Ako ste sa o nás dozvedeli? Je to pre nás dôležité.

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Prvýkrát som vás našiel na indexe Darknet, myslím, že to bol darknet.live, potom som stratil odkaz a pred niekoľkými dňami ma sem poslal môj dodávateľ laboratórií z ASAP Market, aby som si urobil domácu úlohu z chémie pred začatím výroby.
 

Sbalscr

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Túto stránku som už v minulosti použil, ale pôvodne ma sem nasmeroval používateľ Reddit
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
nový na fóre, strávil posledné tri dni analyzovaním zlomového zlého videa syntézy a-pvp, teraz som tu, mal som tu byť už pred rokmi, je to skutočný príbeh.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Dvaja neznámi ľudia ma pozvali v priebehu 2 dní z redditu, kde sa zúčastňujem na podredditoch o chémii a drogách.
 

KlintoL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
na youtube, zo všetkých miest :D
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Žiaľ, náš kanál youtube je na pokraji zrušenia, niektoré videá už boli odstránené.
 

KlintoL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Áno, naozaj, všimol som si, že syntéza amfetamínu z p2np + al amalgámu zmizla :(

no je to predsa youtube:')
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Pripravujeme niekoľko skutočne revolučných metód syntézy. Dúfame, že ich stihneme uverejniť na kanáli ešte pred jeho uzavretím.
 

m1000

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Surfovanie v prehliadači Tor, Vyhľadávanie odkazov, ktoré boli ešte živé. Nakoniec ma priviedli na toto miesto.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Ukázal mi ju dôveryhodný priateľ, ktorému som trochu prispel pri vzdelávaní, pokiaľ ide o preparatívne temné umenie.
 

89WK89

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 9, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
bol nesmierne šťastný, keď našiel toto mimoriadne užitočné fórum prostredníctvom youtube
 

lokozombo

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 20, 2023
Messages
11
Reaction score
4
Points
3
Keď sa filmy z youtube rozplynú, začal som sťahovať všetky vedomosti odinakiaľ. Keď hľadám niečo, čo chcem lepšie spoznať, vždy mám na konci viac. Myslím, že to bolo na vk.com
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Áno, vďaka za komentár. to je to, čo sa im učí robiť. získavať informácie, kým sú k dispozícii, a ukladať ich.
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Počul som z vašich absolútne neuveriteľných videí na YT. Bolo to dosť ironické, pretože som sa pokúšal syntetizovať 4-FA metódou redukcie NaBH4 a mal som s tým problémy.
Potom ste v priebehu niekoľkých dní zverejnili video. Bolo to ako znamenie od všemocných narkotických bohov! lol.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Podeľte sa o svoje skúsenosti so 4-fa syntézou. Ide o zaujímavú látku, ktorá sa najľahšie získava z eufetamínových látok amfetamínového typu.
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Úprimne povedané, necítim nič iné ako pri bežnom amfetamíne, ktorý som vyrobil. Mám pocit, že je to možno preto, že ide o racemickú zmes. Práve som dostal nejakú kyselinu D-(-)-vinnú a skúsim optické rozlíšenie, aby som zistil, či izomér D-4-FA skutočne prináša nejakú eufóriu.

Tiež som si myslel, že možno len ja z toho necítim žiadnu eufóriu, tak som to poslal kamarátovi, ktorý má s amfetamínmi väčšie skúsenosti, a ten povedal, že tiež žiadnu necíti.

Nie som si istý, čo, ak vôbec niečo, som urobil zle, pretože z toho mám pravidelnú amfetamínovú reakciu.

P.S. Všetky činidlá, ktoré som použil na výrobu 4F-P2NP, boli triedy ACS a 4F-P2NP som niekoľkokrát rekryštalizoval. Takže pochybujem, že to bolo tým.
 

adiggels

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 23, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Najprv som videl vaše yt videá, ktoré sú absoulty najlepšie a tak užitočné, takže som začal robiť nejaké kopanie a narazil na fóra, takže som rád, že som to urobil !
 
Top