Ako získam prístup do sekcie RC?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Ak chcete získať prístup, musíte byť aktívnym účastníkom fóra. V sekcii RC uverejňujeme najhodnotnejšie práce. Napríklad syntézu legálneho kanabinoidu (WoW!).
Najaktívnejší používatelia fóra budú mať právo vydať pozvánku niekomu inému.
Žiadosti o pozvánku píšte sem.
 
Last edited by a moderator:

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Dobrý deň!

veľmi by ma zaujímala aplikácia RC'S area, je to možné?
tnx
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Podmienky na získanie prístupu k RC boli už mnohokrát opísané vyššie.
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Prečítal som si pokyny na získanie prístupu do sekcie rc, ale chcel som sa opýtať na vyhlásenie o ponechaní aplikácie tu, (aplikácie?) A musím sa tu ohnúť, aby som získal prístup? Som predajca, ale som len he's stent na predaj členov sú nové
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Na našom fóre nie ste predajcom. Ale zostaňte v strehu, ste blízko k získaniu bezplatného prístupu.
 

fibinachi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
Chcem len povedať, že keď som našiel toto fórum, zažiaril som, pretože som roky hľadal fórum o účinných látkach založené na chémii. Od úľa a ródia až po teraz tu bola obrovská medzera. Okrem toho, že sa učím všetko, čo sa dá, o syntéze účinných látok a prispievam, kdekoľvek a kedykoľvek môžem, výskum chemikálií je zhodou okolností mojou skutočnou oblasťou záujmu. Mám skúsenosti s viacerými výskumnými chemikáliami a každý deň strávim nejaký čas prezeraním dostupných obchodov a všímam si, ktorým predajcom sa ešte dá veriť a ktorí začali podvádzať. Poviem to tak, že za posledné dva roky celá scéna dostala poriadne zabrať. Zdá sa, že pomer podvodníkov a skutočných predajcov sa každým dňom zvyšuje a po relatívne nedávnom zrušení niektorých z najvýznamnejších zostávajúcich čínskych predajcov sa situácia mení. Keď k tomu pripočítame, že reddit zakázal niekoľko subredditov kvôli zdrojom alebo že rarechems prevzali hackeri, som rád, že som našiel nový domov, pokiaľ ide o môj koníček.
Túžim sa naučiť všetko, čo sa dá, zarobiť si na seba a prispieť.
 

awesomesteaks

Don't buy from me
New Member
Joined
May 28, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ahojte všetci, id by som chcel byť pozvaný do sekcie RC, som nováčik, ale budem sa snažiť zostať aktívny a veľa študovať! im extremly interested in learning chemistry and ways to make precursors to precursors, thank you for this forum and valuable information.
 

eduardo salamanca

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 13, 2022
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Donedávna som si myslel, že vedomosti už v dnešnej dobe ani nemajú pevnú definíciu, keď vidíme, že z internetu sa dá získať takmer každá informácia. Ale odkedy som sa začal zaujímať o drogy, videl som, že existuje veľa skrytých syntéz a metód výroby drog (nielen na tomto fóre), ktoré sa na internete nedajú získať. Spočiatku som z toho nebol nadšený, pretože to znamenalo, že si nemôžem jednoducho vyhľadať akúkoľvek drogu a získať najlepšiu metódu na jej výrobu. Ale potom som si uvedomil, že to môže byť dobrá vec. Okrem toho, že veľa ľudí vyrába drogy s nízkou kvalitou - potenciálne nebezpečné, keďže každý môže byť o všetkom najviac informovaný, spoločnosť sa často veľmi polarizuje a pre mňa bolo dosť demoralizujúce, keď som chcel robiť výskum na nejakú tému, keď som vedel, že všetky informácie sú už vonku. Skutočnosť, že existujú informácie o drogách, ktoré sú určené len na to, aby sa k nim dostali tí najgeniálnejší chemici, mi dáva nádej. Tiež to dodáva chémii veľmi mystický aspekt, ktorý je podľa mňa celkom zábavný.
 

matbuhahah202

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 14, 2022
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Kde je táto sekcia RC, hľadala som ju všade. je skrytá pre členov, ktorí nie sú pozvaní?
 

Toomuchname

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2022
Messages
35
Reaction score
23
Points
8
Nachádza sa na stránke fóra s názvom "Research Chemicals".
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8
Čo sa nachádza v časti RC? Chcel by som tam vidieť.
Videl som takmer akúkoľvek štruktúru lieku, odkedy sa objavili výskumné chemikálie, myslím, že uvidím niečo, čo som videl predtým.
 

abbadon

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 4, 2022
Messages
50
Reaction score
11
Points
8
Dobrý deň, HEISENBERG
Mám už možnosť získať prístup do sekcie RC?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Zdravím. Nie, zatiaľ nemôžete, nevidím, že by ste do fóra prispeli dostatočne na to, aby ste tak mohli urobiť.
 
Top