Od L-metu k D-metu

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Aj keď by to fungovalo... niektoré z týchto chemikálií sa ťažko získavajú alebo môžu byť nebezpečné, ako napríklad moje používateľské meno, namiesto toho by ste mali použiť naproxén a použiť pope-peachy s NASID Naproxen. Nižšie som uverejnil celý návod
 
View previous replies…

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Nikdy som nepovedal, že je to Povedal som, že je to najdostupnejšie a lepšie ako obyčajná kyselina vínna ;)
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Pochopil som, že je lepšie pre rozlíšenie a že len zahrievanie L-meth získaný z tohto rozlíšenia sa stáva racemickým Ospravedlňujem sa, ak som sa mýlil.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
OK, napíšem vám PM a budeme pokračovať, OK? Mám všetko, čo na to potrebujem, a nemám nič lepšie na práci, tak uvidíme, či sa zo mňa tiež stane veriaci.
 
View previous replies…

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Po rozhovore so soldadoDeDrogas nie je nová včela. Ale pravdepodobne ide o učiacu sa larvu. Bez urážky sme všetci začínali vo veľkom od štrikovania kníh TS2. (Toto je pre všetkých ostatných), pretože už dostal hĺbkovú diskusiu.

Každopádne, pokiaľ ide o túto reakciu, môže to byť hodnotené ako poloľahké a pochopiť od EASY pre niekoho, ako som ja, čo je stredne ľahké až ťažké pre nové commer

Toto všetko steemed z post.2 týždňov



Notdrugs

Pred chvíľou som počul, že niektoré laboratóriá používajú naproxén (ako NSAID) ako enantiočistú kyselinu. Ale nepodarilo sa mi nájsť vôbec žiadne informácie o tejto metóde, takže naozaj nemôžem s istotou povedať

Ja som pátral...


u/Notdrugs

Pravdepodobne na základe tejto retorty? Ako som už povedal... Trik spočíva v nájdení najlacnejšej opticky aktívnej kyseliny, ktorá sa bude viazať na jeden izomér, ale nie na druhý, a ktorá zmení rozpustnosť natoľko, aby sa jeden z produktov (či už nezreagovaná voľná báza alebo zreagovaný amid, sulfonát alebo čokoľvek iné) mohol vymyť do iného rozpúšťadla (takého, ktoré je nemiešateľné s prvým rozpúšťadlom), takže nakoniec máte jeden izomér rozpustený v prvom rozpúšťadle, druhý izomér rozpustený v druhom rozpúšťadle. Na základe toho, čo sa tu píše, čo si myslíte.

http://www1.udel.edu/chem/sametz/Sa..._Diastereomeric_Salt_Formation__Naproxen.html

Potom nie lieky odpoveď...


Notdrugs
- Pred 13 dňami - Upravené pred 13 dňami

To je naozaj zaujímavé! Už vidím, ako tie výhrady výrazne uľahčujú komerčnú výrobu. Nestáva sa príliš často, aby sme dostali "podrobnosti o hromadnej výrobe" vymedzené v základnom návode, takže ďakujem za to.

Neskôr, tento týždeň
aj keď V roztoku potom d-tartrát sodný prednostne tvorí s d-metamfetamínom vo vode rozpustnú soľ, zatiaľ čo l-metamfetamín (stále zostávajúci vo voľnej forme) možno extrahovať nepolárnym rozpúšťadlom...

Myslím, že máte problém s pochopením... je to skutočne životaschopné

https://www.reddit.com/r/TheeHive/s/J1b0573Y7V

https://www.reddit.com/r/TheeHive/comments/18ycbjh1Azol
- Pred 6 dňami

Naproxén by bol zaujímavým činidlom na chirálne rozlíšenie amínov

PsychedStrawberry
- Pred 6 dňami

Ako je to možné?



SunderedValley
- Pred 6 dňami

Už sa to robilo predtým IIRC.
Rýchlo som to čítal dosť ťažko, ale konsenzus sa zdal byť "funguje veľmi dobre, niekedy sa dá urobiť aj lacnejšie pomocou iných metód". Malo by to byť buď tu, na drugnerds sub alebo Vespiary.


