Ako ste sa o nás dozvedeli? Je to pre nás dôležité.

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Počul som z vašich absolútne neuveriteľných videí na YT. Bolo to dosť ironické, pretože som sa pokúšal syntetizovať 4-FA metódou redukcie NaBH4 a mal som s tým problémy.
Potom ste v priebehu niekoľkých dní zverejnili video. Bolo to ako znamenie od všemocných narkotických bohov! lol.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Podeľte sa o svoje skúsenosti so 4-fa syntézou. Ide o zaujímavú látku, ktorá sa najľahšie získava z eufetamínových látok amfetamínového typu.
 

SmithSmath

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Buď DuckDuckGo, alebo ma to zaviedlo na reddit a nepamätám si presne, čo som hľadal, ale jeho stránka sa ukázala ako jedinečná.
 

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Z vašej syntézy videí na Youtube :cool:(y)
mám rád chémiu a kvalita vašich videí je jednoducho úžasná :giggle:
 

eurodisneyspacestation

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Bol som na surfe a išiel som pod hladinu po tom, čo som urobil Titanic. To je všetko, na čo si spomínam, pretože som bol v tom konkrétnom okamihu veľmi nadšený. Nikto mi to nepovedal, pretože som bol sám, takže som si to pravdepodobne niekde prečítal.
 

curiousgeorge

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Prechádzal som sa po /r/darknet... myslím, že som klikol na nejaké odkazy, ktoré ma na niečo nasmerovali, a potom som skončil tu? Som trochu zhulený a prvýkrát po niekoľkých rokoch som sa hlboko ponoril do darknetu. Kedysi som zarábal veľa peňazí prepredávaním RC online. Toto fórum ma zaujalo.
 

ccali

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Pri prechádzaní internetu od odkazu k odkazu som ho nakoniec našiel náhodou. Strávil som tu hodiny štúdiom
 
Top