Ako ste sa o nás dozvedeli? Je to pre nás dôležité.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Naše fórum nie je ťažké nájsť na internete, veľmi skoro bude toto fórum spájané ako miesto, kde sa začína cesta vytvárania tajných laboratórií. Už teraz z hľadiska kvality obsahu prekonávame takmer všetky podobné vám známe internetové zdroje.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
áno chápem, ale myslel som, že som post ako obrázky možno je to bezpečné alebo bezpečnejšie tan normálny web, takže som bol zvedavý wy darkweb webové stránky, keď existuje normálna verzia.. len som sa čudoval, že sa mi páči táto webová stránka veľmi dobre. ale v budúcnosti chcem objednať to, čo chcem, že som išiel do toho holandského väzenia nie je veľký problém, ale teraz som prepustený a tá mrcha z worksuplyer mi neplatí a nemôžem požiadať o pomoc, pretože som tam pracoval na papieri. Hovorím to preto že chcem predávať možno produkt ktorý je pre čistotu a minimálne poškodenie tela predával som kokaínovú bázu koks a špinavý speed a čo nie. zatkli ma! ale teraz som bez peňazí! moje úspory som dal svojmu malému bratovi ale teraz ich nemá.. takže možno budem predávať amfetamín a legálne lieky, lebo tie môžem dostať. ale nie jazdiť... pýtajú sa ma veľa, či môžem ukázať, čo mám v aute..... ako darkweb možno to musím skúsiť (amfetamínfosfát)..... ospravedlňujem sa za spam
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Náš projekt sa nachádza v priestore cibule, v clearnete máme len bránu.
 

dnkr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2022
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
Je bezpečné používať verziu brány? Tento úžasný projekt som našiel pri skúmaní informácií o ADBB a 5CL na Googli
Mimochodom, stránka sa niekedy načítava pomaly. ak potrebujete pomoc s rýchlejšími servermi alebo niečo podobné, môžem prispieť na toto úžasné fórum . ale aby som bol úprimný, je to ako 99% rýchlejšie ako iné stránky cibule, takže som pravdepodobne len nezvyknutý používať tor lol

EDIT: Nevadí, práve som našiel sekciu "platené". Určite si čoskoro kúpim členstvo! (Budem šetriť na RC sekciu :D)
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Na jednoduché štúdium informácií áno, je to bezpečné.
Ale je lepšie používať cibuľovú verziu stránky, tá je ešte bezpečnejšia. Výpis je prístupný len prostredníctvom cibuľovej verzie.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Našiel som vás na stránke Dread a som viac než rád, že som sa pripojil ku komunite.

Zatiaľ to bolo PRESNE to, čo som potreboval na prácu na svojom veľkom projekte, a mohol som veľmi rýchlo nájsť dodávateľov pre prokurátorov, ktorí mi chýbali, prvý obchod sa uskutoční veľmi skoro s vašou eseročkou.

Vďaka za vašu prácu a zostaňte v bezpečí!

Cincerly,

Koko
 

Gerald Cotten

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2022
Messages
32
Reaction score
30
Points
18
Toto fórum som našiel na stránke Dread!

Veľmi si cením tunajšiu malú, ale rastúcu komunitu.

Posledných pár mesiacov som len sledoval a čítal príspevky, ale teším sa na väčšiu aktivitu!
 
Top