1Azol
- Pred 6 dňami

Prístupný, enantiomérne čistý, užitočná funkčnosť kyseliny karboxylovej, veľký systém pi, arylmetoxy, to všetko ho robí užitočným kandidátom, pričom posledné dva deskriptory sú dôvodmi, prečo by to mohlo byť obzvlášť zaujímavé

Prečo je teda môj príspevok lepší

Nie, nebudem uvádzať podrobnosti, ako je teplota a čas, to všetko je v pôvodnom papežovom broskyni.

Nie, ak môžete získať DCM benzén atď. atď. nebudem vám hovoriť vhodné rozpúšťadlo, ktoré treba použiť, pretože všetko je USE THE FUCKING SEARCH ENGINE Google, tu úľ atď... bude mať všetky odpovede.

A nie, nebudem vám počítať móly. A ak sa ma ešte 1 osoba, ktorá sa ma pýta na konkrétne časy atď...

Budú ignorovať všetko je dobre zdokumentované
 
Last edited:

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Po rozhovore so soldadoDeDrogas nie je nová včela. Ale pravdepodobne ide o učiacu sa larvu. Bez urážky sme všetci začínali vo veľkom od štrikovania kníh TS2. (Toto je pre všetkých ostatných), pretože už dostal hĺbkovú diskusiu.



Každopádne, pokiaľ ide o túto reakciu, môže to byť hodnotené ako poloľahké a pochopiť od EASY pre niekoho, ako som ja, čo je stredne ľahké až ťažké pre nové commer



Toto všetko steemed z post.2 týždňov







Notdrugs



Pred chvíľou som počul, že niektoré laboratóriá používajú naproxén (ako NSAID) ako enantiočistú kyselinu. Ale nepodarilo sa mi nájsť vôbec žiadne informácie o tejto metóde, takže naozaj nemôžem s istotou povedať



Ja som pátral...





u/Notdrugs



Pravdepodobne na základe tejto retorty? Ako som už povedal... Trik spočíva v nájdení najlacnejšej opticky aktívnej kyseliny, ktorá sa bude viazať na jeden izomér, ale nie na druhý, a ktorá zmení rozpustnosť natoľko, aby sa jeden z produktov (či už nezreagovaná voľná báza alebo zreagovaný amid, sulfonát alebo čokoľvek iné) mohol vymyť do iného rozpúšťadla (takého, ktoré je nemiešateľné s prvým rozpúšťadlom), takže nakoniec máte jeden izomér rozpustený v prvom rozpúšťadle, druhý izomér rozpustený v druhom rozpúšťadle. Na základe toho, čo sa tu píše, čo si myslíte.



http://www1.udel.edu/chem/sametz/Sa..._Diastereomeric_Salt_Formation__Naproxen.html



Potom nie lieky odpoveď...





Notdrugs

- Pred 13 dňami - Upravené pred 13 dňami



To je naozaj zaujímavé! Už vidím, ako tie výhrady výrazne uľahčujú komerčnú výrobu. Nestáva sa príliš často, aby sme dostali "podrobnosti o hromadnej výrobe" vymedzené v základnom návode, takže ďakujem za to.



Neskôr, tento týždeň

aj keď V roztoku potom d-tartrát sodný prednostne tvorí s d-metamfetamínom vo vode rozpustnú soľ, zatiaľ čo l-metamfetamín (stále zostávajúci vo voľnej forme) možno extrahovať nepolárnym rozpúšťadlom...



Myslím, že máte problém s pochopením... je to skutočne životaschopné



https://www.reddit.com/r/TheeHive/s/J1b0573Y7V



https://www.reddit.com/r/TheeHive/comments/18ycbjh
1Azol

- Pred 6 dňami



Naproxén by bol zaujímavým činidlom na chirálne rozlíšenie amínov



PsychedStrawberry

- Pred 6 dňami



Ako je to možné?







SunderedValley

- Pred 6 dňami



Už sa to robilo predtým IIRC.

Rýchlo som to čítal dosť ťažko, ale konsenzus sa zdal byť "funguje veľmi dobre, niekedy sa dá urobiť aj lacnejšie pomocou iných metód". Malo by to byť buď tu, na drugnerds sub alebo Vespiary.





