Ako získam prístup do sekcie RC?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Ak chcete získať prístup, musíte byť aktívnym účastníkom fóra. V sekcii RC uverejňujeme najhodnotnejšie práce. Napríklad syntézu legálneho kanabinoidu (WoW!).
Najaktívnejší používatelia fóra budú mať právo vydať pozvánku niekomu inému.
Žiadosti o pozvánku píšte sem.
 
Last edited by a moderator:

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Je stále možné získať prístup do sekcie RC prostredníctvom účasti a prispievania v fourms/skupinách? Nemám veľké vedomosti o chémii, ale viem veľa o liekoch a trochu o farmakológii.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Áno, to je vždy relevantné. Prístup do sekcie má približne 20 ľudí a len 2 alebo 3 ľudia si tento prístup zakúpili.
 

Bigskin7

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 19, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hej, dúfam, že v blízkej budúcnosti dostanem pozvánku do sekcie rc. Dúfam, že tu budem môcť čoskoro prispieť viac o syntetických noidoch
 

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Veľa som sa už naučil a chémiu považujem za úžasnú. Okrem hodiny na strednej škole som v chémii nováčik, takže som sledoval you tube.
 

Bigskin

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 27, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Toto je akýsi repost sem, nemôžem získať prístup k svojmu starému účtu. Mám veľký záujem o vstup do sekcie rc. Poskytol som dlhoročné skúsenosti v oblasti veľkoobchodných dodávok kanabinoidov a iných rc, hľadám nové zdroje činidiel a nové metódy syntézy a dúfam, že prispejem k tejto úžasnej komunite
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Dobré popoludnie,
Chcel by som sa prihlásiť do sekcie RC.
Urobil som mnoho rôznych druhov syntéz aj syntéz z RC, ako napríklad 3cmc.
Zdieľam vedomosti, pomáham ľuďom s ich syntézami a som tu aktívny.
 

c69c

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Viem, že som nová a naozaj nepíšem, pokiaľ nemám niečo dôležité na srdci. Mám stredoškolskú chémiu, ale som v podstate samouk a neustále sa učím. Urobil som veľa rp / i a dd dobre a teraz sa učím, koľko ďalších spôsobov je možné. im žiada o prijatie do r / c, aby som sa ďalej učil, ak je to povolené, a ill sa aktívnejšie, keď sa tu lepšie cítim. Plz&tyvm
 

Charlenedelarosa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Ill byť tak úprimný im doslova potrebujú skutočný poctivý zdroj pre najsilnejšie kanabinoidy možné dodať uk...
Nie som v tomto smere najznalejší, ale veľmi sa chcem učiť..
Vďaka vopred
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Od začiatku môjho vzťahu s vami ma veľmi zaujímal prístup k sekcii rc. Prosím vás o povolenie prístupu do nej. Doteraz som z tohto fóra získal veľa poznatkov. Túžil som si ich rozšíriť. Pokiaľ je toto fórum aktívne Rád by som tu bol členom
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
áno, ak môžem dostať radu, ako často treba písať, aby mal človek nárok na prístup ( alebo ide o kvalitu? ).
Je platba spôsob, ako získať prístup bez práce, alebo je nevyhnutná, ale nie postačujúca? Mne sa zdá, že to prvé je tak.
Ďakujem
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Nie je dôležitá frekvencia zverejňovania, ale kvalita. Áno, platba poskytuje okamžitý prístup navždy.
 

Beeber

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 17, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Som oprávnený zúčastniť sa na súťaži? Chcem sa zapojiť do RC
Veľmi pekne vám ďakujem za vašu skvelú platformu a vedomosti.
 

bigusdickus

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 13, 2022
Messages
9
Reaction score
13
Points
3
RC ma chlapci! Prosím! Nebojte sa, nie som tu, aby som kradol "recepty" (lol), zaujímam sa o vedu o nových syntetických cestách k psychoaktívnym zlúčeninám. Som taký cool! Naozaj!

.... prečo by som mal platiť, keď môžem prispieť ? Nie je to cennejšie?
 
Top