Syntéza JWH-018. Malý rozsah.

northenos

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 11, 2022
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
Ktokoľvek môže podrobne vysvetliť krok 7 a 8, prosím, :(
. Ako filtrácia použite vákuovú filtráciu alebo nie, a pranie stačí zvyčajne umyť alebo použiť umývacie chemické techniky. A kroku 8 nerozumiem, pretože si myslím, že krok 7 a 8 je irelevantný. Al2O3 sa v kroku 8 náhle vysušil a objavil sa EtOH. Takže Al2O3 sa nepoužíva?
Ospravedlňujem sa, pretože som nováčik, prosím, poučte ma!
Vďaka
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Tento recept síce nijako zvlášť nepoznám, ale podľa môjho názoru...
7 - aby ste získali Al2O3, musíte svoju zmes prefiltrovať. 2x ju premyť vodou a nechať vysušiť; aby ste ju uchovali na inokedy.
8 - do vašej kvapaliny (ktorú ste prefiltrovali) pridajte vodu a vytvorí sa tuhá látka (JWH-018).
 

northenos

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 11, 2022
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
7. Takže som prefiltroval zmes môže bezpečne Al2O3, takže ju môžem znovu použiť na ďalšiu syntézu.
8. A kvapalina z i filtrovaného Al2O3 sa nazýva EtOH fáza ? Takto ?
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43

Takže si myslím, že vaša zmes bez Al2O3 sa nazýva fáza EtOH (pretože ste ho tam dali predtým...)
 

northenos

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 11, 2022
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
Áno, pochopil som to. Ďakujem, že ste sa podelili o svoj názor, pane.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Etanol sa používa na oddelenie produktu, ktorý potrebujeme, od nerozpustných a nepotrebných vecí, o to ide
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43

ak zmeníme dávkovanie receptu; napríklad x2 alebo x5; bolo to v poriadku alebo musíme zmeniť výkon mikrovlnnej rúry ? alebo nemôžeme.
 

CCnotsogreasy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 2, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Môžem použiť iné indoly? napríklad bežné, ako je indol-3 karbinol alebo indol-3 kyselina octová, ospravedlňujem sa, ak je to obzvlášť idiotská otázka, ale som v tom tak trochu nováčik. tiež by som ocenil, keby ste si našli čas a objasnili mi syntézu
 

kaybettikmibaşkan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 14, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
ı nemajú vákuový filter, miešací stroj.

Otázka 1..
-Indol (0,117 g) sa zmiešal s neutrálnym Al2O3 (1 g) a mlel sa, kým nevznikol homogénny prášok.
(pridať vodu alebo acetón zmiešať. alebo bez vody alebo bez acetónu zmiešať. ručne miešať priamo bez akejkoľvek vody..)

otázka 2-
Konečná zmes v uzavretej 5 ml mikrovlnnej fľaštičke sa podrobila ožarovaniu v mikrovlnnom reaktore pri 100 *C (400 W) počas 8 minút.
(aký názov 5 ml )
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Prášky sa musia drviť v jednom priemere, aby sa rovnomerne rozdelili.
Fľaštičky sa používajú pre mikrovlnný reaktor. Pre domácu mikrovlnnú rúru používame kadičky a krátke, ale časté ožarovanie.
 
Last edited by a moderator:

Bigwest

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Môže mi niekto vysvetliť, ako rozdeliť čas ožarovania, keď používam mikrovlnnú rúru pre domácnosť
 

bunny

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 22, 2022
Messages
5
Reaction score
6
Points
3
Chlapci tam je eny boudy skúste túto metódu . je to úspešné . Chcem implementovať nechcem strácať čas a peniaze ............. !
 

hofmaN.

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 28, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
Môže mi niekto poskytnúť všetky Čísla CAS pre tieto chemikálie
 

XenocodeRCE

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3

M8Fu4nG.png


Tu sa nachádza hárok s CAS. Pre niektoré veci budete musieť obísť zákon (?), napríklad čistý etanol je v európe nelegálny pre domácnosti, ale stačí použiť lacnú vodku a destilovať ju :)
pre niektoré činidlá budete musieť preukázať, že vlastníte nejakú spoločnosť.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Bez destilácie vodku môžete nahradiť iným alkoholom (izopropylalkoholom na exp).
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
Ďakujeme za množstvo informácií
Prinášam niekoľko otázok,
1 - ak niekto vyrába naftoylindol akoukoľvek inou cestou, zdá sa, že môže začať aj v kroku 4 ( čo znamená, že Al2O3 nezasahuje do druhého postupu, pretože medzi nimi zrejme nie je žiadna práca)
2 - Aký je očakávaný výťažok v porovnaní s tradičnými metódami zahrievania, najmä pre JWH-018, myslím tým, či sa dá vykonať postupom podobným adb-b, (za predpokladu, že má človek naftoylindol a samozrejme 1-bromopentán)(a daný uhličitan)?
3 - Prebieha reakcia hladko, ak sa 1-bróm-5-fluórpentán použije v oboch reakčných metódach ( MW alebo zahrievanie)

Na zdravie
 

jHRfi8rLii

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 24, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1

Dostali ste odpoveď na svoju otázku? tiež ma to zaujíma
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
nie je ľúto :(
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Dobrý deň, myslím, že áno. Musíte ho zvýšiť nie až tak veľmi. Lepšie je začať od malého výkonu, napríklad 400 - 500 W.
 

abbadon

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 4, 2022
Messages
50
Reaction score
11
Points
8
drahých odborníkov,
chvíľu som nebol aktívny, pretože v mojej situácii a na mojom mieste sa niečo zmenilo.
Teraz sa nachádzam v latinskej amerike (el salvádor). A nikdy som si nemyslel, že je v nejakej krajine také ťažké dostať zásielky zo zahraničia. Chcem vedieť, či tu niekto z odborníkov a pomocníkov pri nákupe má možno skúsenosti, ako to tu funguje, a dúfam, že mi možno niekto pomôže, ako získať bezpečné integridenty na syntézu kanabinoidov v malom meradle pre začiatočníkov.
S pozdravom
 
Top