1Azol

- Pred 6 dňami



Prístupný, enantiomérne čistý, užitočná funkčnosť kyseliny karboxylovej, veľký systém pi, arylmetoxy, to všetko ho robí užitočným kandidátom, pričom posledné dva deskriptory sú dôvodmi, prečo by to mohlo byť obzvlášť zaujímavé



Prečo je teda môj príspevok lepší



Nie, nebudem uvádzať podrobnosti, ako je teplota a čas, to všetko je v pôvodnom papežovom broskyni.



Nie, ak môžete získať DCM benzén atď. atď. nebudem vám hovoriť vhodné rozpúšťadlo, ktoré treba použiť, pretože všetko je USE THE FUCKING SEARCH ENGINE Google, tu úľ atď... bude mať všetky odpovede.



A nie, nebudem vám počítať móly. A ak sa ma ešte 1 osoba, ktorá sa ma pýta na konkrétne časy atď...



Budú ignorovať všetko je dobre zdokumentované



Ešte raz pre všetkých 1 krát



Notdrugs



Pred chvíľou som počul, že niektoré laboratóriá používajú naproxén (ako NSAID) ako enantiočistú kyselinu. Ale nepodarilo sa mi nájsť vôbec žiadne informácie o tejto metóde, takže to naozaj nemôžem s istotou povedať



Ja som pátral...





u/Notdrugs



Notdrugs



- Pred 13 dňami - Upravené pred 13 dňami







To je naozaj zaujímavé! Už vidím, ako tie výhrady uľahčujú komerčnú výrobu. Nestáva sa príliš často, aby sme dostali "detaily hromadnej výroby" vymedzené v základnom návode, takže ďakujem za to.



Opäť teória L VICKS na D met . Je to MOŽNÉ áno. Môže to urobiť niekto, kto nemá vypracovanú cestu mdma, ktorá nie je dobre zdokumentovaná, áno. Môže niekto, kto sa pýta, či môže použiť 40% etanol , DSMO vs DCM atď. atď. nie je pripravený.



Môže sa vyrobiť MDA/MDMA z kávy/kyseliny kávovej alebo podobného... áno. Zdá sa 12% yeild to cost životaschopné, keď piperonal acatate alebo iné analógy sú centy na $ a môžu sa vyrobiť piperonal v 1-2 krokoch a odtiaľ safrol alebo izosafrol ... to, že môžete, neznamená, že získanie 10 g inhalátorov Vicks bude "nákladovo efektívne "

Možno budete musieť kopať pre každého, kto číta, ale každý, kto má pochopenie ts2, aby si vyrobil VLASTNÉ prekurzory alebo prekurzory, to dáva zmysel. Ak by ste to sledovali ako mapu a kompas, a nie ako recept

Zatiaľ čo každý chce, aby to bolo A + B + kvapalina + teplo urobiť chemickú látku X a funguje to 0-80-95% času.

Tam čas sa snažíte urobiť koláč, ale urobte chlieb.

Ako napríklad pridanie 1 na veľa uhlíkov atď. atď. Rekryštalizácia a separácia polymorfizmu alebo oddelených entiomenov je umenie samo o sebe.

Bohužiaľ, moje veci sú NOVÉ MDMA a výroba MDP2P a menej chirálna resulácia, ale dokážem čítať pápeža dosť broskyne, aby som sa postavil s 99 % podporou a ak niekto chce robiť diery, nech sa páči. A ja budem hovoriť ale prosím nie aké otázky rozpúšťadla alebo výpočty mols všetko je zverejnené skôr a je to def životaschopné
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Opäť je zverejnené všetko, čo je životaschopnejšie ako predtým zverejnená AIBN v menšom prostredí.

Ale nezabudnite To je naozaj zaujímavé! Vidím, ako tieto výhrady výrazne uľahčujú komerčnú výrobu. Nestáva sa príliš často, aby sme dostali "podrobnosti o hromadnej výrobe" vymedzené v základnom návode, takže vám za to ďakujem.

