Syntéza JWH-018. Malý rozsah.

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Substituovaný 1-naftoylchlorid - 4-metoxy alebo 4-etyl -1-naftoylchloridy. 1-amantankarbonylchlorid, 2-iodobenzoylchlorid, 2,2,3,3-tetrametylcyklopropánkarbonylchlorid atď.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Áno, samozrejme, je lepšie chlorid kúpiť ako ho vyrobiť, čo nie je najpríjemnejší postup.
 

Khaled

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Náhradou za naftoylchlorid je benzoylchlorid 99 %.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
MW pec, kadičky, váhy, mlynčeky, filtre atď.
PS: Kto syntetizuje ADBB-noidy s hlavným činidlom (s uhličitanom draselným), môže skúsiť túto syntézu od kroku 4
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Prášky sa musia drviť v jednom priemere, aby sa rovnomerne rozdelili.
Fľaštičky sa používajú pre mikrovlnný reaktor. Pre domácu mikrovlnnú rúru používame kadičky a krátke, ale časté ožarovanie.
 
Last edited by a moderator:

Bigwest

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Môže mi niekto vysvetliť, ako rozdeliť čas ožarovania, keď používam mikrovlnnú rúru pre domácnosť
 

SD850IS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2021
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Aké sú rozdiely medzi JWH-018 a UR-144?
vrátane, ale nie výlučne, pevnosti. Ktoré oceňujem!!! Som "chumping at the bit"
čakám na vašu odpoveď/objasnenie.

 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Dobrý deň, je lepšie otvoriť časť Farmakológia. Témy o JWH-018 a UR-144 sú kompletne opísané. Môžete ich porovnať.
 

D4ftmonk

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
V článku sa uvádza, že JWH sa môže používať v kvapalnom stave, čo znamená, že na výrobu v malom meradle sa nemôže používať na miešanie do tabaku?
 

阿卡Mario

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 16, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Potrebujete pri pretavovaní ohrev?
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Mám všetky prekurzory na otestovanie tejto mikrovlnnej syntézy, pretože chémia znie veľmi sľubne a poučne, ale nemám oxid hlinitý.

Chcel som syntetizovať oxid hlinitý (Al2O3), ale mám len NaOH a H2SO4, ale nemám HCL, a som presvedčený, že na čistejší spôsob syntézy budem potrebovať HCL.

Je/existuje nejaké iné činidlo/činidlá, ktorými môžem nahradiť oxid hlinitý (Al2O3)?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Dobrý deň, oxid hlinitý (Al2O3), známy aj ako oxid hlinitý, je naozaj ľahko dostupný v obchode so stomatologickými materiálmi, zubní technici používajú jeho rôzne granulácie na postup, ktorý sa zvyčajne nazýva brúsenie, pri ktorom sa táto látka tlakom nastrieka na tvrdé (kovové, keramické alebo polymérové) materiály, hlavne zubné protézy alebo ich časti, s cieľom vyleštiť povrch. Je to celkom lacná chemikália, ale počítajte s tým, že ju majú vo veľkých baleniach s objemom 3-5 l, a tiež veci pre zubárov sú drahšie ako obyčajné chemikálie. Stačí navštíviť laboratórium zubného technika a jednoducho si vypýtať hrnček zadarmo, možno narazíte na dostatočne láskavého človeka, ktorý vám ju jednoducho dá, ponúknite mu trochu peňazí, ak si myslíte, že je to vhodné. Tip: oxid hlinitý môžete použiť aj na stĺpcovú chromatografiu, čo je jeho hlavné využitie v laboratóriu organickej chémie, a tiež na adsorpciu drahých katalyzátorov, ktoré sa potom filtrujú a opätovne používajú.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Zabudol som spomenúť, že oxid hlinitý sa veľmi často používa v mikrovlnnej chémii (najmä pri práci s domácim zariadením, pretože profi MW reaktory sú extrémne drahé aj v porovnaní s najfantastickejšími dávkovými reaktormi), pretože majú tieniaci (dúfam, že sa nemýlim) účinok, alebo v každom prípade sa často spomína ako vec typu "bath" pf, takže reaktor zostáva v kadičke naplnenej určitým množstvom Al2O3. Dúfam, že to pomôže.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
@H, dali ste mi dôvod, aby som zajtra aspoň navštívil zubársku predajňu. Oceňujem informácie, veľmi užitočné. Držím palce, kamarát!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
No som rád, že som vám spoľahlivo poradil (úspešne som vykonal stĺpcovú chromatografiu s oxidom hlinitým, ktorú mi ponúkol môj zubár, ktorý je tiež kvalifikovaný technik a sám vyrába protézy pre svojich pacientov). Obchody, ktoré dodávajú tieto často chemikálie a ešte častejšie zmesi aj prístroje a zariadenia, nemajú bežnú politiku zásobovania chemikáliami a dá sa tam nájsť veľa užitočných vecí zaujímavých pre chemikov, ale niektoré sú drahé, ak sú povedzme určené na použitie priamo v ústach pacientov, ale zásoby pre technikov sú oveľa dostupnejšie. Budete sa musieť rozhodnúť pre granuláciu oxidu hlinitého (sieťky), ktorú môžete vyriešiť.
 

Bigwest

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Mám všetky zložky, snažím sa Rozdeliť 8 a 4 minúty ožarovania na 2 po 2 minúty a nechať thé produkt medzi nimi vychladnúť, ale nefunguje to. Mohol by mi s tým niekto pomôcť pls.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Môžete sa pokúsiť rozdeliť ho na 10 až 25 sekúnd. Neochladzujte ich príliš.
 
View previous replies…

Bigwest

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Skúšam Split na 10 sekúnd najprv nefunguje potom skúsim Split 20 na 20 sekúnd. a po tomto thé efekt je príliš slabý nič v porovnaní s jwh 018 aj s thc.!!!?
 

Bigwest

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Všimnite si, že 1 naftoylchlorid sa v dôsledku poklesu teploty zmenil na pevnú látku.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Ste si istí svojimi reagenciami? Skontrolovali ste ich mp?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Ahoj, ja som to neurobil. Na túto syntézu som sa pýtala za vás od Williama. Ty za tvoju spätnú väzbu.
 

Bigwest

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Píšem williamovi v pm. Dúfam, že hé odpovie. Ale som sûre, že Theres niečo nie je v poriadku.
 

mkcvnvn

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 17, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Top