Ako získam prístup do sekcie RC?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Ak chcete získať prístup, musíte byť aktívnym účastníkom fóra. V sekcii RC uverejňujeme najhodnotnejšie práce. Napríklad syntézu legálneho kanabinoidu (WoW!).
Najaktívnejší používatelia fóra budú mať právo vydať pozvánku niekomu inému.
Žiadosti o pozvánku píšte sem.
 
Last edited by a moderator:

Pineapple Czar

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Vašu stránku som vlastne našiel na clearnete pri hľadaní ďalších informácií o distribúcii Kodachi. Ktoré, ako môžem dodať, som našiel. Zápis, v ktorom ste podrobne opísali Kodachi, bol sakra skvelý! Nevidel som nikoho iného ako samotného DEV, kto by sa tak podrobne venoval tejto distribúcii. Ďakujem vám za to, že ste venovali čas a energiu na zostavenie tohto obrovského vlákna. bolo to príjemné prekvapenie nájsť o ňom pre zmenu nejaké solídne informácie a nie typické bs, ktoré som našiel.

Keď už som tu, rád by som sa pozrel na sekciu RC, ak je to vôbec možné. úplná transparentnosť Nie som chemik, ale práve som sa začal vracať do RC scény a nič, čo som našiel, zatiaľ nebolo naozaj dobré. vidím, že ste spomenuli platený prístup.. ako veľmi to ublíži mojej peňaženke xmr, ak by som mal byť tak naklonený?

Bez ohľadu na pozvánku však, vďaka za Kodachi napísať to bolo vynikajúce.
 

sirmtr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 12, 2022
Messages
23
Reaction score
10
Points
8
Dobrý deň zo strachu som vás našiel, tiež chcem prístup do sekcie rc, prosím, som z Európy a môžem sa rýchlo pohybovať v oblasti Európy na prepravu výrobkov , a tiež mám záujem o nových partnerov a podniky
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Vážený pán Heisenberg, bol by som veľmi rád, keby ste získali prístup do fóra RC. Túto žiadosť sem posielam len preto, aby som vyjadril svoj záujem, neskôr sa k nej vrátim, ak si myslíte, že pred získaním prístupu potrebujem ešte nejakú aktivitu na fóre. Ak môžem niečo urobiť výmenou, dajte mi vedieť, veľmi rád napíšem recenziu atď (som aktívny na dread). Táto stránka je naozaj úžasná, len sa trochu obávam prítomnosti na clearnete, že to pritiahne neželanú pozornosť a bude zrušená. Zostaňte v bezpečí.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Vážení priatelia!
Pripomíname, že pre voľný prístup do sekcie RC platia len 2 podmienky
- Mať účet starší ako 1 mesiac od dátumu registrácie
- Aktívne prispievať k rozvoju fóra (písať kvalitné príspevky, akýmkoľvek iným spôsobom pomáhať rozvoju fóra)
 

sirmtr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 12, 2022
Messages
23
Reaction score
10
Points
8
áno, čo to presne je a k akým informáciám máme prístup po prijatí pozvánky ?
Mohol by som platiť mesačne, podľa môjho názoru je potrebné mesačné predplatné, alebo prispieť na stránku a na rozvoj komunity
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Keďže s vami komunikujeme, poznám vaše záujmy. Nájdete tam možnosť syntézy legálneho kanabinoidu. Je legálna na celom svete.
Nebude však taký silný. Je takmer nereálne nájsť noidy z hľadiska výkonu blízke tomu, čo chcete.
 

NashvilleDude

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2022
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Viem, že som nováčik, ale aj ja by som si ho rád prezrel. Obetoval som viac ako 5 rokov svojho života federálom za scénu, takže mám pocit, že som zaplatil o niečo viac ako väčšina. Ako by jasne povedali papiere, ani jedno zatknutie z akýchkoľvek informácií získaných z môjho zatknutia. Ja nie, nikdy nie a na rozdiel od iných vtedajších šašov sa k tomu môžem stále hrdo postaviť. Keď príde môj čas, rád by som sa pozrel, čo mi to ponúka. Ak sú módy z obdobia začiatku roka 2010 2011 2012, môžem dokázať, kto som bol vtedy na scéne.....
 

Banderas

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Dobrý deň, som nováčik, žiadam o prístup. Môžem sa veľa naučiť, možno niečo pridať. Zdravím
 

Hedgie

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
18
Points
3
Skúmanie tohto fóra sa mi zatiaľ veľmi páči. Veľmi sa mi páči, že je zamerané priamo na tajného chemika. Som veľkým zástancom rozptýlenia chemických vedomostí, myslím si, že informácie o syntéze, ako aj o chemickej bezpečnosti by mali byť ľahko dostupné pre každého. Zaujímajú ma aj rôzne výskumné zlúčeniny, čo musím urobiť, aby som získal prístup do sekcie RC?
 

French chocolate

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Nemôžem veľa prispieť do tohto fóra, pretože sa snažím veľa naučiť , je možné, aby som si mohol prečítať sekciu RC
 

DeepSpace9

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2022
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Ahoj všetci, som aktívny používateľ dreadu, je mi smutno, že whm odchádza, ale som ohromený tým, ako profesionálne odišiel. Myslím si, že táto komunita je krásna a rád by som bol jej súčasťou. Primárne len pozdravujem, ale zároveň tvrdím, že tu budem dlho.

Ak môžem byť užitočný, dajte mi vedieť.

Najlepšie,
 

scootchycat

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Rád by som dostal pozvánku do sekcie RC, ale nevadí mi ani čakanie, pretože som tu úplne nový a toto je môj prvý komentár. Môj záujem je predovšetkým o všeobecné poznatky vedúce k znižovaniu škôd prostredníctvom testovania činidiel atď. Syntéza ma už až tak nezaujíma, keďže na darknete a clearnete sa dá kúpiť toľko zaujímavých látok.

O fóre Breaking Bad som sa dočítal tu: https://darkweblink.com/directory/listing/breaking-bad/.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
41
Reaction score
15
Points
8
Chcel by som získať prístup, pretože je tu naozaj ťažké riešiť zákaz RC v Holandsku a nie je kde kanabinoidy purachase . Vďaka !
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Momentálne nemáte na fóre dostatočnú aktivitu.
 
Top