Potrebujete hromadnú škálu. Nie 1,5 g Vicks L. Použitie špinavého alebo len rozdrveného naproxénu. Stačí kúpiť tú prekliatu soľ
 
Last edited:

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
@azides Opäť platí, že angličtina zjavne nie je vaším materinským jazykom alebo máte problémy s porozumením, pochopením alebo komunikáciou ako celkom, možno ste len naozaj vysoko. Nech už je dôvod akýkoľvek, nie som schopný sa vám jasne vyjadriť a vy len opakujete svoj výplod, niekoľkokrát v PM a teraz opäť v hlavnom vlákne. Rozumiem všetkému, čo hovoríš, a nič sa práve nedozvedám, ani ma to neohromuje, takže už nechápem, o čo ti ide. Celý čas tráviš rozprávaním o tom a zverejňovaním odkazov, ktoré od teba nežiadam. Napriek tomu sa neviete odhodlať k tomu, aby ste mi jednoducho povedali, či sa dá nahradiť uhľovodík alebo nie, alebo aby ste si prezreli moju "navrhovanú prácu" a povedali mi, či môžem pokračovať alebo či je tam chyba. Nikto vás nežiadal, aby ste pracovali alebo premýšľali.

Nakoniec som súhlasil, že po všetkých vašich neustálych provokáciách urobím "jednoduchý test" tejto metódy, aby som to ukončil, alebo inými slovami, aby som vás umlčal. Teraz je smiešne, aký komplikovaný, zdrvujúci a náročný sa stal tento postup, keď som sa postavil na štart. Aká drastická zmena nálady. Celá táto záležitosť už naozaj začína byť zbytočná. Toto vlákno bolo o premene L na D a ja som sa pýtala na inhalátory. Vyčlenili ste ma a nenechali ste ma v tom na pokoji už takmer týždeň, neviem, čo ste očakávali...., pretože som to už všetko zaplatil. Od koho ste si mysleli, že príde takáto otázka?

Myslel som, že som predtým jasne uviedol, aký je môj súčasný postoj, takže ešte raz: Áno. Nie je to tajomstvo. HEJ VŠETCI, ja nie som chemik. Som na mizine ako sviňa. Nemám prekurzory, činidlá, vybavenie, sklo. Nemám ani hovno. Momentálne pracujem výhradne mimoburzovo s veľmi obmedzenými skúsenosťami a znalosťami, čo, ako chápem, niektorých z vás nesmierne baví. Hrám sa s mikroškálkami, starými metódami, improvizujem, kde treba, čo je všade, len za účelom praktických skúseností a vedomostí, navyše to môže byť zábava a nemám nič lepšie na práci. Keď sa trochu vybudujem, budem môcť skúšať ďalšie experimenty, ale niekde začať musím, nie? Robím to pre "malých ľudí", ako som ja. Snažím sa naučiť, čo sa dá, a odovzdať to ďalšiemu človeku, ak to má význam. Nevadí mi byť ginuea pig, ak to nie je príliš drahé alebo nebezpečné.

Pýtal som sa vás na nahradenie DCM toluénom alebo napthou na uvoľnenie bázy alebo či je môj navrhovaný spôsob čistenia tabletiek alebo bavlny vhodný. Či bolo možné pokračovať s tým, čo som mal po ruke, alebo či som musel zaobstarať iné prísady. Namiesto toho, aby som jednoducho povedal áno alebo nie a možno aj prečo, aby som sa niečo naučil. Trochu nesúvisle ste sa o tom niesli oveľa, oveľa dlhšie, ako bolo potrebné, o tom, že "TOTO NIE JE PRE MŇA a ja nie som tá, ktorá by to mala robiť." ..tak nech je. Nechajte to teda na pokoji, ako som vás o to požiadal. Môžeš mať pravdu, koľko len chceš. Mňa z toho vynechajte.

