Looking for a vendor Hľadáte obchodné vzťahy s poľskými občanmi

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Vážená komunita BB,

Hľadám možnosť nadviazať obchodný vzťah s poľskými občanmi.
Aby som opísal, o čo mi ide:

Aby bolo možné rýchlejšie rozšíriť tento obchod, bolo by potrebné partnerstvo, ktoré by zároveň znížilo riziko pre mňa, čo je dôvod, prečo som ochotný skúsiť pracovať na partnerstve, ktoré by sa potom ukončilo po ukončení tohto projektu (1-3 mesiace).
Prvá časť podnikania je legálna (nákup výrobku v Poľsku), druhá časť je nelegálna (ďalší predaj výrobku + jeho zasielanie do zahraničia).

V poľských supermarketoch/lekárňach sa predáva kodeínový sirup, ktorý je voľne predajný (OTC = Over The Counter produkty, ktoré sa predávajú legálne, bez lekárskeho predpisu), hľadám ľudí, ktorí sú dôveryhodní a ochotní kúpiť tieto výrobky vo veľkom množstve (50-100 fliaš na objednávku) a poslať mi ich.

Postup jednej objednávky by bol takýto:

1. Zadám objednávku s presným počtom potrebných fliaš
2. Po prijatí objednávky od vás bude stanovený termín
3. Bude vytvorená dohoda na BB a zaplatená v BTC/XMR odo mňa (escrow)
4. Tovar bude odoslaný
5. Escrow bude ukončený po príchode tovaru
6. Príprava na ďalšiu objednávku (tento proces sa bude opakovať čo najčastejšie, približne 1-3 mesiace)

Čo by som v tejto súvislosti očakával od potenciálnych partnerov:

- Finančné zázemie, aby ste mohli nakupovať objednávky (500 EUR - 1 500 EUR)
- Dôveryhodnosť
- vek 21 rokov alebo viac
- Znalosť posielania zásielok (nie nevyhnutne súvisiacich s drogami) v medzinárodnom meradle

Počas partnerstva by sa neuskutočnili žiadne offline stretnutia, žiadna výmena kontaktov, komunikácia len cez BB alebo aspoň Jabber/Pidgin.

Mám rád toto fórum a spoznal som tu zaujímavých ľudí, tak som si myslel, že k tomu pristúpim s otvoreným príspevkom.

Teším sa na vaše reakcie.

Cincerly,

Koko
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Dobrý nápad @KokosDreams, pred pár dňami som dostal to isté. potrebujem Iné perkusie, ale rovnakým spôsobom. Vyzerá to, že v Poľsku sú všetky dobré Veci legálne kúpiť 🤷‍♂️
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Pravda! Ale s týmto projektom som prestal, pretože produkt, ktorý som hľadal, sa nepredával tak dobre, ako som očakával, našiel som lepšie možnosti v iných krajinách :)
 
View previous replies…

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Čakám na zaslanie testu. Pretože som našiel dodávateľa. Ak uvidím codein, môžem vám povedať.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Nie, ja som v amfetamínoch, pervitíne, mdma a burine. A mám niekoľko opioidných kupujúcich.
Ale codein nemám a reálne nechcem všetkých Milovníkov opioidov. Ak majú opicu, sú hrozní...

Zákazníci sú mŕtvi nášho podnikania, ale bez zákazníkov nemáme podnikanie 😅
 
Top