Ako ste sa o nás dozvedeli? Je to pre nás dôležité.

kaoticneurotic

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 6, 2021
Messages
3
Reaction score
4
Points
1

TheHusky

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 21, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Našiel som vás na Youtube, keď som hľadal novú syntézu na vyskúšanie. Jedno z najprofesionálnejšie spracovaných chemických videí, aké som doteraz našiel. Ďakujem za zdieľanie vašej práce!
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Ahoj priateľu, hľadal som nejaké informácie na archívoch Rhodium,science madness a reddit myslím, potom som niekoľkokrát videl logo BB, kým som si uvedomil, že to je asi miesto, kam by som mal ísť, a teraz som nový odberateľ. Vopred ďakujem!
 

Brennos

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 4, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Jeden chlapík uverejnil váš odkaz na francúzskom fóre LeLoupBlanc a som rád, že to urobil, je to krásne fórum a naozaj sa teším, až si prečítam všetky vlákna a odpovede ! :)
 

m03

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 16, 2022
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Ehh pôvodne cez DarkNetLive pred revíziou, bol som číhač, ale nakoniec som si urobil účet lol. V istom okamihu som o vás videl hovoriť aj na subreddite TheeHive.
 

victorplum

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 20, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Ahoj, som tu nový, pred niekoľkými mesiacmi som našiel inzerát na stránke Dread.

Nevidím žiadne vlákno s pravidlami, ale použil som dosť fór, aby som vedel sám používať zdravý rozum + som si prečítal Heisembergov podpis (čo by som už počítal ako zdravý rozum). Čítajte si okolo, mier :)
 

hustla

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 20, 2022
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Hľadal som nejakú základnú prípravu chemickej látky, ktorú si teraz nepamätám, a bolo to len na youtube. A potom mi yt odporučil video z kanála bb.expert a puf - som tu.
 

Nacho

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 24, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Video na YouTube. Milujte ho tu. Urobili ste veľkú službu ľudstvu a všetkým, ktorí si cenia skutočnú slobodu. Skvelá práca a ja vám ďakujem!!!
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Myslím, že som niekde na iných fórach videl zmienky o BB, ale zvyčajne sa držím toho, čo poznám. Potom ste sa objavili na darkfail alebo na niečom podobnom? Trvalo mi však ďalších pár týždňov, kým som stránku skutočne otvoril, myslím, že niekto napísal o syntetizátore a odkazoval sem. Vlastne ľutujem, že som na tejto stránke zaspal, ale s toľkými podvodmi na darknete nikdy nemôžete byť príliš opatrní.
 
Top