Takže na záver vám ďakujem za váš čas, úsilie a trpezlivosť. V poslednej PM som ti povedal, že už o tom nechcem hovoriť ani počúvať, je mi to tak či onak jedno. Mám väčšie ryby na opekanie. Ty máš všetky vedomosti, znalosti, skúsenosti, vybavenie a "100 prekurzorov metamfetamínu" atď. tak to potom kurva urob. Určite si napíš svoj vlastný príspevok (daj si ho najprv prečítať aj anglicky hovoriacemu človeku) a prestaň 10x kopírovať cudzie sračky o patentoch, ktoré nemajú žiadnu súvislosť s tým, čo sa snažíš navrhnúť, okrem toho, že ty alebo nejaký iný užívateľ fóra objasní "Len v reakcii namiesto toho použite toto." Akoby to, že to budeš opakovať doslovne stále dookola to isté, pomohlo, aby sa to konečne zapísalo. ROZUMIETE MI?

(ABY SOM TO ZHRNUL - ÚPRIMNE ĎAKUJEM ZA VŠETKY INFORMÁCIE! VÁŽIM SI VÁŠ ČAS A ÚSILIE, ALE, UŽ MA TO NEZAUJÍMA. NEZAUJÍMA MA VÁŠ PRÍBEH O AIRBAGU ANI TO, AKO STE PRIŠLI K SVOJMU MENU A ČO TO ZNAMENÁ. PRESTAŇTE STRÁCAŤ MÔJ ČAS, PROSÍM A ĎAKUJEM.)
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Brácho a ja ti hovorím...

Pokúšam sa to urobiť MIKROVAROVINOU s voľnopredajným nečistým SRAČOM..

NEBUDE FUNGOVAŤ, BRÁCHO.

Áno, viem, že si na mizine. Áno, povedal som, že počkaj, kým dostaneš peniaze, aby si to urobil správne. Povedal som ti, že budeš potrebovať výhrevnú dosku/štartovanie (inak bude tvoja výťažnosť 25 % oproti 55/60 %).

Druhé GIGO odpadky v odpadkoch OUT

CHCETE SA PÝTAŤ NA KLARIFIKÁCIU naproxénu z tabletiek... chcete si vyrobiť NIEČO, ČO NEZABUDNE NA ČISTOTU. Toto je VELMI ZLÁ MENTALITA. chémia

A CHCETE LEN ZISTIŤ, ČI TO FUNGUJE..

TERAZ POČÚVAJTE 1 POSLEDNÝKRÁT

chémia NIE JE TAKÁ JEDNODUCHÁ AKO A +B + TEPLO =MDMA ALEBO D metamfetamín.

MOREOVER VY Hovoríte, že mi nezáleží na čistote, chcem to len vyskúšať..

Bro.FFS potrebuješ čistý krmivo

Chápeš tým, že máš LMETH kontaminovaný KAMFOROM, MENTHOLOM A ČÍMKOĽVEK ĎALEJ. máš tonu "voľných radikálov" kopu OLFÉNOV atď. Súťažia v reakcii. Všetko sú to pozitívne a negatívne ióny, ktoré vytvárajú rovnováhu

To znamená, že gáfor a MENTOL a akýkoľvek odpad, ktorý ste nevyčistili z LMETU, ovplyvní reakciu...

NIE JE TO NIČ iné ako kyslík vodík a NITROGÉN, ktoré sa snažia dosiahnuť rovnováhu, aby sa vyrovnali. Pozitívne a negatívne ióny, aby sa vyrovnali.

NEHOVORÍM, ABY STE NEROBILI MIKROROZMERY. NEHOVORÍM, ŽE TO NEBUDE FUNGOVAŤ.

HOVORÍM, ŽE TO SKÚŠATE BEZ HORÚCEJ PLATNE/SPOJKY, BEZ POLYMETRA. áno, môžete to urobiť OTC, ale akékoľvek nečistoty vo vašom L METE, ktoré ste nevyčistili, budú mať vplyv na reakciu.

VYČISTENIE 1-2 GRAMOV L METH Z VICKS IMPURE je veľmi drahé.

Áno, VIEM, že si FUCKING BROKE Povedal si mi to v PM.

UROBTE TO, KEĎ MÁTE PENIAZE FFS A LEPŠIE POCHOPENIE, ŽE TO JE VŠETKO. ALE AK UŽÍVAŠ IMPURE FEEDSTOCK z L metamfetamínu, je mi jedno, "ako to dopadne"

Nefajčite, že ste urobili stmievač alebo niečo, čo je AKTÍVNE, ale nebolo D METH

To je ono. Do micro JUST for fuck sakes NECHCETE mi povedať, že mi nezáleží na čistote a napriek tomu, že OLFENS ETC ETC môže spôsobiť vedľajšie reakcie.

