Ako získam prístup do sekcie RC?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Ak chcete získať prístup, musíte byť aktívnym účastníkom fóra. V sekcii RC uverejňujeme najhodnotnejšie práce. Napríklad syntézu legálneho kanabinoidu (WoW!).
Najaktívnejší používatelia fóra budú mať právo vydať pozvánku niekomu inému.
Žiadosti o pozvánku píšte sem.
 
Last edited by a moderator:

Doxi999

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2022
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Dobrý deň,
Chcel by som získať prístup do "RC sekcie", samozrejme moja registrácia nie je stará 1 mesiac, ale som tu od začiatku tohto fóra v režime hosťa ( Hádam som bol príliš lenivý na vytvorenie účtu ). Som ochotný podeliť sa o všetky svoje vedomosti s touto komunitou
 

cantgetitright

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 23, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Dobrý deň. Len som sa chcel pozdraviť a predstaviť sa. CGIR k vašim službám. som veterán vojny proti drogám. ako väčšina z nás tu, predpokladám. Mám skúsenosti so syntézami, extrakciami, čistením, obstarávaním, pestovaním atď. Ak môžem niekomu pomôcť, neváhajte sa opýtať. jedného dňa budem mať prístup k rc a budem môcť naozaj zažiariť. prajem vám pekný deň.
 

x9Ev3nTh0riz0n9x

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Dobrý večer všetkým. Môžete ma volať Walt. Vyrástol som na tom, že som sa naučil robiť pseudoredukcie v Brezovej redukcii (upravenej s použitím Li namiesto Na). Rád by som sa naučil niektoré z novších metód a rád by som požiadal o prístup k výskumným chemikáliám. Je skvelé vidieť takúto stránku, teším sa, že sa veľa naučím!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Prečítajte si vyššie, o podmienkach prístupu k RC sme už viackrát hovorili. Zatiaľ k nemu nemáte prístup, ale všetko je vo vašich rukách.
 

x9Ev3nTh0riz0n9x

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Musím povedať, že ma to zaujalo. Je veľmi vítané, že zamestnanci sa tak živo zaujímajú i o kvalitu. Dobre ste sa zoznámili, pane. Je mi potešením sa s vami stretnúť. Považujem sa prinajlepšom za začiatočníka, ale dúfam, že budem môcť prispieť a niekomu pomôcť. S odkazom na "cieľovú skupinu", kto je to, ak sa môžem spýtať? Alebo skôr, aké je vaše poslanie v súvislosti s touto stránkou?
 

holamen

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 4, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
Hej, dúfam, že dostanem prístup do sekcie rc, pretože som človek, ktorý nemôže pripojiť súbory k príspevkom, ale v týchto rlly dôležitých veciach, ako je výroba predaja, viem, čo je potrebné urobiť
 

caos420

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 2, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
nemám príliš veľa vedomostí a som tu nový, ale začínam teraz v tomto bussinesse a čoskoro prispejem svojimi skúsenosťami, bolo by veľmi užitočné získať prístup do tejto sekcie
 

Lamorak

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
No hľadal som tu informácie počas viac-menej 2 dní, ale práve som si vytvoril účet, dúfam, že v budúcnosti vstúpim do sekcie RC, touto správou posielam svoj pozdrav na privítanie
 

LittleFlame

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Dobrý deň,

Žiadam o prístup do sekcie RC a zaväzujem sa zapojiť do života fóra a priniesť svoje vedomosti tým, ktorí ich môžu potrebovať.
Som veľmi rád, že som našiel toto fórum, zdá sa, že je to presne to, čo som už dlhší čas hľadal. Možno tu zostanem dlho.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Zostaňte s nami a prispievajte do fóra. A potom dostanete pozvánku do RC.(y)
Napísali vám.
 

Nefa

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň, prišiel som sem zo strachu, doteraz som bol aktívnym predajcom v mojej krajine... mám ťažkosti s chémiou, ale prečítal som si niektoré z vašich fór o výrobe niektorých noidov a naozaj ma to zaujalo. ak ma prijmú, pokúsim sa byť užitočný pre komunitu, ak sa mi moje experimenty podaria
 

MethSpawner

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 13, 2022
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Pozdravujeme vás!
Mám záujem naučiť sa remeslo výroby syntetických kanabinoidov. žiadam o prístup. dúfam, že budem aktívnym účastníkom tohto fóra a prispejem čo najviac, ako môžem a je v mojich vedomostiach.
 

chazchaz

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Nemôžem sa dočkať, až sa naučím viac a budem môcť prispieť komunite
 

PossumKid

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 17, 2022
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Uf! Pevne dúfam, že sa mi to podarí.
Mám aj dobrých pár syntéz, ktoré by som chcel urobiť, a možno mi všetci pomôžete!
Sandmeyerova reakcia GABA na GHB je môj ďalší projekt. Rozmýšľal som, že sa o to pokúsim aj na fenibute.
Extrakcia voacagínu a jeho dimérov z Voa. A. kôry a následná konverzia na ibogain sa zdá byť prekvapivo jednoduchá.
Fermentácia koreňa kavy pomocou plesne Aspergillus oryzae je ďalšia vec, na ktorej som už nejaký čas pracoval a prerušil ju. Premieňa škroby na cukry, ktoré by sa potom mohli nechať premeniť na etanol prostredníctvom dvojitej fermentácie. Prvá z nich aspoň robí veci chutnejšími, hoci hlavným zmyslom tohto procesu je, že som si všimol rozdiel v subjektívnych účinkoch, čo podľa mňa naznačuje biokonverziu kavalaktónov a podobne.
Ach áno. Domáce kanabinoidy z vašich každodenných kuchynských olejov.

Akonáhle dám dokopy svoje finančné prostriedky & budem si môcť dovoliť začať nejaké projekty, určite zverejním nejaké veci!
 
Top