to je takmer zaručený podvod. Je to spôsob, ako nájsť predajcov a pozrieť si recenzie a získať aktualizácie, ale obchod prenesiete na inú platformu, ako je relácia. Nesnažím sa k tomu nikoho tlačiť, len som si myslel, že sa o to podelím, pretože mi to veľmi pomohlo, najmä pri drogách, ktoré sa ťažšie hľadajú.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Existujú skupiny, ktoré nájdu legitímnych dodávateľov? Toto je najťažšia vec, na ktorú som narazil
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
122
Reaction score
87
Points
28
Ani ja som si zatiaľ nič nekúpil, musel som čakať neúmerne dlho na "odomknutie" finančných prostriedkov, aby som sa dostal k.. Z toho, čo som doteraz videl, a z môjho ďalšieho prieskumu verím, že toto je absolútne najlepšie miesto, kde sa môžete aspoň zoznámiť so skutočnými ľuďmi, najlepšie, myslím, že ste ho našli!
Myslím si však, že trh Torzon je legitímny a veľmi vysoko zabezpečený, plánuje si tam tiež niečo kúpiť, takže aspoň jedna ďalšia pololegálna možnosť.

A pred mojím domom ešte nezastavil žiadny voz s ryžou, takže si myslím, že aj tu je bezpečnosť celkom dobrá ;)
 

jambabampa

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
1
Nie je to práca? 😪😪
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
122
Reaction score
87
Points
28
To funguje! :D :D

len to trvá dlhšie, ako by som chcel. Keď budem mať doma skutočný výrobok, pochybujem, že na to budem toľko nadávať. Pri spätnom čítaní mojich príspevkov je to väčšinou to, na čo sa sťažujem lol
 
  • Like
Reactions: vis

spiritualfrequency

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
May 6, 2024
Messages
17
Reaction score
12
Points
3
Telegram je dobrý
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
122
Reaction score
87
Points
28
Mám ho stiahnutý, len ho musím nastaviť na utajenie. Zatiaľ len na rozbeh som použil svoje "vládne meno" lol
 
  • Like
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
M5sPMS6Zcb
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Duch iba Session App, takže používam to na získanie špičkového APVP hg-kg, ktorý sa tu ani nepredáva, a keď bol; bol dvojnásobne drahší ako Duch pharma.
 
Top