Ak to chcete urobiť MICROSCALE. kúpiť PURE CHEMICALS, keď máte peniaze. KÚPIŤ METH, ktorý je čistý vs ja budem len L meth S gáfrom a olfenom a nedám na to kašľať.

Toto je ZLÁ MENTALITA BRO.

ZÍSKAJ PENIAZE, ROB TO SPRÁVNE, ALEBO TO NEROB VÔBEC.

zatiaľ čo môžete extrahovať L meth z OFF BRAND VICKS. množstvo, ktoré by ste potrebovali. Aby ste získali gram alebo aby to bolo dostatočne čisté.. jednoducho si kúpte pouličnú drogu a oddeľte to. Bude to lacnejšie.

Teraz za 100 ČASOV, ak chcete pocítiť rozdiel, mohli by ste vyrobiť 100 rôznych analógov, pretože nečistoty v naproxéne ste nevyčistili, vo vašich rozpúšťadlách, L meth n gáfor, to všetko spôsobí vedľajšie reakcie, vy netrpezlivá nevzdelaná reakcia.

Takže áno, som čistý

Zoberte si PENIAZE, ZÍSKAJTE ČISTÉ REAGENTY A FEDSTOCK A POTOM SA VRAŤTE. inak budete mať tonu vedľajších reakcií
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Tento chlapík prišiel s vlastnou teoretickou "cestou MDMA", som tak ohromený. Môže mu niekto udeliť cenu BBGATE MVP "KUCHÁR ROKA" alebo niečo podobné, aby ho umlčal?
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Bro 100 členov si vytvára vlastné mdma cesty. Nehovoríme o tom, pretože každý chce skratky.
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Nesnažím sa byť hrubý ani nahnevaný, ani nie sú namierené na nikoho, ale skôr všeobecne v odpovediach, ktoré som dostal, a chcem, aby prestali od ostatných ľudí, ak nie je PRAVDA podstatná. . Sú buď v správe a ľudia sú leniví čítať a to sú ľudia, ktorí robia výrobu, takže zastavme túto lenivú looky výrobu loos

Na druhej strane nebudem nikoho vo všeobecnosti držať za ruku ak to ľudia nechápu tak to nechápu. Ak chcú nahradiť DCM za benzén alebo čokoľvek, čo chcú ľudia používať, nechoďte za mnou po tom, čo ste vypočítali svoje móly a vytvorili "neúspešnú reakciu", pretože každé rozpúšťadlo má svoj vlastný bp, takže si nie som istý, čo by niekto potreboval temp. Z toho, čo viem, je reakcia čiastočne exotermická aspoň na začiatku. Neviem vám povedať, ako sa budú správať iné rozpúšťadlá. Zákony vašej krajiny atď. atď.

V neposlednom rade by ste def mali pochopiť. NEMALI BY STE veriť nikomu ani žiadnym slovám na internete..

Áno, to znamená patenty na svetovom úrade.

1) veci sa poserú v prekladoch
2) spoločnosti klamú, aby mali patent, aj keď je to blbosť, aby udržali nejaký iný aspekt procesu
3) patent je skutočný. Ale upravený tak, aby ho iní nemohli ukradnúť. Centrála má "skutočnú cestu" Google a pobočky majú inú, ktorá je blbosť. Menia to, čo čo upravili v roku 2099, ak ich zavolajú, tvrdia, že obchodné tajomstvo. Porozprávajte sa s nami na súde a my povieme 3. strane aj najatým na vašej strane aj na našej strane a uvidíme čo povedia ale musíte nás dať na súd NDA viete...
4. Existujú skurvení ľudia, ktorí vám povedia, aby ste to urobili, ale vyrobíte termit alebo rúrkovú bombu s hnojivom, pretože sú zlí. Pochopenie je dôležité nazvať fakt, čiapka alebo možno nechajte ma skúmať viac
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Svätý kurva vymažte túto ohavnosť
 
Top